Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שיש לך טורבו דיזל בחניה כאשר...

lanosforce

פוסטים מומלצים

כשאתה פותח שרשור ואתה בטוח שהוא ישכח מהר ויעבור לארכיון - ואתה מגלה שאתה לא לבד ויש עניין. 

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגיע אלי היום בווטסאפ. אין לי סימוכין ממקור אמין. אבל אולי יעניין מישהו:

"במסגרת הקשר השוטף של מועדון החמש עם משרד התחבורה, נציגי המועדון עודכנו ע"י המשרד כי ניתן לייבא רכב אספנות עם מנוע דיזל החל משנת היצור 1994.
ההיגיון לכך פשוט – החל משנת 1994 ניתן היה לרשום בישראל רכבי דיזל חדשים לשימוש פרטי, וממילא אלו ששרדו כבר זכאים להיות בסטאטוס "אספנות". לכן, ניתן כיום גם לייבא רכבי אספנות כאלו (שוב – משנת היצור 94 והלאה). 
כרגע, הטופס המקוון לבקשת רישיון יבוא באתר משרד התחבורה עדיין לא מאפשר בחירה בדיזל ולכן יש לרשום בנזין ולהוסיף שמותקן מנוע דיזל מקורי.
בברכה,
נחום קדמיאל
יו"ר מועדון החמש"

דיזל לא נמצא בחלומות המוטוריים שלי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אמר שזו בשורה של ממש לחובבי רכבי שטח והוא צודק לחלוטין בעיקר רכבי שטח יפניים וקוריאניים ישנים שאפשר להביא יחסית בזול. 

ונמשיך - כשאתה כל הזמן אומר לעצמך בתחנת דלק - הידית השחורהההההה. 

או - לא הידית הזאת! 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, lanosforce כתב:

כשאתה כל הזמן אומר לעצמך בתחנת דלק - הידית השחורהההההה

קרה לי לראשונה אחרי שמונה שנים של לגימת סולר, באחד הימים לאחר 7.10. אימה ופחד באויר, אזעקות מדי פעם, עשר בערב ואני לבד בתחנת הדלק בתל השומר. הייתי טרוד בעיקר בלהסתכל סביב ולחשוב לאן אני רץ אם יש אזעקה. בהיסח הדעת אני מכניס את הידית הירוקה ומתחיל לתדלק... עצרתי אחרי כמעט חצי מיכל, מכוסה זיעה קרה ולא מאמין שזה קורה, ועוד בעיתוי הכי מחורבן שיכול להיות. הסיפור הזה עלה לי הרבה זמן, כסף (חצי מיכל מבוזבז + עוד 150 יורו לאיזה זאלאמה שבא לשאוב לי את הדלק, סיפור ארוך) ועצבים רופפים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל השומר שילמת ביורו?

צילמתי פעם את המדבקה של הזאלמה כי זה הצחיק אותי, התיאור שבחר לעצמו.

PXL_20211122_095647352.jpg

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • מצחיק 4

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היורו זה לזאלאמה (ששמו היה רוני, או יוסי, או איציק, לא זוכר). ועכשיו אני נזכר שזה היה שישי בלילה, בסופ"ש הראשון שאחרי אותה שבת ארורה. כמובן רצה מזומן (650 ש"ח). נתקעתי בלי מזומן שקלים בכמות מספיקה. לא היה מוכן לביט ולא שום דבר אחר... טוב. הלכתי לכספומט אחד - לא מצליח למשוך. הלכתי לכספומט אחר, בתוך ביה"ח - גם לא מצליח למשוך. למזלי היו לי 150 יורו בארנק. עשיתי חשבון מהיר בראש - באותו יום זה היה שווה טיפה פחות ממה שההוא רצה... שכנעתי אותו לקחת, תוך שאני מסנן "חכה עוד שבוע, בטח יהיה שווה 700".

אגב, לאחר האינסידנט ירד לי האסימון שזה כנראה אחד המקורות של דלק מהול בתחנות דלק. הרי הבחור הסתובב עם אוטו מלא במיכלים של תערובות דלק שאובות. לא אתפלא אם הוא מוכר את התערובות חזרה לתחנות דלק מפוקפקות, תמורת כמה זוזים.

נ.ב. איך אומרים צורת רבים של זאלאמה?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, קורן בן אשר כתב:

קרה לי לראשונה אחרי שמונה שנים של לגימת סולר, באחד הימים לאחר 7.10. אימה ופחד באויר, אזעקות מדי פעם, עשר בערב ואני לבד בתחנת הדלק בתל השומר. הייתי טרוד בעיקר בלהסתכל סביב ולחשוב לאן אני רץ אם יש אזעקה. בהיסח הדעת אני מכניס את הידית הירוקה ומתחיל לתדלק... עצרתי אחרי כמעט חצי מיכל, מכוסה זיעה קרה ולא מאמין שזה קורה, ועוד בעיתוי הכי מחורבן שיכול להיות. הסיפור הזה עלה לי הרבה זמן, כסף (חצי מיכל מבוזבז + עוד 150 יורו לאיזה זאלאמה שבא לשאוב לי את הדלק, סיפור ארוך) ועצבים רופפים.

חושב שידידים מסייעים בזה (חינם אין כסף/יורו)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב "סלמה" ביפו - רק אומר. 

אבל איך זה קשור לטורבו דיזל? כשאתה משתמש בשירותיו של איזה סלאמה? (זלאמה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיות של הסולר והדלק בגדלים שונים

פעם מתדלק יקר ניסה למלא בנזין ברכבי לוגם הסולר

מייד זינקתי ועצרתי בעדו בעודו מרגיע אותי שהפיה של הבנזין לא מתאימה לפתח התדלוק

OK סיימתי למלא סולר ואח"כ בדקתי אם הוא צודק ניסיתי בעצמי ואכן לא הצלחתי להחדיר את פיית הבנזין לפתח התדלוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, nit_zan כתב:

הפיות של הסולר והדלק בגדלים שונים

פעם מתדלק יקר ניסה למלא בנזין ברכבי לוגם הסולר

מייד זינקתי ועצרתי בעדו בעודו מרגיע אותי שהפיה של הבנזין לא מתאימה לפתח התדלוק

OK סיימתי למלא סולר ואח"כ בדקתי אם הוא צודק ניסיתי בעצמי ואכן לא הצלחתי להחדיר את פיית הבנזין לפתח התדלוק

הפיה של הבנזין בקוטר יותר קטן ונכנסת בקלות. גם בפלואנס. בדוק... יעידו גם עשרות אנשים שעושים כל יום את התרגיל הזה "בהצלחה".

לפני 10 דקות, בנצי כתב:

אני לא יודע מה יותר מסגיר, העשן או הרעש 🤷‍♂️

אם גרטה הייתה רואה את זה, הייתה הולכת קאפוט במקום.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...