Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכל חברי הפורום יודעים - יבואני הרכב מנקנקים אותנו...

CX25GTI

פוסטים מומלצים

לפני שעה, פבל כתב:

כיף לראות שנדפקים אנשים שהונים (זאת מילה בכלל? עושים הונאות) אנשים אחרים, פושעים ו-assholes. לא עסקים לגיטימיים

המילה הנכונה בעברית היא מרמים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להונות ולרמות (ובהתאם הונאה ורמאות, או רמיה), הן מילים נרדפות. בשתיהן מדובר בהטעיה על מנת להרוויח משהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, CX25GTI כתב:

אתה פשוט משעשע, לא הולך התירוץ המקורי עוברים לאחד אחר.

מחיר חו"ג ברכב הוא הרבה מעל 2000 דולר אלא אם אתה מכוון רק לעלות הברזל ממנו עשוי הרכב , אבל במקרה שלך הבנתי שלא משנה מה המציאות אתה תמצא דרך להצדיק את היבואנים המסכנים ...

רק תסביר לקונה הפרטי של הנירו + החשמלית שהיבואן חתך את המחיר ב 40K שהוא נדפק עד העצם.

היבואנים הישראלים הם חזירים וכיף לראות אותם נדפקים עם מלאי עצום בנמלים והנחות גדולות בערוצי היד 2 0ק"מ, מאחל להם עוד חודשים רבים של אחסנות בנמלים.

לא רק ברזל. יש כמה עשרות קילוגרמים של נחושת ואלומיניום. אם היה רק ברזל היה יותר זול.

ועם האמירה שלך על היבואנים הם צריכים לדפוק אנשים כמוך כמה שיותר ולצחוק עליך כל הדרך אל הבנק 

בינתיים אתה ממשיך לדבר,שטויות ולהתחמק מהשאלה הבסיסית למה אתה לא הופך ליבוטץאן ונהיה מיליארדר או לפחות מייבא את הרכב הפרטי שלך לבד וחוסך עשרות אלפי שקלים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמתעסק עם תחום מקביל (לא שוק הפרטיות), אני יכול לתרום את השנקל שלי (בלי מספרים) - קודם כל, היצרנים כנראה כולם מעלים מחירים, גם בסיס וגם של תוספות ולרוב ליבואן ישראלי אין ממש מה לעשות חוץ מלהתחנן להנחות. 

דבר שני, מישהו כתב פה אחרת לפני כמה עמודים (אשמח לראות חשבוניות שמראות ירידה במחירים), אבל אצלנו לדוגמא עלויות השילוח עלו across the board וחברות השילוח הימי גם הוסיפו "מס מלחמה" לא קטן בחצי שנה האחרונה ובכלל עושות טובה שהן מגיעות לפה.

לא רלבנטי כמובן למלאי שקיים בארץ מלפני המלחמה אבל אז לרכב כזה נוספות עלות מימון ואחסנה. אין ארוחות חינם בארץ.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

הפורת'ינג פריידי כבר נמצאת במגרשי אוויס - נותר רק לשאול לגבי המחיר.

השבוע עלו מכוניות ראשונות של הדגם  Neta Pro U עוד דגם סיני ללא מערכות בטיחות.

מנחש שגם בתקינה מוגבלת.

עלו גם השנה 7 רכבי איוויז למרות הדיבור על ההפסקת הייצור.

וגם ראיתי לפני שבועיים בשדה תעופה במינכן פרסומת לאיוויז.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, menir1 כתב:

גם בארה״ב הונדה העלו מחירים במקביל לשדרוג תאי הנוסעים, כחלק ממהלך אסטרטגי למצב את הונדה כיצרנית סמי-פרימיום, בדומה להחלטה דומה של מאזדה. 

עקב כך, הונדה החליטו לצאת בהדרגה משווקים הפסדיים עבורם כמו השוק הארופאי.

