Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת סאב לרכב

פוסטים מומלצים

אני הזמנתי dsp amp של 8 ערוצים מאלי אקספרס שיש עליו ביקורות טובות ביוטיוב ( כולל מדידות מקצועיות ) , עכשיו אני שוקל איזה תצורה אני מעוניין , אני הולך להשתמש במגבר 4 ערוצים שבתוך הdsp amp עצמו לטוויטרים , וופרים  של הסט הקדמי ולהשתמש ביציאות rca של המכשיר לסאב . השאלה היא - חשבתי במקום סאב ענק בפגוש , פשוט לשים שני סאבים קטנים מתחת לכיסאות הקדמיים . אינטואיטיבית חשבתי לעצמי שזה יפזר את הבאס בצורה שווה יותר ויהיו גם פחות בעיות פאזה ודיליי . 
כמובן שאני יפסיד תדרים מאוד נמוכים בהשוואה לאיזה סאב ענק בפגוש  אבל כל עוד זה ימשוך עד 35hz בערך  נראה לי זאת גישה טובה כדי לפזר את הבאס באופן אחיד . מה דעתכם ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, moter97 כתב:

הזמנתי dsp amp של 8 ערוצים מאלי אקספרס שיש עליו ביקורות טובות ביוטיוב (כולל מדידות מקצועיות)

מה זה הטיזינג הזה? תן קצת לינקים בבקשה! 😉

בנוסף, האם כבר החלטת באיזה קומפוננטים תשתמש? כמו כן מה יתחבר ל-DSP?

ענין פיזור הסאונד תלוי גם ברכב (עדין מדובר על 208?). ובכל מקרה, תדרי הבאס הם פחות כיוונים.

יש גם סאבים שיכולים לעבוד יפה עם נפח קטן יחסית.

אתייג את @lanosforce, כי אני משוכנע שיש לו עוד מה להוסיף 😅

כמובן שיש פה עוד חברים מנוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לאמר בכמה מילישניות מקסימום ניתן להסיט שם ערוץ?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

אתה יכול לאמר בכמה מילישניות מקסימום ניתן להסיט שם ערוץ?

0-20 

לפני 3 שעות, Tom_22 כתב:

מה זה הטיזינג הזה? תן קצת לינקים בבקשה! 😉

לפני 3 שעות, Tom_22 כתב:

בנוסף, האם כבר החלטת באיזה קומפוננטים תשתמש? כמו כן מה יתחבר ל-DSP?

בינתיים יישאר עם הקומפוננטים שיש לי עכשיו יש לי טמפו אולטרה מקדימה , וסאב מורל מאחורה . 

עריכה אחרונה על ידי moter97
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שזו ביקורת טובה (או מקיפה מספיק), אבל בסדר. הערוץ חביב בפני עצמו.

יחד עם זאת, השורה התחתונה שלו (גם בסרטון ההמשך לאחר שבוע שימוש) שאפשר לקנות למשתמש המתחיל כנקודת פתיחה אולי רלוונטית.

אגב, באתר של החברה יש גרסה B. לא שברור מה ההבדל (אם כי אולי מדובר בתיקון העיוותים דרך אופטי, לפי ההמשך של השרשור שמצורף למטה).

אני לא בטוח שהייתי מחבר את הההגברה הפנימית שלו למוראל.

היא כנראה יותר חלשה מהמפורסם (20W לערוץ במוצר אחר שלהם עם הצהרות דומות, לפי שרשור ב-diymobileaudio. הוא גם אומר שמדובר באותו צ'יפ הגברה כמו/דומה לזה שיש במעבד של אלפיין אצלו, שמוצהר ב-25W לערוץ).

בכל מקרה יהיה מענין איך הדברים יסתדרו וישמעו אחרי שתתקין ותכוון. תמשיך לעדכן בבקשה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, moter97 כתב:

0-20

זה יותר ממספיק בכדי שתצטרך להתפשר על סאב וופר מתחת למושבים שהוא פתרון פשרה - מאוד מאוד פושר, מנסיון. 

ועוד היה לי את אחד הטובים יותר - 8 אינטש של אלפיין בתיבת מתכת שהוא באמת היה נחמד כי חתכתי אותו בין 40-80 מתחת לזה וגם מעל זה הוא עיוות או זמזם  אבל נתן השלמה יפה - רק בלי שום עומק וחום. 

יש לך 20 מילישניות לערוץ וזה מספיק בשביל להסיט סט קידמי שלם בזמן בכדי להפגיש אותו מושלם עם סאב וופר שנמצא בתא מטען. 

זו דעתי האישית, כמובן. 

לגבי הסנופו (סנופי) DP-X10 - יש אותו לחבר והוא מרוצה ממנו מאוד. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...