Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2008

לי שרמן

פוסטים מומלצים

מאזדה 2008 , יד 1 פרטית , 158,000 ק"מ. 

מבחינת טיפולים, אין לו אסמכתאות לטיפולים האחרונים , הוא אומר שהרכב עשה טיפול 10,000 וטסט (טסט כרגע עד נובמבר הקרוב). 

לפני יומיים הוא הלך למוסך מאזדה רשמי עושה בדיקה וטיפול יישור קו (טיפול 144 חודשיים , כלומר 12 שנים) הבנתי ואימתתי שזה טיפול גדול שהרכב היה צריך לעשות ב2020 והוא לא עשה כי הם לא נהגו בו הרבה (תופעה ישראלית ידועה) המחירון 15,500 ש"ח. 

1) למה לשים לב? האם יש נורות אזהרה שאתם שמים לב אליהן? 

2) פלגים , טיימינג , מסרק הגה וכו' (חלקים יקרים) אם בבדיקה לא הוחלפו ניתן להסתמך על זה או שזה רק הזמן יגיד? אם יש אופציה לגיטימית להתמקח במחיר? ואם כן כמה לדעתך? 

3) הוא שלח לי את הקבלה של הטיפול שנעשה במאזדה לפני יומיים , ישנה הערה כזו * אין אישור מצתים , נוזל בלמים קדמיים , גומייה ציריה חיצוני ימני. מה זה בעצם אומר? שלא הוחלפו ואולי יצטרכו להיות מוחלפים בקרוב? זה משהו שניתן להתמקח עליו במחיר? 

כרגע רוצה 13,000. אשמח לחכמת הפורום :)

בלי קשר , יש תקלות כאלו ברכב - חלון שמאלי אחור תקול ולא עובד , דלת ימנית קדמית טיפה חורקת,  מכה הפלסטיקה התחתית , צבע מתקלף במכסה מנוע וגג. 

בעיניי 13,000 זה מחיר יקר ביחס להכל. אשמח לדעת אם אני טועה ודגשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי נראה שהרכב מוזנח, או לפחות לא כל האמת על מצבו ידועה לך.

אין דבר כזה "נוזל בלמים קדמיים". זו מערכת משותפת לכל 4 הבלמים של הרכב. יצא לי להחליף נוזל בלמים ברכב כזה. אולי הכוונה היא לנזילת נוזל בלמים מקדימה?

במאזדה 3 מהדור הזה יש מחלה עם החלונות, בדרך כלל מדובר בגלגל שיניים שנשברות לו כמה שיניים ואז המנגנון נתקע (לפעמים יש קליקים או חריקות). 

הפלאגים לא יקרים לרכב הזה, יצא לי להחליף, אבל לא זוכר כמה הם עלו. טיימינג לא עושים במנוע הזה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נראה שסתם עף על עצמו עם הקלומטרז' הנמוך, לא הייתי שם על זה דגש אם אין תיעוד טיפולים מסודר. 

2. הרבה חלקים יש להם זמן קצוב, אם אין אינידקציה מסויימת מחיר השנתון והקילומטרז' משקלל בדיוק את זה. [אגב ברכב הזה יש שרשרת טיימינג שלא צריך להחליף]

3. לא דברים יקרים.  

החלונות באמת יש לו מחלה של איזה גלגל שיניים שנשבר או משהו בכפתורים. 

דגש עיקרי שאתה לדעת שלא כל רכב נמכר במחיר מחירון ובמיוחד רכבים באזור המחיר הזה שכל דבר קטן ברכב יכול להיות השפעה על המחיר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא ציינת איזה דגם של מאזדה..2,3,6, אולי בכלל 5? אנשים לפעמים מסתפקים ב"מאזדה" או "סקודה" וזהו...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...