Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20N - בקרוב מאד החל מ-169900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנוחת הנהיגה ב-I20N באמת לא אידיאלית, אבל לא הפריעו דווקא דברים אחרים (אני אוהב לשבת נמוך ככל שניתן, קרוב כמה שיותר לציר הגלגול) - הייתי מעדיף הגה שיוצא עוד כמה ס"מ החוצה, ואת ידית ההילוכים כמה ס"מ קדימה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 שעות, יבגניפ כתב:

קודם כל, ואו. בחוויה הכללית זו אחת המכוניות הכי כייפיות שיצא לי לנהוג בהן אי פעם, איפשהו מאוד גבוה בטופ.

מבחינת הדברים שעובדים מעולה, בעייני: הדיפרנציאל, שמאפשר לחזור מוקדם מאוד ובצורה מאוד החלטית לגז, ידית הילוכים קצרצרה, טרן אין שמרגיש לי מהיר, והכי חשוב - התחושה החמקמקה והכיפית שמשהו קורה והרכב מגיב למה שאתה עושה כנהג. נהגתי בשנים האחרונות (בנסיעות מבחן בעיקר) במכוניות שהיו מהירות לפחות כמו היונדאי, אבל לא שידרו לי שום דבר, חוץ מזה שאני יכול ללחוץ על הגז והרכב יטוס, ועל הבלם והוא יעצור. זה לא המצב כאן. הרכב מגיב להיגוי, לדיוק בבלימה ולטעויות (והבקרה לא ממהרת להתערב במצב n כמו שזה נראה), וגם משדר את זה בחזרה לנהג.

מסכים עם כל מילה. יש ברכב הזה חיבור ממשי לנהג שמרגישים אותו מהשנייה הראשונה שרק מזיזים את הרכב בחנייה. תחושות, תחושות, תחושות. להבדיל מהרבה מאד רכבים טובים שעושים את מה שצריכים לעשות נהדר, אבל הנהג לא באמת שם ולא באמת מרגיש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים בהקשר הזה:

לפני 2 דקות, BRAVO30 כתב:

הרבה מאד רכבים טובים שעושים את מה שצריכים לעשות נהדר, אבל הנהג לא באמת שם ולא באמת מרגיש

בגדול, מתכוונים ליצרן (קונצרן) אחד. כל השאר משתדלים שאנשים גם ירגישו.

• מצחיק 3

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, יבגניפ כתב:

אז.. קיבלתי את הרכב, ובין לבין גם עשיתי נסיעת מבחן בכבישים ריקים. משתף כמה רשמים ראשוניים.

קודם כל, ואו. בחוויה הכללית זו אחת המכוניות הכי כייפיות שיצא לי לנהוג בהן אי פעם, איפשהו מאוד גבוה בטופ.

מבחינת הדברים שעובדים מעולה, בעייני: הדיפרנציאל, שמאפשר לחזור מוקדם מאוד ובצורה מאוד החלטית לגז, ידית הילוכים קצרצרה, טרן אין שמרגיש לי מהיר, והכי חשוב - התחושה החמקמקה והכיפית שמשהו קורה והרכב מגיב למה שאתה עושה כנהג. נהגתי בשנים האחרונות (בנסיעות מבחן בעיקר) במכוניות שהיו מהירות לפחות כמו היונדאי, אבל לא שידרו לי שום דבר, חוץ מזה שאני יכול ללחוץ על הגז והרכב יטוס, ועל הבלם והוא יעצור. זה לא המצב כאן. הרכב מגיב להיגוי, לדיוק בבלימה ולטעויות (והבקרה לא ממהרת להתערב במצב n כמו שזה נראה), וגם משדר את זה בחזרה לנהג.

מה שקצת פחות עובד לי זה תנוחת הישיבה. הבאקטים לא רעים בכלל, ומתאימים לאנשים בגובה ממוצע (אולי בגלל שמדובר ברכב קוריאני בכל זאת). אבל המיקום של הקלאצ' טיפה מוזר לי, ואני עוד מנסה למצוא תנוחה מדויקת יותר. חוץ מזה, אני רגיל להרים את המושב די גבוה, וביונדאי גם כשמרימים את המושב למקסימום, יושבים עדיין נמוך יחסית. זה לא רע בפני עצמו. אבל משהו שאני צריך להתרגל אליו. אני גם קצת אמביוולנטי לגבי האגזוז. במצב n (שזה בעצם הקונפיגורציה הכי אגרסיבית שהרכב מגיע איתה מהמפעל) הסאונד שלו כייפי למסלול, אבל יכול להיות מעיק לנסיעה יותר מנהלית, בה גם רוצים לשמוע רדיו או וייז. מניח שאני הולך להנמיך אותו קצת די בקרוב, ולשמור את המצב הרועש יותר לימי מסלול.

תתחדש.

לפי הביקורות בארץ זה בהחלט רכב שהייתי שמח לנהוג בו,

ולדעת גם איך הוא בהשוואה לקליאו טרופי שהייתה לי, שהיא מכונת מסלול הזויה כמקורית.

עם כמה שנים / ק"מ אחריות ניתן לקבל את הרכב?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ProMeR כתב:

איך הוא בהשוואה לקליאו טרופי שהייתה לי, שהיא מכונת מסלול הזויה כמקורית.

היית עולה איתה לווילי גם ככה?

רנו ספורט קליאו 200 קאפ 2015 במבחן. - Turbo Magazine

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...