Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לבר מים

BloodFist

פוסטים מומלצים

אז אחרי 4 שנים עם בריטה החלטנו שמספיק...

בגדול הצורך הוא אך ורק בשביל מים קרים\מסוננים (אם זה היה תלוי רק בי הייתי שותה מי ברז, לטענת אשתי לא טעימים לה... אז נחסוך את הדיון על זה).

אני לא מעוניין בעסקה עם שירות ותשלום חודשי וגניבת דעת כזו או אחרת (נראה לי הזוי לשלם עשרות שקלים בחודש עבור מים, אם מישהו יצליח לשכנע את דעתי מתמטית שזה עדיף בשמחה...).

אין לי בעיה עם מכשירי יד 2 (תמי 4 למינהם דיי נפוצים)

אשמח לעזרה\הכוונה...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגיון לקנות בר מים אם אלה הדרישות.

תתקין מסנן/מטהר מים שהוא גם יותר נוח וגם הרבה יותר זול.

יש לי נסיון עם כמה סוגים וכולם סבבה, כולל מערכת סינון 3 שלבים שקניתי לעבודה במשהו 300 שקל ברוטנברג.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוסר תמי 4 פרימו. המכשיר עומד כבר כמה חודשים ללא שימוש (החלפנו מכשיר במעבר דירה) אבל אתמול שמתי אותו בחשמל ונשמע שהקירור התחיל לעבוד והמשאבה מגיבה ללחצן. הסיבה היחידה שהוא לא ברחוב זה כי התעצלתי לקחת אותו...

מוזמן לאסוף ולנסות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של ברי המים עם התשלום החודשי זה שאתה קונה שירות ושקט.

חוץ מלשלם אתה לא צריך לזכור כלום (ואפילו זה יורד אוטומטית) ואין לך הפתעות. אתה לא צריך לזכור להחליף פילטר, לא צריך לזכור לקנות אותו ויש לך אחריות מלאה על המכשיר.

לי הסכום שווה את הנוחות אבל זה לא אומר שגם לך. אם לא אז מכשיר יד 2 כלשהו עם מעקף לפילטר יכול להיות פיתרון טוב אבל שים לב להחלפת הפילטרים כי אם לא תחליף בזמן הם הופכים למושבת מזהמים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, omerkot כתב:

ש לי נסיון עם כמה סוגים וכולם סבבה

לי יש נסיון רע, אבל די ישן, אולי דברים השתנו.

מסנן שנקנה מחברת ניגא (אין לי שמץ איזה מותג או דגם), גרם פעמיים להצפה בבית מצינור פלסטיק בסיסי של המערכת. אחרי הפעם השניה (שהרסה חלק מהריהוט) המערכת נותקה והוחלפה בתמי4 שעבד ללא תקלות במשך כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ArikB כתב:

אני מוסר תמי 4 פרימו. המכשיר עומד כבר כמה חודשים ללא שימוש (החלפנו מכשיר במעבר דירה) אבל אתמול שמתי אותו בחשמל ונשמע שהקירור התחיל לעבוד והמשאבה מגיבה ללחצן. הסיבה היחידה שהוא לא ברחוב זה כי התעצלתי לקחת אותו...

מוזמן לאסוף ולנסות. 

אתה לא יודע שמכשירי תמי4 שנמסרים בפורום מגיעים אליי קודם ?!?! 😄 😄;-) 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפחה יש כמה מכשירים פשוטים (1000ש"ח חדשים) עושים את העבודה יפה. אם אתה מחפש יופי- לא מתאים :). מחברים להם סנן קו תוצרת USA/KOREA.

אם אתה לא מעוניין להשתמש בו במים במים חמים, פחות מתאים מיני בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטראוס יצאו עם מוצר חדש (רק חבל שהוא ממש יקר).

פילטר פנימי שיושב בתוך הארון מתחת לכיור. סה"כ רעיון טוב שהתבקש כבר ממזמן, אבל יקר, נורא יקר.

tami4tap-lp

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Be roo כתב:

לי יש נסיון רע, אבל די ישן, אולי דברים השתנו.

מסנן שנקנה מחברת ניגא (אין לי שמץ איזה מותג או דגם), גרם פעמיים להצפה בבית מצינור פלסטיק בסיסי של המערכת. אחרי הפעם השניה (שהרסה חלק מהריהוט) המערכת נותקה והוחלפה בתמי4 שעבד ללא תקלות במשך כמה שנים טובות.

למישהו יש ניסיון עם מגן הצפות - משבת מים? על פניו יחידה המתחברת להזנה (ניתן להתאים) 3/4" ולהגדרת נפח מקסימלי של מים להפעלה.

https://www.maim.co.il/product.aspx?id=64140

https://www.mineralbar.co.il/p/מונע_הצפות_מים_water_block

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Shmulik_Miata כתב:

שטראוס יצאו עם מוצר חדש (רק חבל שהוא ממש יקר).

שטראוס לקחו פרק מהספר של איך למכור אייפונים, וסוף סוף הכניסו "חידוש" שאני מכיר עוד מלפני עשור עת הייתי עצמאי בתחום... וכמובן מוכרים אותו במחיר שהוא כפי הנראה הזוי (בזמנו, המחיר למערכת תת-כיורית היה 3K בשקט).

• מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישה נובעת רק מטעם המים שים מסנן תת כיורי וזהו. תקבל סינון טוב יותר מכל בר מים ולא תבזבז חשמל על חימום קירור מיותרים. 

אני שמתי שלישיה של אקווהלינק לפני כמה חודשים, בנתיים מרוצה מאוד. יש גם פילטרים זולים יותר

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יש דרישה למים קרים…

אבל אם יש זמן תת כיורי אפשר למלא בקבוקים ולשים במקרר. רק צריך להסתכל איך זה נראה כמו ומקום תופס (איך להתקין וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...