Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש וחצי (וכמעט 5000 ק"מ) עם מודל 3 היילנד

dorsht

פוסטים מומלצים

תתחדש , נראה יפה. 

שאלה : איך אתה טוען כרגע אם אין לך עמדה בבית ? 

זה לא הופך את כל העסק ליקר יותר ומציק יותר (זמני טעינה ארוכים מזמני תדלוק ) ? 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שעלתה כאן לאחרונה - מה קורה עם הביטוח ומחירו?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, YaronNahum כתב:

תתחדש , נראה יפה. 

שאלה : איך אתה טוען כרגע אם אין לך עמדה בבית ? 

זה לא הופך את כל העסק ליקר יותר ומציק יותר (זמני טעינה ארוכים מזמני תדלוק ) ? 

כשאני בבית - עמדות של טסלה בעיקר. הייתה תקופה שהיו בחינם (עד סוף אוקטובר) ועכשיו הן העמדות הכי זולות, מהירות וזמינות (שילוב של הכול, כי יש עמדות קצת יותר זולות אבל איטיות).

את זמני הטעינה אני מנצל לסידורים כרגע ככה שזה די מסתדר. ברגע שתהיה עמדת טעינה בבית זה יסתיים ואטעין בעמדות ציבוריות רק כשיהיו לי נסיעות ארוכות.

לפני 28 דקות, sperial כתב:

שאלה שעלתה כאן לאחרונה - מה קורה עם הביטוח ומחירו?

7000₪ למקיף וחובה, 3 נהגים נקובים כולם מעל גיל 30.

לא זול, אבל עדיין יותר זול מההצעות שקיבלתי על נירו, קורולה, CHR ו-3.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע סביר מאוד. מניח שהגניבה לא הרסה לך את העבר הביטוחי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניקס טוענים שלא.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

ב-100% מקבלים טווח של 422 ק"מ למרות שהיצרן מצהיר על 513 ק"מ

הטווח המוצג בטסלות הוא בתקן epa המחמיר והיותר ריאליסטי(422 = בסביבות 460 קמ wltp) וכולל צריכה חזויה בהתאם לתוואי הנהיגה. הפרסומים הם בתקן wltp בגלל שאנחנו קשורים לאיחוד האירופי.

הרבה שיפורים טסלה עשתה בהילנד ולפי ביקורות בצורה מאוד טובה שהפכה אותה אפילו ליותר מוצלחת, ועדיין יש לי שתי ביקורות:

1. המסך האחורי מיותר לטעמי, ילדים לדעתי לא צריכים עוד מסכים בחיים שלהם. עדיף היה לשים מסך לנהג או hud.

2. החליפו את צמיגי המישלין ספורט בצמיגי 18 למישלין פרימסי, ברור לי שזה נועד לנוחות והורדת רעש, מקווה שזה לא פגע יותר מידי בהתנהגות שהיא מצויינת עם המישלין ספורט.

תתחדש ותהנה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, dorsht כתב:

מאחור גם הוסיפו מסך של 8 אינץ' שלא היה בדגם הקודם.

תוכל להעלות תמונה של זה, לא הצלחתי להבין היכן זה נמצא.

ותתחדש עם הרכב נראה נהדר, לפחות תוכל לישון רגוע שאתה יודע שטסלה לא גונבים...😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה נקודות ששכחתי להתייחס אליהן:

1. מערכת הניווט - בסדר ביום יום, אבל המפות לא תמיד הכי עדכניות. מערכת הניווט לא מכירה חלק מהדברים שוויז כן מכיר. במילואים זה כן מפריע לי כשאני צריך להגיע לכל מיני בסיסים שלא מופיעים במפה של הרכב.

2. סנטרי מוד - דבר מעולה ומעצבן בו זמנית. מצד אחד שומר על הרכב ומאפשר לדעת אם מישהו פגע בו או ניסה לעשות ונדליזם, מצד שני אין משהו יותר מעצבן מלחזור לרכב ולראות סרטונים של אנשים שפותחים עליך דלתות כמו בהמות.

3. סוג של חיסרון - אנשים לא מבינים שהרכב הזה עלה לי כ-20 אלף ש"ח יותר מרכב משפחתי מאובזר, כל אחד חושב שאני מינימום איזה מיליונר. בכללי זה רכב שדי מושך תשומת לב.

לפני 8 שעות, אוריס 2015 כתב:

תוכל להעלות תמונה של זה, לא הצלחתי להבין היכן זה נמצא.

