Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייקרות בלתי פוסקת של ביטוח הרכב

Aviv13467
שימו לב! השרשור הזה בן 196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה אשמח לתשובה אם מישהו יודע

כל שנה הביטוח רכב שלי עולה בצורה פסיכית, אני בן 21, עם רשיון מעל 4 שנים ללא תאונות או תביעות

הזוי שבגיל 17 שהוצאתי רשיון הביטוח עלה הרבה פחות מאשר עכשיו, אני מבין שיש אינפלציה והגיוני שהמחירים עולים אבל אני בסך הכל צריך ביטוח חובה+ג' 

וההצעות שאני מקבל נעות בין 4.5-6 אלף שקל זה הגיוני?

לפרוטוקול אני מבוטח כרגע ב9, שנה שעברה שילמתי 3700, עכשיו רוצים 4300 (הם הכי זולים בנתיים)

שנה לפני כן שילמתי 3200, ולפני כן בגבול של ה2900-3000...

מישהו בטווח גילאים שלי/עם ילדים בגילי ויכול לשפוך אור על איך המצב הביטוחי נראה אצלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה להשוות בין כל החברות, מקום טוב להתחיל זה כאן - https://car.cma.gov.il/

שימו לב יש לינק לאתרי החברות בצד שמאל, תשאירו פרטים או תתחילו תהליך און ליין באתר ויחזרו אליכם די מהר. 

image.thumb.png.9d2371048c12e6ce39bd3148091ec89a.png

כל שנה באופן שיטתי אני עובר את התהליך הזה עם שני רכבים. 

ההבדלים בין החברות משמעותיים מאוד! 

ברכב הזול שלי מדובר על מאות שקלים הבדל, וביקר יותר אלפי! שקלים. 

• אהבתי 2

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נמצא בקטגוריה של נהג מתחת לגיל 24. המספרים מראים שאתה נמצא באחת הקבוצות המסוכנות אם לא המסוכנת ביותר בקטגוריה. לגבי זה שאתה נהג זהיר ובעל עבר תעבורתי נקי אבל עדיין משלם ביטוח יקר אני באמת מצטער. זה המחיר של לחיות בעולם בו האנשים הטובים משלמים את המחיר של האנשים הרעים. אתה מבין, הביטוח הישראלי הוא סוציאלי. עוזר לחלש על חשבון החזק ואת המחיר משלמים כל האנשים הטובים. אם זה מנחם אותך, על אופנוע אני משלם יותר ממך ואני מבוגר ממך פי שניים. וכן, לא משנה באיזה תחום, הביטוחים התייקרו לכולם.

לפני כשעה, Ragnar כתב:

כשאין הרבה ברירות, כולנו משלמים

ואין ברירות

יש ברירה, אתה תמיד יכול לעבור לתחבורה ציבורית ומוניות. 

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex
  • אהבתי 1

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מתלונן? חברת הביטוח מחשבת סיכון ומתמחרת לפיו. בחברת הביטוח יחזקאל אינו נביא שמזהה את הסיכון לפי הפרצוף שלך, אלא מתמטיקאי שאוסף יש נתונים אובייקטיביים, בונה נוסחה לחישוב הסיכון וכשאתה מבקש העת מחיר מכניס,את הנתונים שלך והנוסחה פולטת סיכון.

אני גם לא מבין למה אתה מתלונן על כך שהביטוח מחשב סיכון. האפשרות האחרת היא ביטוח אחיד, בלי חישוב סיכונים, ושכולנו נשלם אותו מחיר בין אם אנחנו בני 21 עם טוטאל לשני רכבים לפני חצי שנה, בני 45 שלא תבעו ב-25 השנים האחרונות או בני 85 ששילבו בטעות רברס ונסעו לוואדי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור כולל גם דברים שאינם בחישוב הסיכון כמו עליית מחירי הרכבים שנמצאים על הכביש ועליית מחירי החלפים.

רק שני הדברים הללו שקפצו בשנתיים האחרונות מוסיפים לעלות הביטוח גם אם אתה נהג בן 50 בלי עבירות ותאונות בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה אני קורא עלית מחיר כללית.

כאמור, נכנסים גורמים כמו כתובת וקומת מגורים של בעל הרכב.

משך לפחות שנתיים ניסיתי לשכנע את הבכור שלי להעביר את הרכב שלו, שהיה רשום על שמי, לרישום על שמו, בגיל שבו היה יכול לגרור את העבר הביטוח הנקי שלי לביטוח שלו. הוא סרב, ועכשיו, כשרכש רכב על שמו (ושם אשתו) משלם את מחיר העדר ותק ביטוחי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקבוצת גיל יותר גבוהה משלך (30+) וגם לי התייקר הביטוח.

הרכב שלי נגנב אז בכלל קיבלתי הצעות הזויות (כולל כאלו של 5 ספרות) שלא שולמו גם כשהייתי נהג חדש.

נראה שפשוט יש התייקרות גורפת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

על מה אתה מתלונן? חברת הביטוח מחשבת סיכון ומתמחרת לפיו. בחברת הביטוח יחזקאל אינו נביא שמזהה את הסיכון לפי הפרצוף שלך, אלא מתמטיקאי שאוסף יש נתונים אובייקטיביים, בונה נוסחה לחישוב הסיכון וכשאתה מבקש העת מחיר מכניס,את הנתונים שלך והנוסחה פולטת סיכון.

הוא מתלונן שהמחיר יותר יקר למרות שהסיכון שלו מבחינת חברת הביטוח ירד כי הגיל שלו עלה ויש לו עבר ביטוחי ללא תביעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, tan tan כתב:

הוא מתלונן שהמחיר יותר יקר למרות שהסיכון שלו מבחינת חברת הביטוח ירד כי הגיל שלו עלה ויש לו עבר ביטוחי ללא תביעות

בעבר המחיר באמת היה יורד עם הזמן

אבל בשנתיים-3 האחרונות חברות הביטוח יישרו בינהן קו והחליטו על עלייה רוחבית לכולם.

אז למעשה הביטוח שלו התייקר רק ב-X כי פשוט אין לו תביעות. אם היו תביעות אז היה משלם X+Y

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, -UC- כתב:

אבל בשנתיים-3 האחרונות חברות הביטוח יישרו בינהן קו והחליטו על עלייה רוחבית לכולם.

אם מחירי הרכבים עולים - אז הביטוח יעלה איתם.

אם מחירי החלפים עולים - הביטוח יעלה איתם.

אם מחירי החלפים עולים, הסיכוי לטוטאל לוס עולה - מחיר הביטוח יעלה.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...