Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקטיב איקס 2020

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב

פוסטים מומלצים

לקראת המעבר ל-7 מקומות אני מוכר את הרכב הנוכחי שלי - פוקוס אקטיב איקס 2020 (עלה לכביש בספטמבר 2020 - אז הטסט עד 09/24), בצבע לבן מטאלי. יש פה בפורום שירשור רשמים ואחזקה שלי לאורך הזמן - מוזמנים להתרשם.

הרכב נקנה חדש מהסוכנות, אני יד 1, נהג יחיד ולא מעשן. 65.5 אלף ק"מ, טיפולים בזמן ובמוסכים מורשים בלבד - שניים ראשונים במרכז שי-לי לפני שנסגר, אחד במוסך תכלת בראשון ואחד בפרי מוטורס בפ"ת. הכל מתועד כמובן.

לפני כמה חודשים (ב-60 אלף ק"מ בערך) הוחלפו ארבעת הצמיגים (גודייר אפיגריפ פרפורמנס) וכמו כן הוחלף המצבר. בטיפול האחרון בוצעה גם החלפת מצתים. 

הרכב מאוד מפנק, חזק, מרווח, נוח ושקט. הוא נוסע כמו ביום הראשון - בלי קירקושים, בלי זימזומים ובלי פלסטיקות מתפרקות. האיבזור עשיר מאוד - בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, זיהוי תמרורי מהירות, אורות (ואורות גבוהים) אוטומטיים, תיקון סטיה מנתיב, אוטו-הולד ועוד מלא דברים. הדבר היחיד שחסר הוא זיהוי תנועה חוצה מאחור וזיהוי כלי רכב בשטח המת.

גילוי נאות -

היו 2 תאונות לאורך התקופה, אחת עצמית (נכנסתי בעמוד בחניה) ואחת באשמת מישהו שהחליט לצאת מחניה מבלי להסתכל, היישר לתיך האוטו שלי. במכה הראשונה הוחלף הפגוש האחורי (לחדש ומקורי), פנס אחד אחורי ובוצע תיקון בכנף. במכה השנייה תוקנו שתי הדלתות בצד ימין - פחחות וצבע, נראה כמו חדש.

מחיר מבוקש - 73000.

לפרטים - 0523420861, אולג.

תמונות - 

20240312_094656.jpg

20240312_094641-EDIT.jpg

20240312_094634.jpg

20240312_094620.jpg

20240312_094849.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...