Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפשוף נעים?

פוסטים מומלצים

שלום, אשתי שפשפה רכב בחנייה בעבודה, של עובדת יחד עמה (על פניו חשבתי משהו קל מאוד) לקחה אחריות, העובדת נחמדה מאוד, בעלה התקשר - תראה - זה מרסדס - אם אני לוקח את זה למוסך מרכזי יעלה אלפי שקלים - יש לי חבר שהציע שיסדר את הרכב ב-1300 ש״ח בטייבה, תודה. יש לנו ביטוח צד ג (וכבר יש עליו תביעה אחת אגב). אני באמת לא מבין בדברים כאלה, חשבתי שזה ממש שום דבר,מה נכון במקרים כאלה? (מצ״ב תמונה שאשתי צלמה אם זה משנה - ואני מנחש שתמונה לא תשקף הכל בנזק קוסמטי)

WhatsApp Image 2024-06-27 at 11.38.21 (1).jpeg

WhatsApp Image 2024-06-27 at 11.38.21.jpeg

WhatsApp Image 2024-06-27 at 11.50.10.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה נראה שתוכל למצוא גם תיקון בסביבות 500 ש"ח, אבל הנקודה היא שאתה בידיים שלהם, הם יכולים וזכאים להחליט לפתוח תביעה בביטוח, אז תצטרך להיות בחזרה הוגן ומתחשב ולא לנסות למתוח את החבל יתר על המידה.

תנסה לקבל הצעות מחיר נוספות ממוסכי פחחות אמינים לפי התמונה, ואם קיבלת הצעות זולות משמעותית תוכל להציע בצורה יפה לבעל הרכב אם הוא מוכן לבצע את התיקון במקום אחר זול יותר, אולי גם להוסיף סכום קטן מעבר לעלות הנזק בשביל התחושה הטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו 1300 קצת יקר 
נראה שהחבר שלו רוצה  להרוויח קצת על העניין אבל לא משמעותי 
נסה לבקש ממנו  לקבל עוד הצעה 
(לדעתי עם ספוג הפלא הרוב יירד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@chezikכמובן לא נכון.

הנפגע יפנה לפוגע או יתבע אותו, הפוגע יחליט האם להפעיל את הביטוח.

איני מבין במחירי התיקון, אבל הערתו של @guya72חשובה וכדאי שתתחשב בה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...