Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת קאמשפט לאודי 2.0T

ofir106
שימו לב! השרשור הזה בן 374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב שנת 2006 ולאחר אבחון מתברר שכוסית הדלק נפרצה והקאמשפט נהרס(נחרט).

לאחר חיפושים בכמה חנויות נאמר לי שאין להשיג וצריך לחפש מפירוק.

אני לא מוכן להרכיב חלק כזה מפרוק ולכן התחלתי לחפש בחו"ל. אני רוצה לדעת מי החברה שמייצרת לקונצרן פולסווגן את הקאמשפטים? 

בינתיים מצאתי כמה חברות שלפי דעתי אולי עונות על הקריטריון אבל אני לא בטוח לכן אשמח לעזרה.

החברות הן:  KOLBENSCHMIDT ,AMC, Hajus.

בנוסף, מה ההבדל בין חלק כזה מסין ללא שם לבין חלק ממותג ידוע/OEM?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זו האפשרות היחידה כרגע.

מצאתי את מה שאני צריך לפי המק"ט (כמו בקישור שהוספת) אך לפני שאני מזמין חשוב לי לדעת איזה חברות מייצרות לVW את הקאמשפטים.

בנוסף, במקרה הספציפי של KOLBENSCHMIDT   - מדוע הפרשי המחירים כה גדול בין חלק מקורי לבין החלק של KOLBENSCHMIDT ?

תודה

לפני 46 דקות, hunter22 כתב:

בדקת אפשרות לקנות בחול? https://cars245.com/en/catalog/?q=06F 109 101 B

לא מכיר את החנות הזאת. האם היא אמינה?

והאם השילוח ע"י EMS כמו שמופיע דף הרכישה פרושו משלוח רגיל(לא מהיר) ע"י דואר ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפרש המחירים וטיב היצרנים האחרים אני לא ממש יכול לסייע כי אני לא באמת מכיר.

כן יצא לי להזמין מהם כמה פעמים חלקים והכל הגיע כמו שצריך.

לגבי EMS זה בדרך כלל אומר דואר ישראל, אבל קח בחשבון שכנראה שזה יהיה כרוך בעלויות שיחרור + מיסים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה לבדוק עם tg חלפים, אולי יש להם במקרה משומש במצב טוב ובמחיר סביר. או אולי יוכלו להפנות אותך למקור (לא סיני) באירופה.

מן הסתם הם מתמחים הרכבי הקונצרן.

image.thumb.png.7afce6b7af77cd37b6b6346412c7f6e9.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, mcaspi כתב:

לדעתי, זה פרפקציוניזם לשווא לא לרכוש את החלק מפירוק. החלק שלך עבד 17 שנים, במה הוא שונה מהחלק בפירוקיה חוץ מזה שהוא פגום?

יכול להיות שאני פרפקציוניסט.. אך כאשר מחליפים חלק שיש לו בלאי שמשפיע על הביצועים של הרכב והחלפתו כרוכה בלא מעט עבודה אני חושב שזו ההחלטה הנכונה.

כאן לא מדובר  על רכב חדש או חדש יחסית למרות שעשה רק 160K ק"מ.

כבוגר רכבי TDI שם הקאמשפטים מצריכים החלפה בין 240K ל 300K כבלאי טבעי אני מאמין שבסביבות 220K גם כאן ההחלפה מתבקשת.

תודה בכל אופן.

עדיין אף אחד לא יודע מי הייצרן המקורי של הקאמשפטים של VW?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...