Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש צבע שחור מאזדה 3 שנת 2014

שימו לב! השרשור הזה בן 383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 3 שנת 2014. הצבע מאוד שרוף ומתפורר.

עשיתי חיפוש בפורום וראיתי הרבה המלצות לפחחות צבע זול בשטחים. קצת מפחיד אותי שזה זול בגלל שזה באיכות נמוכה.

יש המלצות מניסיון לפחחות צבע טובים, שישאר לאורך זמן ולא יהרס אחרי שנה? וכמובן מקום שלא מסוכן להכנס אליו.

WhatsApp Image 2023-04-02 at 08.36.06 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-04-02 at 08.36.06.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.4.2023 בשעה 11:35, Michazzz כתב:

תבדוק מחיר למדבקה עיטוף של כל הרכב

אני חייב להגיד שאני אף פעם לא מבין הודעות כאלה... (ועזוב שזה לא הכיוון של פות"ש ולא עונה לו על השאלה).

מה בעצם הצעת כאן?

איזה ניסיון יש לך עם הטכניקה הזו? יש קישור או שאנחנו כבר נעשה גוגל?

למי אתה מפנה אותו? מהנסיון שלך האם יש רכב שהיה בסיטואציה דומה והלך על טכניקה של מדבקה שהיתה עדיפה על צבע?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה לא מבין? לצבוע בשטחים זה נחמד וזול אבל לא נראה טוב בד"כ, מדבקה שמצפה את הרכב יכולה להראות מקצועית וכמו רכב חדש. ועושים את זה ביום יומיים עבודה. יש מלא חברות שעושות את זה, בגוגל תמצא את כולן. הנה אחת עם דוגמאות: גלריית עיטוף לרכב • סאן פילם דיזיין (sunfilmdesign.co.il)

ואפשר לנסות לבד: 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אישית ולא צבעתי שם, אבל די הרבה אנשים ממליצים על מוסך עבד ליד אריאל כמקום לצבע בזול יחסית. שלח לו תמונה והוא יחזור עם הצעת מחיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צבעתי בכפר דיר קדיס חבר לקח לי את האוטו לשם 

כבר עבר שנה וחצי והצבע עדיין מצוין עשו עבודה יפה

אם תרצה אוכל לקשר אותך עם החבר שלי הוא יכניס עבורך את האוטו

או שתרצה להכנס בעצמך אוכל לתת לך בפרטי את הטלפון של בעל המצבעה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...