Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייקרות בלתי פוסקת של ביטוח הרכב

Aviv13467
שימו לב! השרשור הזה בן 186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי דווקא השנה ירד ב80 שקל לספייס סטאר,נסה לקבל הצעת מחיר בהפניקס, אצלי היו פערים גדולים משאר החברות.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, carsgo כתב:

מאזדה 3 15 ספיריט, עלה לכמעט 9000 ש"ח עם תביעה אחת, בשעה הקודמת שילמתי כ 4800 ש"ח !!!

הזוי !

לפני 45 דקות, tan tan כתב:

הוא מתלונן שהמחיר יותר יקר למרות שהסיכון שלו מבחינת חברת הביטוח ירד כי הגיל שלו עלה ויש לו עבר ביטוחי ללא תביעות

אני התיחסתי לבחור עם תביעה לפני שנה וחצי, שלא ברור לי מתי שולמה, ובכל מקרה גררה אבדן, לפחות חלקי, של ה.ה.ת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטוחים עלו אצל כולם.

ספורטאז פרימיום 2020 נהג מעל גיל 70, פרמיה עלתה מ 4000 ל 6000.

ב 3008 הפרמיה עלתה לי ב 1000 שח בקירוב.

ביטוח חובה לנגררת - עליה של 300% (בלי שום סיבה מוצדקת). מזיינים אותנו חזק איפה שאפשר וכמה שיותר.

השנה עשיתי סוג של חרם על 2 חברות ביטוח שהעלו את המחירים של ביטוח לנגררת לסכום שהוא  ***** יותר גבוה ממה שדורשים ב"פול" ***** !!!!!!!

ההחלטה נובעת לא מעניין של חיסכון בכסף כי בחברה אחרת קיבלתי אותה הצעה, אלא שהחלטתי שהחרם הצרכני שלי השנה זה שהם לא יראו ממני שקל. שחברה אחרת תרוויח.

בטווח של שבוע העברתי 2 רכבים בסכום מצטבר של 10,000₪ לחברה אחרת.

לא חסכתי שקל, אבל ההרגשה... תענוג.

איציק

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הרכב בישראל עלו בצורה חדה מאוד.

מחירי החלפים עלו בצורה חדה מאוד.

מספר התאונות עלה בצורה חדה מאוד.

צריך להגיד ביושר, מחירי הביטוח עד לפני שנה- שנתיים היו זולים ביחס לתמורה, עכשיו זה מתאזן.

מבחינת שוק הביטוח בישראל, מדובר בשוק תחרותי מאוד מאוד (הלוואי כזאת תחרות בתחומים אחרים) 14 חברות שמתחרות ביניהן על הלקוחות.

• אהבתי 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבוטח אצל סוכן. רכב ספורטיבי. כל ההצעות התייקרו ב 25-30 אחוז.

אמרתי לסוכן שמבחינתי זה לשלם מקיף כמו בשנה שעברה או לחלופין שיבטח בחובה בלבד. אמר תן לי כמה דקות לחזור אלייך - אחרי 10 דקות התקשר לקחת פרטי אשראי לפי המחיר בשנה שעברה.

לא יודע מי איך ולמה, אבל הוא עשה את זה.

כל זה קרה לפני 6 חודשים.

רק אומר.

• אהבתי 2
  • מעניין 2

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס, רק בשנה הבאה, כאשר חברות הביטוח יציגו את דוח רווח/הפסד על תחום ביטוח הרכב, נוכל לדעת אם הן הגזימו ורכבו על הגל או שזה מצב השוק שלנו בשקלול כל הנתונים של גניבות, חלפים, עלות תקונים וכו'. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, sperial כתב:

לזה אני קורא עלית מחיר כללית.

כאמור, נכנסים גורמים כמו כתובת וקומת מגורים של בעל הרכב.

