Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה רצינית לגבי קניית רכב מעניין

שליקו99

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 16 שעות, שליקו99 כתב:

אחת הבעיות הן שככל שמחכים יותר ככה יהיה קשה יותר למצוא דוגמא שמורה, במילא מדובר בדגמים ישנים, אבל כן, אני כרגע לא מרגיש בנוח לעשות קנייה כזאת, אולי כשאגיע להכנסות יותר סבירות יהיה מה לדבר

בדיוק ההפך, אם אין צורך מיידי ברכב ניתן לשבת על הלוחות עד שנופלים על מציאה אמיתית.

לא בטוח שכדאי להסתכל על הכנסות שוטפות כפרמטר עיקרי אלא על סכום החיסכון. לסבר את האוזן, אני מעריך שאני משלם כ 200-300 ש"ח יותר כל חודש באחזקת E350 ישנה מאשר הייתי משלם על אחזקת משפחטומטית משעמת בת 7 (שעולה כמו הרכב שלי🙂). לטעמי, אני לא בטוח כי זה סכום כל כך משמעותי שיש צורך בתוספת משכורת כדי לאפשר אותו אלא ניתן להטות ממקום אחר.

לפני 15 שעות, מיץ פטל כתב:

לדעתי עד שאין לך יכולת מהון עצמי לקנות רכב חדש אל תקנה רכב ישן מיוחד.

דיברו על זה בפורום, המסקנה היא כי ברוב הפעמים זה פשוט לא נכון.

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
תוספת
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 שקלים יותר בחודש? נשמע סכום מאוד זעום להוסיף בשביל קצת כיף לחיים, זה כולל טיפולים, דלק וביטוח?

אגב, המשפחה של אחד החברים שלי עוסקים במוניות של מרצדס, ואחת לכמה שנים הם קונים מונית לשעבר במצב טוב, היה להם W211, עם כמעט מיליון ק''מ על המנוע המקורי, הלכה טוטאל בתאונה, בשנים האחרונות הם עם W212, עם פלוס מינוס 600 אלף ק''מ על השעון, רכב פשוט משגע עם כמה שהמראה שלו חרוש בגלל המוניות, זה היה מאוד מרשים בעיניי, ולא מרגישים על הנסיעה את כל הנסועה הזאת, נוסע חלק. רכב שלקח אותנו לטיולים בצפון בכבוד רב (גרים בשפלה).

כבר ציינתי את זה, אבל קיבלתי הצעות ביטוח לרכבי BMW שהיו משמעותית זולות יותר מהמאזדה 3 שלי... איזה מרתיח הביטוח לרכב הזה, הדבר הטוב הוא שכל השאר ממש שווה ברכב הזה, לרבות שמירת ערך שהיא פשוט מגוחכת בדגם המפואר.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Haim_gds כתב:

דיברו על זה בפורום, המסקנה היא כי ברוב הפעמים זה פשוט לא נכון.

איזו מסקנה? אין לי שליטה מוחלטת על מה שהובן מדברי, אז אשתדל להסביר:

לא טענתי מה כדאי יותר. התכוונתי שהשוואה נקיה יותר היא כשבאמת יש לך אפשרות לבחור בין 2 האלטרנטיבות (בלי אשראי).

ההחלטה היא לא רק על אקסל, היא גם על סדרי עדיפויות בחיים.

קל מאוד להתפתות לממש יכולת לרכוש רכב מיוחד ולהשיג מטרה מסויימת ולתת משקל נמוך לכאב ראש ולהפתעות בכיס שזה מזמן. בחשבון מכולת זה לפעמים מאוד מנטרל את כל המקרים שבהם אתה נתקע, או יש הוצאה לא מתוכננת בעיתוי גרוע.

ואגב, אני הכי בעד שבעולם. רק שזה לוקסוס למי שביכולתו.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, שליקו99 כתב:

לא אוהב תחושה של מנוע טורבו, מעצבן אותי הדילאיי

רוב הרכבים הגודשים היום זה לא שנות ה80 שהטורבו היה מכניס את הגדישה ב2500 טור - הגדישה היום במנועי בנזין נכנסת כבר מ1500 סל"ד ברוב הדגמים ובדיזל זה בכלל מהרגע שאתה נוגע בדוושה. 

למען האמת ברוב הרכבים האוטומטיים היום הLAG הוא יותר תופעה של עד שהגיר משלב לראשון :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, שליקו99 כתב:

300 שקלים יותר בחודש? נשמע סכום מאוד זעום להוסיף בשביל קצת כיף לחיים, זה כולל טיפולים, דלק וביטוח?

לפני מספר שנים (במלאות 150K ק"מ לשווארצע, עכשיו אני צריך לעדכן את השירשור לרבע מיליון ק"מ) העלתי סיכום דיי מפורט, תוכל לחפש את השירשור.

ד"א, ה 50K ק"מ האחרונים התאפיינו במספר תקלות אך עדיין, ב10+ שנים שהרכב אצלי עלות התחזוקה הממוצעת (בהשוואה למאזדה 3 של קרוב משפחה) מדובר בסכום לא גבוה

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...