הונדה, גם בשוק האמריקאי, תמיד נחשבה לקצת יותר מדגמים מקבילים של טויוטה או ניסאן לדוגמה, אך עדיין אפשר לרכוש סיוויק סדאן 2.0 ליטר בסיסית חדשה במחיר של $24,000 שזה רק קצת יותר מקורולה בסיסית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Supertigre כתב:

הונדה, גם בשוק האמריקאי, תמיד נחשבה לקצת יותר מדגמים מקבילים של טויוטה או ניסאן לדוגמה, אך עדיין אפשר לרכוש סיוויק סדאן 2.0 ליטר בסיסית חדשה במחיר של $24,000 שזה רק קצת יותר מקורולה בסיסית. 

הונדה זה היסטוריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2024 בשעה 14:43, taranta כתב:

מאנאים (או מאנים). אף אחד לא באמת משתמש בצורה הזו.

וכן - לפעמים אין לי בעיה עם זה. כשיבואנים משתמשים בכוחם כדי למקסם את הרווחים שלהם על חשבוני, שלא יבכו כשזה חוזר אליהם בהפוכה (לאו דווקא בתחום הרכב).

זה כולל את כל היבואנים \ מפיצים בלעדים אשר גורמים ליוקר מחיה מטורף בארץ, החל מהמזון ועד כלי רכב וציוד מכל סוג שהוא.

חזרתי מנסיעת עבודה לברזיל, ביקור קצר בסופר הראה לי ששודדים אותנו במחיר הבשר המיובא, ק"ג בשר אדום בסופר עולה כ 30 שקל לק"ג...

אז גאוני הפורם יספרו לי על עלות הובלה , מכולה 40 רגל מברזיל עולה כ 2500 דולר ובתוכה ניתן להעבמיס כ 20 טון בשר.

שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

בתאריך 5.4.2024 בשעה 17:48, MadCat_LE כתב:

כאחד שמתעסק עם תחום מקביל (לא שוק הפרטיות), אני יכול לתרום את השנקל שלי (בלי מספרים) - קודם כל, היצרנים כנראה כולם מעלים מחירים, גם בסיס וגם של תוספות ולרוב ליבואן ישראלי אין ממש מה לעשות חוץ מלהתחנן להנחות. 

דבר שני, מישהו כתב פה אחרת לפני כמה עמודים (אשמח לראות חשבוניות שמראות ירידה במחירים), אבל אצלנו לדוגמא עלויות השילוח עלו across the board וחברות השילוח הימי גם הוסיפו "מס מלחמה" לא קטן בחצי שנה האחרונה ובכלל עושות טובה שהן מגיעות לפה.

לא רלבנטי כמובן למלאי שקיים בארץ מלפני המלחמה אבל אז לרכב כזה נוספות עלות מימון ואחסנה. אין ארוחות חינם בארץ.

מחירי ההובלה אכן עלו , אבל בחודש האחרון ירדו משמעותית .

אף אחד לא עושה טובות, הם עושים כסף טוב מהביזנס בישראל.

צים אכן הייתה הראשונה לגבות מס מלחמה, דווקא עם החברות הזרות הגענו להסכמות ועלות הביטוח הסתכמה בכמה עשרות דולרים למכולה בלבד.

בתאריך 5.4.2024 בשעה 17:06, Night Driver כתב:

לא רק ברזל. יש כמה עשרות קילוגרמים של נחושת ואלומיניום. אם היה רק ברזל היה יותר זול.

ועם האמירה שלך על היבואנים הם צריכים לדפוק אנשים כמוך כמה שיותר ולצחוק עליך כל הדרך אל הבנק 

בינתיים אתה ממשיך לדבר,שטויות ולהתחמק מהשאלה הבסיסית למה אתה לא הופך ליבוטץאן ונהיה מיליארדר או לפחות מייבא את הרכב הפרטי שלך לבד וחוסך עשרות אלפי שקלים.

מצחיק , אנשים כמוך דופקים כל הדרך אל הבנק כבר היום, אומרי הן כמוך שמוכנים לשלם מחירים מופרכים על הרכב, על עדר שועט כמוך הם עושים את הכסף.

אני מודה לך על מתן הציונים וההערכות שלך כלפי , שווים כקליפת השום אבל אם זה עושה לך את זה אתה יכול להמשיך..