כן, אצלם יותר מאוחר ואעלה.

לפני 8 שעות, אוריס 2015 כתב:

לפחות תוכל לישון רגוע שאתה יודע שטסלה לא גונבים...😉

כרגע זה נכון, אבל אף אחד לא יודע מה יהיה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המסך האחורי @אוריס 2015

image.thumb.jpeg.f4cc44288bc7e2bb94d3bc46b4c459b6.jpeg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ-192 אלף ש"ח (לעומת כ-205 אלף ש"ח בדגם החדש).

דרך אגב, עניין הוועד והתקנת העמדה לקראת סיום. הוועד של הבניין השני אישר. מהוועד של הבניין שלי יהיה אישור יותר בקלות והם זורמים בסך הכול.

נשאר להביא סוקר ולהתחיל עבודה.

לטווח הקצר בהתחשב בנסועה הסטנדרטית שלי, עמדת טעינה לא שווה את העלות של ההתקנה, כי עלויות ההתקנה די גבוהות, לטווח הארוך זה כן ישתלם. אולי גם אעבור לחשמל של סלקום או אלקטרה שיש להם תעריף לילה ואז אטעין את הרכב רוב הזמן בלילה ואחסוך אפילו יותר.

הקילומטראז' החריג נובע מהמילואים שאני עושה בחודשיים האחרונים. אני מאמין שגם אחרי שהמלחמה תיגמר יהיו לי עוד מילואים, אני אסע מדי פעם לרכב עם העבודה, נסיעות למשפחה במרכז (אלו נסיעות קבועות) וכו', ככה שיהיה לי יותר נוח עם עמדה בבית.

מתישהו אני מאמין שגם אשתי תעבור לרכב פלאג אין או חשמלי (למרות שכרגע אני לא מצליח לחשוב על סופר מיני חשמלית עם טווח טוב) ואז העמדה אפילו תהיה יותר שימושית.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות.

רכב נאה למראה, אפילו מאוד גם בצבע לבן !

מצד שני (וזו דעתי האישית) - סביבת נהג משמימה למראה.

צג גדול שאינו קשור לכלום.

אמרת שמתרגלים. מאמין לך. זו גם עניין של "אני אקבל את החבילה הזו כמות שהיא". מקובל.

יש כאלה שמתרגלים מהר ויש כאלה שאפילו רק מד מהירות דיגיטלי זה "מעבר ליכולתם" לקבל... (מודה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם העניין שלא מעט רכבים כבר מאמצים גישה דומה. אז באמת מתרגלים.

שכרתי קופרה פורמנטור בצ'כיה, גם שם רוב הרכב מנוהל מהמסך ואין כמעט כפתורים פיזיים.

PSA מזמן הכניסו את פקדי המזגן לתוך המסך, נראה לי שזה קרה אצלהם לפני כעשור.

נכון, בשתי הדוגמות שנתתי לא העלימו את לוח השעונים שנמצא מול הנהג, אבל המגמה לצמצום כפתורים ומעבר למסכים קיימת בעולם הרכב.

מד מהירות דיגיטלי מעולם לא הפריע לי, להפך. לנהוג על רכב עם מד מהירות אנלוגי מרגיש לי מיושן.

במילא על מד המהירות אני לא מסתכל יותר מדי. אני גם נוסע לא מעט מחוץ לעיר עם בקרת שיוט אדפטיבית, אז אין לי באמת צורך בו יותר מדי. רק לראות שבחרתי את המהירות שרציתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dorsht כתב:

PSA מזמן הכניסו את פקדי המזגן לתוך המסך, נראה לי שזה קרה אצלהם לפני כעשור.

לא בדיוק מסך אלא softkeys, נתקלתי בזה בקקטוס ששכרתי בדנמרק ב-2015, לצערי לא מוצא את השרשור שבו קיללתי את הדבר הזה כבר אז.

לגבי מסך במקום לוח מחוונים מיכאני או משולב - לא מפריע עד נוח, בתלות בעיצוב כי יש מכוניות בהן העיצוב נפלא (אהבתי אותו ברנו אספאס ב-2016) ויש מכוניות בהן הוא בלתי קריא עד מבלבל (למשל בקוגה ששכרתי לפני כמה חודשים בצרפת). החשש שלי הוא מתקלות יקרות, אבל הוא לא מבוסס עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...