Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שיש לך טורבו דיזל בחניה כאשר...

lanosforce

פוסטים מומלצים

כשאתה מביט על הייפר מיילרים ואומר לעצמך - למה הם טורחים בכלל. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בהמשך להודעה של יגאל, אני לא יודע איך זה במנועים אחרים אבל בטורבו דיזלים הבדל בצריכת דלק בין העונה הזו של השנה לעונת הקיץ מורגש מאוד וזה לא רק המזגן. 

מרגישים מאוד את הסחיבה הטובה הרבה יותר של האוטו כשבחוץ 15 מעלות לעומת 38 מעלות.

אני עם ברלינגו 1.6 דיזל מגיע עכשיו לצריכה של עד 1 ל 19 כשבקיץ זה לרוב סביב 1 ל 16.5.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן עובד בחלק מהזמן אבל על ספיקה נמוכה כי נדרש פחות קירור. 

זה גרום אחד. 

הגורם השני זה כמו שאמרת, אוויר קר רווי יותר במולקולות חמצן, בדיוק בשביל זה היצרנים מסדרים צינור יניקה שיוצא הצידה רחוק מהמנוע וגם אינטרקולר שמקרר את האוויר שנדחס בטורבו. 

ואולי יש גורם שלישי, שתוכנת ניהול מנוע מגבילה קצת את ההספק והמומנט מעל 35 מעלות. אצלי הירידה בסחיבה בימים מאוד חמים מורגשת מאוד.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם צפיפות הדלק מושפעת מהטמפרטורה.

המיכל מודד נפח וכל חישובי צריכת הדלק מתייחסים לנפח הדלק.

אבל בפועל המנוע צורך מסה של דלק.

לא יודע לחשב כמה זה רלוונטי בישראל שבה משרעת הטמפ די קטנה.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי במולים?

לכן יש "המלצה" לתדלק מוקדם בבוקר, כשהדלק קר וצפוף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקום בבוקר רענן - זו אגדה. לתדלק בבוקר? אני לא זוכר איך קוראים לי כשאני מתעורר בכלל. 

רק אם אני מניע ומגלה שהגיע הזמן לתדלק ויצאתי מספיק מוקדם אתדלק - מעולם, לא הרגשתי שום השפעה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לתדלק בבוקר נשמע לי כמו אגדה אורבנית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן ציינתי "המלצה" במרכאות. ההבדל זעיר. בתחום העיסוק של שי מדובר במשמעויות נוספות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

כשאתה יוצא לטיול נופש משפחתי של שלושה לילות כולל טיולים - אתה על 3/4 מיכל ואפילו לא מוטרד מהמחשבה על תחנת דלק. 

ואז כשאתה חוזר ואתה טיפונת טיפונת מתחת לחצי מיכל ואתה עדיין לא חושב על להיות מוטרד אם לתדלק או לא. 

כשאתה שוקל לקחת אותה לתחנת דלק רק בכדי שתיזכר איך נראית אחת. 

כשההורים שבאו ליום של טיול במהלך הנופש מגיעים ב10 דקות איחור ואתה שואל אותם - תידלקתם בדרך? 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה טורבו יש לעם דפה,

אבל שלי מאוד אוהב את הדיזל שלו. 

אולי בגלל שזה רכב גדול??

אגב גם לכם קרה שעברתם ליד תחנת אוטובוס וכולם מסובבים את הראש לראות איזה קו הגיע🤣

או שאנשים מתחילים לרוץ לתחנה במיידי, בלי לבדוק את מספר הקו.

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנהיתה נזילה והריח במנוע מזכיר לי את הריח כשהייתי קטן וטיפסתי על טרקטורים שבנו את רמות 06

בתאריך 21.4.2024 בשעה 15:36, YTHCHAK כתב:

וכולם מסובבים את הראש לראות איזה קו הגיע🤣

קורה לי בכביש לים המלח הם מחכים לטרנזיט ואני דומה לה עם הגמפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...