משך לפחות שנתיים ניסיתי לשכנע את הבכור שלי להעביר את הרכב שלו, שהיה רשום על שמי, לרישום על שמו, בגיל שבו היה יכול לגרור את העבר הביטוח הנקי שלי לביטוח שלו. הוא סרב, ועכשיו, כשרכש רכב על שמו (ושם אשתו) משלם את מחיר העדר ותק ביטוחי.

זה בסדר גמור. אם הוא יכול להוכיח שהביטוח היה על שמך ועל שמו בו זמנית אז הוותק הביטוחי ייחשב לו. אני אומר לך בוודאות שזה מה שהיה איתי. היינו רושומים בביטוח שני נהגים על רכב אחד. 

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

אמירה פופוליסטית 

שום פופוליזם ושום נעליים. אתה התלונת שאין מה לעשות. אין ברירה אחרת, איו אופציה אחרת. אז אמרתי לך שיש תחבורה ציבורית ומוניות שזאת גם אופציה. זה כמו שתבכה שמחירי הקולה עלו וזה בעיה ואז אני רושם לך שאתה תמיד יכול לשתות מים. לא מתאים לך?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח

כי להשוות מים לקולה זה ממש כמו להשוות את רמת התחבצ בארץ לאוטו פרטי...

הגזמת לגמרי.

לי לוקחת חצי שעה להגיע מהבית לעבודה בראש העין, ו25 דק הפוך.

רוצה לחשב לי כמה זמן זה בתחבצ?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Cerebral Cortex עשינו את זה משך מספר שנים, אבל כאשר עבר לגור עם זוגתו, ועם תקופת הקורונה, זה התמסמס. כשהתקרב לגיל 30 הצעתי לו להעביר בעלות ברכב כאשר כתובתו היתה רשומה אצלי, אבל לא רצה. בינתיים התחתן, עבר לדירה שלו גם רישומית, ועבר את גיל 32, ולא יכול יותר לגרור את זכויות שלי. הרכב השני עדיין רשום על שם חמותו, אני מקווה שכשיחליף אותו כבר יהיה לו ותק מספק כדי לקבל הנחה כלשהי בביטוח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yulianx כתב:

לי דווקא השנה ירד ב80 שקל לספייס סטאר,נסה לקבל הצעת מחיר בהפניקס, אצלי היו פערים גדולים משאר החברות.

גם אני עברתי השנה להפניקס חובה פלוס ג', פער של קרוב ל1000 ש"ח לעומת חברות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

@Cerebral Cortex עשינו את זה משך מספר שנים, אבל כאשר עבר לגור עם זוגתו, ועם תקופת הקורונה, זה התמסמס. כשהתקרב לגיל 30 הצעתי לו להעביר בעלות ברכב כאשר כתובתו היתה רשומה אצלי, אבל לא רצה. בינתיים התחתן, עבר לדירה שלו גם רישומית, ועבר את גיל 32, ולא יכול יותר לגרור את זכויות שלי. הרכב השני עדיין רשום על שם חמותו, אני מקווה שכשיחליף אותו כבר יהיה לו ותק מספק כדי לקבל הנחה כלשהי בביטוח.

לסוכן הביטוח שלי לא איכפת על מי רשום הרכב. איכפת לו על מי רשום הביטוח. זה הגיע למצב כזה שסוכן הביטוח שלי אפילו הצליח לזקוף לזכותי את העובדה שבמשך שנה היה לי ביטוח על האופנוע שלי ולא היה לי על רכב כי הוכחתי לו שמכרתי את הרכב והתניידתי רק על האופנוע. לכן אין לי רצף של שלוש שנים על רכב. זה היה כאשר עברתי לסוכן חדש שלא הכיר אותי. 

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי הסוכן שלו היום. הבחור נוטה להיות יסודי מאוד בכל מעשיו, כולל מחקרי שוק. כיום משלם סד"ג של 6,000 ש"ח לביטוח מקיף של קורולה בת 4 לשני נהגום נקובים מעל גיל 30 עם עבר תעבורתי נקי. אני לא יודע האם הסכום כולל את החובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...