Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב לנער תפרן

X-cutioner
שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בן 17 וחצי שלא התמזל מזלי לנהוג במכונית של ההורים, בגלל המחיר היקר שדורשת חברת הביטוח על השלט הצהובה "נהג חדש".

אני מתכנן לקנות מכונית קטנה משלי, והתקציב הוא 4-7 אלפים.

אני יודע שאי אפשר לבקש איזה בינטלי בתקציב הזה, אבל מה לעשות.. חשוב שההוצאות שלו יהיו קטנות (במיוחד הביטוח), ושתהיה אמינה, וגם קצת יפה.

חשבתי הכיוון הפיאסטה שנת 85+.

יש הצעות טובות יותר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לחפש סובארו DL מאותו שנתון, היא תהיה הרבה יותר אמינה והחלפים שלה יהיו יותר זמינים. רק שים בה דלק וסע.

לרכבים משנת 1985 אין על מה להתפשר חייבים רק סובארו, הם מהיחידים ששרדו את השנים בכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח - חובה, שיכול להגיע ל1500 - 2000 שקל. ביטוח צד ג, לא חייבים לעשות אותו, אבל צריך להיות אדיוט גמור בשביל לנסוע בלעדיו (הוא מכסה את הפגיעה שלך ברכוש של אחרים, לדוגמא עשית תאונה עם מרצדס ששווה 600K שקל, וגרמת לו נזק של 42K, הצד ג ישלם את הנזק). המחיר שלו לרוב סביב 500 שקל + -.

בנוסף, יש עלויות תחזוקה - מוסכים, צמיגים, תקלות פה ושם, גם הרכב הכי אמין, כאשר הוא בן 15, יש לו תקלות. בנוסף יש טסט, ודלק.

קח בחשבון את כל העלויות הללו ותפריד אותם מהעלות של רכישת הרכב.

לXENON - פיאסטה ישנה היא אופציה מעולה, בדיוק כמו הסובארו. בשנתונים הללו מה שחשוב זה למצוא רכב במצב טוב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את הלאונה(DL) קופה גם נראת טוב וגם סובארו. כמו שגם אמרו פה כבר ליקנות את האוטו זה החלק הקל ולתחזק אותו זה כבר משהו אחר, יש ממש הרבה הוצאות ואתה צריך עבודה קבוע וכסף זמין כל הזמן.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה היא באמת אופציה טובה .

אם שומרים על הקרבורטור במצב תקין היא תהיה יחסית חסכונית ודיי אמינה .

יש לה רגישות יתר לשלוליות אבל מעבר לזה היא בסדר .

נ.ב

יש לי מישהו בעבודה שמוכר אחת שנת 88 ב5K במצב טוב, אפילו מזגן יש שם.

אם אתה רוצה, שלח הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, תשקיע את ה4-7 אלף שיש לך על הביטוח. לקנות רכב ישן יהיה יותר יקר להחזיק מאשר לשלם בסה"כ ביטוח.
מסכים,אם אתה לא ממש צריך את הרכב ואתה יכול להסתדר עם הרכב של ההורים עדיף שתוסיף את הנדרש לביטוח....להחזיק רכב ישן ככל שיהיה עולה יותר מאשר התוספת לנהג חדש

(במיוחד אם זה הרכב שבחתימה שלך,אתה גם תהנה יותר וזה 10 ליגות מעל פיאסטה 85....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי במצב שלך לא מזמן ועכשיו אני אומר לך אל תיקנה רכב אלא אם יש לך איך לתחזק אותו, רק בתשלום לביטוח אתה תגיע ל2800 שקל (1800 חובה, 980 צד ג' לנהג חדש), תוסיף לזה תיקונים שגם אם תמצא אוטו שמור במיוחד יהיו לך אבל כל אלה נסבלים, מה שיפיל אותך הוא מחיר הדלק, אם אין לך עבודה מסודרת ואם אתה לא רוצה לבזבז את כל הכסף שלך על הרכב תוותר על אוטו פרטי, וב7 אלף שיש לך תשלם ביטוח נהג חדש לרכב של ההורים ואתה מסודר. תאמין לי שאני יודע כי אני גם קניתי רכב לבד ועכשיו כואב לי לראות אותו מחכה לי למטה ואין לי כסף לשלם על דלק, מזל שההורים שלי החליטו לעזור בסוף, אם לא הייתי מוציא את הרכב פעם בשבוע.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותכם,

ששכחתי לציין שהרכב ישמש לתקופה קצרה (רק בחופש ואז למכור).

אז חשבתי על לעשות ביטוח חד פעמי יענו לחודש- כך עשה פעם חבר שלי.

אתם חושבים שזה עדיין לא שווה? לרדת מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לי, קניתי לפני מספר חודשים סוזוקי (מרוטי) אלטו שנת 1995

למרות שכולם צוחקים עלי על הרכב המכוער, האוטו אוכל 1 ליטר ל-18 ק"מ, קילומטרז נמוך, השנה חדישה יחסית למחיר (7000 ש"ח), האוטו כמעט חדש, ללא תאונות ואפילו יש מיזוג - אני נוסע בו כ-70 ק"מ מידי יום בנסיעה רגועה.

יתרונות: רכב די אמין, חסכונית בטירוף, זריזה, 5 דלתות

החסרונות: 4 הילוכים בלבד, פלטינות (לא הצתה אלקטרונית), נדירה מאוד, איכות הרכבה ההודית היא לא משהו, היגוי כבד.

במחירים כאלה המתחרות היחידות הם יפניות או אירופאיות מסוף שנות ה-80

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל היית רציני? רצית לקנות רכב לחודשיים ואז למכור? מה נראה לך שברגע שתירצה למכור אתה תקבל את אותו המחרי שבו קנית?

אם היית קונה רכב כדי למכור תוך חודשיים גם היית נתקע איתו הרבה זמן וגם היית מפסיד הרבה מהכסף שלך אם לא את כולו.

שקול את מעשיך שוב ואז תחזור בקשר לחברות ביטוח בשביל הרכב של ההורים שלך.

אבל אם אתה רוצה בכל זאת רכב לחודשיים אתה יכול למצוא סיטרואן BX ב700 שקל במצב נסיעה, יש מצב שתמצא אחת עם טסט ליותר מחודשיים אז תיקנה את הרכב ותיסע איתו עד שיגמר הטסט או עד שהוא ימות.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר כמה עולה השכרת רכב לחודש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...