Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין בקולר מעקב GPS לכלב

shilo_v

פוסטים מומלצים

היי

מעוניין לרכוש אחד כזה עבור הכלב והלכתי לאיבוד לגמרי.

ראיתי שישנם כאלה המגיעים עם כרטיס סים למשל של 019, 

למשל: זה

האם אני יכול להחליף את הסים לכרטיס של חברה אחרת?

האם משלמים על השימוש באפליקציה?

איך מחושב השימוש בחבילת הגלישה, כמה GB אני צריך בחודש?

למכשירים הנקנים מחו"ל יש מגבלה כלשהי מבחינת רשתות תקשורת או משהו אחר?

ראיתי את זה מאמזון עם ביקורות טובות. מישהו מכיר?

תודה!

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא air tagאו דומה? יש לך כלב ברחן ?
אחת הכלבות שלי נוטה לנדוד לעיתים עד ששבה אחרי כשעה ומשהו, ה air tag מראה אותה בטווח הנדידה שלה שזה בדרך כלל כמה רחובות ממני. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ברחן שחוזר תמיד אבל מפחד עליו (מכוניות/כלבים תוקפניים).

eir tag ודומיו מבוסס על בלוטוס, אני צריך כיסוי של לפחות 2 ק"מ וזה רק gps להבנתי (גר ביישוב)

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, shilo_v כתב:

הוא ברחן שחוזר תמיד אבל מפחד עליו (מכוניות/כלבים תוקפניים).

eir tag ודומיו מבוסס על בלוטוס, אני צריך כיסוי של לפחות 2 ק"מ וזה רק gps להבנתי (גר ביישוב)

איר טאג /סמסונג לא מבוססי BT, הם מחכים שמכשירים שהם מכירים (אייפונים/סמסונגים) יעברו לידם ומשדרים את המיקום שלהם באמצעות המכשיר הזר הזה.

זה יעיל בעיקר אם הכלב בורח במקומות שיש בהם הרבה אנשים עם הרבה מכשירים, אם אתה גר ביישוב והכלב דופק ריצה לאיזה שדה פתוח וריק לא יעזור שום אירטאג או smart tag של סמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א שאם הוא נמצא ליד בתים כשיש בתוכם סמסונג זר לחלוטין אז זה ישדר לי?

אם כן, מה הטווח של מכשיר הסמסונג שאמור להיות ה-air tag   בכדי לשדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.5.2024 בשעה 23:46, shilo_v כתב:

ז"א שאם הוא נמצא ליד בתים כשיש בתוכם סמסונג זר לחלוטין אז זה ישדר לי?

אם כן, מה הטווח של מכשיר הסמסונג שאמור להיות ה-air tag   בכדי לשדר?

זה תלוי בהרבה מאוד משתנים.. מרחק, קירות, המהירות שבה עבר הכלב בטווח וכו..

יכול לקנות צמיד מחו"ל (אמזון\עלי), לחפש טוקמן חבילת גלישה, יש כרטיסי סים עם תשלום חד פעמי עם X ג'יגה גלישה לטווח של כמה שנים (3 לדעתי).

תקנה 1GB לנסיון, התעבורה הנדרשת לשדר GPS היא דיי מינורית.. רק לוודא שהצמיד שבחרת עובד עם התדרים של החברה שמצאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תודה.

רכשתי SMART TAG-2 לפני יומיים, בינתיים נראה צעצוע די נחמד, 

אחכה לזמן אמת לראות איך והאם יעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצלש - קניתי בגרוש וחצי ג'יפיאס טראקר ומעולם לא השתמשתי בו. זה שווה משהו בכלל? אם לא אולי תציעו משהו אחר לדרישות שלי - יש לנו חצר גדולה ולפעמים כשאני בעבודה מישהו פותח את השער ושוכח לסגור ואז הכלב יוצא (וחוזר, אבל לך תדע מה יקרה בעתיד...). וגם אם אני בטיול ומשחרר אותו ואני רוצה לדעת אם מתרחק ממני מעל 200 מטר. מה שקניתי עונה על הדרישות או לא? איירטאג הוא מה שאני צריך?

קניתי את זה: https://he.aliexpress.com/item/1005005898531917.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.136.21ef586akKesob&gatewayAdapt=glo2isr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, anonport כתב:

מנצלש - קניתי בגרוש וחצי ג'יפיאס טראקר ומעולם לא השתמשתי בו. זה שווה משהו בכלל? אם לא אולי תציעו משהו אחר לדרישות שלי - יש לנו חצר גדולה ולפעמים כשאני בעבודה מישהו פותח את השער ושוכח לסגור ואז הכלב יוצא (וחוזר, אבל לך תדע מה יקרה בעתיד...). וגם אם אני בטיול ומשחרר אותו ואני רוצה לדעת אם מתרחק ממני מעל 200 מטר. מה שקניתי עונה על הדרישות או לא? איירטאג הוא מה שאני צריך?

קניתי את זה: https://he.aliexpress.com/item/1005005898531917.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.136.21ef586akKesob&gatewayAdapt=glo2isr

את השטות המיותרת הזו גם אני קניתי בעבר רק כד לגלות שזה עובד על בלוטות'.

שימושי מקסימום למציאת מפתחות שנעלמו בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...