Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי עוד רכב לא מקובל - לפחות איטלקיה נדירה וידנית...

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב יפה, תהנה. הצילומים מירושלים? פסגת זאב?

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, זה די צפוי אצלך 😁

זה שאתה דואג לצרף תמונות יפות לכל הודעה, ומבין את החשיבות של העברת החווית הוזואלית על ידי תמונות 👍

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! 

יש בקטנות האלו איזה משהו כיפי שאין ברכבים גדולים, בלי קשר לכח. 

יש לי בבית פז'ו 108 וקיה סורנטו, שני קצוות. 

נהנה בפז'ו הרבה יותר... 

בקיצור, אחלה רכש, תיהנה. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! 

הייתה לנו פעם במשפחה הגרסה הרגילה, רובוטית 1.2 ליטר, אחד הרכבים המהנים ביותר שנהגתי בהם. 

בכבישים של בית אורן, נשר וקיבוץ גלעד, זה תענוג אדיר. 

אני בטוח שהספורט כמה רמות מעל...

תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש ותהנה!

לא הכרתי את הגרסה הזו. נראית קטנה ויפה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המברכים ! באמת מחמם את הלב  !!! 

לפני 52 דקות, beamvelavan כתב:

אם אפשר לשאול - לא חששת לקנות מסוחר? לקחת לבדיקה ? כמה עלה הצעצוע ? 

חששתי - במידת מה, אבל בהיותי מנוסה בתחום במידה סבירה צמצמתי סיכונים. בדקתי לבד. 

בניגוד לדעה רווחת מצאתי מספר יתרונות לקנייה מסוחר. 

ראשית, מראש, בניגוד למוכרים פרטיים שמבקשים מחירון ומעלה, הסוחר ביקש מתחת למחירון. 

שנית, לאחר מו"מ קצר נתן עוד הנחה משמעותית ואפילו הסכים לעשרה תשלומים ללא ריבית באשראי. 

שלישית - לא שאני מחזיק מזה - קיבלתי בכתב שלושה חודשי אחריות למנוע, גיר שילדה

רביעית , קיבלתי "השבחה"  של נקיון יסודי פנים וחוץ. 

בקו תחתון - אינני מאמין שהייתי משיג מפרטי דבר כזה. 

תשאלו - מה הוא פראייר?  בטוח שלא. מה שתרם להסכמתו היה בטח העובדה שהמגרש בלב תל אביב גדוש עד אפס מקום ו- 95% מכלי הרכב במחיר פי 4/5 ויותר מהפיאט הזעירה

כך שבטח רצה להעיף אותה מהר לפנות (מעט) מקום....

ועוד שני צילומים.

20230127_171120.thumb.jpg.e9eb47acecef81777ab3315e13d9c0f6.jpg20230127_171138.thumb.jpg.5dd38f69aa42490d57614b1af5bdf128.jpg

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.1.2023 בשעה 16:51, ליבמן כתב:

רכב יפה, תהנה. הצילומים מירושלים? פסגת זאב?

אכן הצילומים מעיר הקודש - ירושלים - אבל משכונת גבעת משואה. 

WhatsApp Image 2023-01-25 at 17.10.31.jpeg

WhatsApp Image 2023-01-26 at 16.31.59 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-01-26 at 16.31.59.jpeg

עריכה אחרונה על ידי orankohn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא המשוגע היחידי...

רכבי הקודם היה פנדה, רכבה הנוכחי של אשתי הוא פיאט 500 , רכב האספנות שלי הוא פיאט 124 ספיידר ואשר ללנצ'יה אפסילון, זו בהחלט אופציה כרגע היות ונוכח פרישתי מהעבודה אין לי עוד צורך ברכב הנוכחי ואוכל להסתפק במיני ידנית אם אמצא שמורה ועם קילומטרז' נמוך.

אההה...אם על רכב "לא מקובל" מדברת הכותרת אז רכבי בהחלט יכול להשתלב בה-סיטרואן קקטוס (שלדעתי מקסימה ואני מאוהב בה קשות..🥰)

• אהבתי 1

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, spidrman כתב:

אההה...אם על רכב "לא מקובל" מדברת הכותרת אז רכבי בהחלט יכול להשתלב בה-סיטרואן קקטוס (שלדעתי מקסימה ואני מאוהב בה קשות..🥰)

אל יערבב פאסטה עם באגט! 

