Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון ב-85-100K

Shimonmiz

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,אשמח לייעוץ לרכישת רכב,תקציב עד 100 אלף שח עדיפות ל 85 אלף מחפש גיפון או רכב יחסית טיפה גבוה מרווח למשפחה בעלת 5 נפשות צריכת דלק 1 ל 14/13 בערך שהיה רחב יחסית במושבים האחורים 1.80 כמו קשקאי/קארוק/אטקה וכו .

לצערי אני לא מתחבר לרנו לכן ניסאן ירד מהפרק,התאהבתי בסובארו פורסטר אך הרכב אוהב דלק לכן ירד מהפרק..לאחר מכן הבנתי שגיר DSG יבש כמו בקארוק והאטקה לא מומלץ וגם מכונאי אמר לי לא להתקרב לא מעט תקלות,הייתי שמח לסיוע..אני מבולבול טיפה.

תודה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מחפש הרפתקאות, קנה אאוטלנדר. אם אתה רוצה ממש לחסוך במחיר הקניה תקנה את גרסת 5 המושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה cx5 , מיצובישי אאוטלנדר 5 מקומות, הונדה hr v, פיגו 3008 מנוע 1.6 

לדעתי בממדים האלה לא תמצא רכב חסכוני ורוב הבנזין צורכים כמות דלק דומה עם ביצועים טובים יותר ופחות.

למעט רכבים היברידיים כמובן.

הניסאן אמנם בברית עם רנו אבל זה לא רנו, הדגמים עם מנוע 1.33 (מלבד הבית טרמוסטט שצריך לשים לב) הם מעולים וגם אמינים. 

אופציה מעניינת - שברולט אקווינוקס מעל 2020, אין שוק והמחירים זולים, מאובזרת, גדולה וחזקה אך דורשת טיפולים בזמן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, nissan1211 כתב:

מאזדה cx5 , מיצובישי אאוטלנדר 5 מקומות, הונדה hr v, פיגו 3008 מנוע 1.6 

לדעתי בממדים האלה לא תמצא רכב חסכוני ורוב הבנזין צורכים כמות דלק דומה עם ביצועים טובים יותר ופחות.

למעט רכבים היברידיים כמובן.

הניסאן אמנם בברית עם רנו אבל זה לא רנו, הדגמים עם מנוע 1.33 (מלבד הבית טרמוסטט שצריך לשים לב) הם מעולים וגם אמינים. 

אופציה מעניינת - שברולט אקווינוקס מעל 2020, אין שוק והמחירים זולים, מאובזרת, גדולה וחזקה אך דורשת טיפולים בזמן 

למה לא קיה ספורטאג׳?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, timmiu כתב:

למה לא קיה ספורטאג׳?

אישית אני לא אוהב את הדגם הזה, בדור הקודם הוא היה פשוט ודל יחסית, עם מנועים ישנים וחלשים . ובדור החדש העיצוב יפה והמנוע 1.6 טורבו חזק אבל יש בו בעיות אמינות וגם בגיר שלו. הדור החדש עם מנוע 2.0 זו אופציה נחמדה אבל בכלל לא חסכונית. בכללי לדוגמה הפיגו הרבה יותר חדשנית ומתקדמת, האחרות פחות אבל אמינות ואיכותיות מבחינת איכות חומרים, בידוד רעשים וכו. 

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...