לא תחבוש קסקט בזמן שאתה שט על גונדולה!

(יש לי DS אני מוכן להביא גיגית ולבכות איתך ביחד אבל). 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פיאט 500 עם המנוע טויין אייר 85 כ״ס, שקניתי בת שנתיים 2012 עם 2000 ק״מ. היה כיף גדול מבחינת המנוע, התנהגות, עיצוב פנים וחוץ. אבל כל פעם היתה נזילה קטנה מחיבור נוזל קירור אחר, הצינור של האוויר של הטורבו נקרע לי פעמיים, איזה valve שעושה משהו עם הטורבו (כבר שכחתי שמות) קיבל חופש בציר שלו וזה עשה בעיות ביצועים, הפלאגים החזיקו 15 אלף ק״מ בקושי כל פעם... יותר מדי שטויות קטנות כאלה. אף פעם לא היו ביצועים מלאים, תמיד הפלאגים או הצינור אוויר היו במצב לא טוב מספיק. אז החלפתי לc1 שלא צריך להסתכל עליה בכלל מרוב אמינות. אבל העיצוב פנים פחות שווה, וההתנהגות בכבישים מפותלים לא מעניינת בכלל, כמובן פחות כוח אבל עם הזחילה של הנהגים בארץ שרק צריך לזגזג בינהם כל היום גם 69 כ״ס זה יותר מדי.

בא לי למצוא 500 עם המנוע 1.2 במצב מושלם וידנית אבל זאת כנראה פנטזיה שלא תקרה. את ה500 שלי בת 8 מכרתי עם דשבורד לא מפוצץ בכרית אוויר, בלי מכות, בלי שריטות כמעט, בלי תיקונים מכוערים, בפנים חדש... אין עם דשבורד שלם בכל יד2 וכולן עם מלא דפיקות חניה שבורות ועצובות.

בקיצור תתחדש, אהבתי, מעניין אם ה105 כ״ס יותר עמידה ומסודרת.

חבר שאמרתי לו לקנות את המיטו 105 כ״ס לפני המון שנים נוסע איתה עדיין, אין לה בעיות רציניות - אבל הוא לא כמוני, לא בודק אם משהו נוזל וגם אם כן לא מתקן בחצר ומקלל את התא מנוע הקטן. והוא נוהג כמו זקנה, לא שורף פלאגים כמוני.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, liorwohl כתב:

ותר מדי שטויות קטנות כאלה. אף פעם לא היו ביצועים מלאים

ועל זה מיסטר היה אומר There is no replacement for displacement 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. רכב מהמם. היתה לי פנדה ידנית ב 2011 ואחרי כמה שנים הייתי רגע לפני קניה של 500 טווין אייר (רציתי פנדה טווין אבל הייבוא שלהן היה לאיזה שבוע בערך לצערי). בסוף קניתי אבארט ידנית שגם היא כבר לא אצלי כמה שנים טובות. מה שכן, למיטב זכרוני קוטר הסיבוב של ההגה בין מדרכות ב 500S הספציפית הזאת הוא ענק ״תודות״ גם לגיר השונה, מה שדי מבאס לתמרון עירוני. זוכר את זה מהאבארט. 

תהנה ממנה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה קצת מעציבה... 

אני ממש מאוהב ב- 500S  ידנית 6 הילוכים טורבו 105 כ"ס הזו שקניתי אבל רעייתי הפולנייה בכלל לא התלהבה כמוני... נהפוך הוא .

הרכישה האימפולסיבית הזו ממש עיצבנה אותה.

היא טוענת:" אמרת שאתה מרוצה מאוד מהשחורה הזאתי שאצלך כבר 6 שנים . ..נו האיטלקיה המוזרה שלך (לנצ'יה איפסילון 1242 ידנית מודל 2012).  בשביל מה קנית עוד אוטו לא שימושי? תתפטר ממנו מהר או ש..." (עדיף לא לפרט...) 

נאלצתי, למראית עין, להעמיד למכירה את הממתק המיוחד הזה. 

פרסמתי, תחת השגחה צמודה, מודעה ביד 2. 

מקווה מאוד שאף קונה רציני לא יצוץ ו"אאלץ" להתקע עם הרכב המקסים הזה.....

20230206_143633.jpg

20230206_133333.jpg

20230206_133347.jpg

20230206_133414.jpg

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...