ולגבי ההערה שלך על יבואן רכב, מצחיק אותי הניתוק שלך מהקורה בשוק ומי מקבל היתרי ליבוא מותגים חדשים , ניתוק מוחלט. 

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה את ישראל לברזיל????????????????????????????????

אגב, אני מציע לך פעם אחת במקום לזXXן את המוח (ואין מילה אחרת לזה), לשבת ולחשב (אבל באמת) כמה יעלה.

קח מחיר בשר בקר בברזיל, תוסיף לזה כשרות, תוסיף לזה הובלה, תוסיף לזה מכולת *קירור* (אחרת מה יגיע בדיוק?) ואז תבדוק מה צריך בצד הישראלי כדי להכניס את הבשר הזה לארץ ולמכור אותו.

ואז תדבר.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, CX25GTI כתב:

זה כולל את כל היבואנים \ מפיצים בלעדים אשר גורמים ליוקר מחיה מטורף בארץ, החל מהמזון ועד כלי רכב וציוד מכל סוג שהוא.

חזרתי מנסיעת עבודה לברזיל, ביקור קצר בסופר הראה לי ששודדים אותנו במחיר הבשר המיובא, ק"ג בשר אדום בסופר עולה כ 30 שקל לק"ג...

אז גאוני הפורם יספרו לי על עלות הובלה , מכולה 40 רגל מברזיל עולה כ 2500 דולר ובתוכה ניתן להעבמיס כ 20 טון בשר.

שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

מחירי ההובלה אכן עלו , אבל בחודש האחרון ירדו משמעותית .

אף אחד לא עושה טובות, הם עושים כסף טוב מהביזנס בישראל.

צים אכן הייתה הראשונה לגבות מס מלחמה, דווקא עם החברות הזרות הגענו להסכמות ועלות הביטוח הסתכמה בכמה עשרות דולרים למכולה בלבד.

מצחיק , אנשים כמוך דופקים כל הדרך אל הבנק כבר היום, אומרי הן כמוך שמוכנים לשלם מחירים מופרכים על הרכב, על עדר שועט כמוך הם עושים את הכסף.

אני מודה לך על מתן הציונים וההערכות שלך כלפי , שווים כקליפת השום אבל אם זה עושה לך את זה אתה יכול להמשיך..

ולגבי ההערה שלך על יבואן רכב, מצחיק אותי הניתוק שלך מהקורה בשוק ומי מקבל היתרי ליבוא מותגים חדשים , ניתוק מוחלט. 

אולי פעם אחת במקום לדקלם מניפסטים אשכרה תענה על השאלות ששואלים אותך?

למשל:

איפה בעולם ירדו מחירי הרכב לאחרונה?

איפה בעולם מכוניות ב-SPEC דומה נמכרות במחירים שונים משמעותית?

איפה בעולם יש יותר מיבואן רשמי אחד לכל מותג או אפילו לכל קונצרן?

האם ישנן מדינות עם נטל מס וגודל שוק דומה לשלנו שבהן המכוניות זולות יותר בשיעור ניכר?

ומכיוון שאנחנו בכל זאת בעידן האינטרנט, אני מניח שכל השרשור הזה ישמח לדוגמאות.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, CX25GTI כתב:

אני לא יודע במה אתה עוסק אבל במבחן התוצאה אני זה שצוחק כל הדרך אל הבנק ואם היו דופקים אותי העסק שלי לא היה קיים.

ואתה יודע מי מקבל היתר יבוא?

זה שעומד בתנאי הרגולציה.

אף אחד לא מתעניין מי אתה ואיזה מותג אתה רוצה לייבא כי זה בינך לבין בעלי המותג. תעמוד בדרישות ויש לך רישיון.

אני מבין שאתה רוצה את הרישיון בלי העלויות שהרגולציה משיתה עליך אבל זה לא עובד ככה. וכשתשקיע את הסכומים המטורפים האלה תצטרך להרויח את עלות ההון.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, RK כתב:

אולי פעם אחת במקום לדקלם מניפסטים אשכרה תענה על השאלות ששואלים אותך?

למשל:

איפה בעולם ירדו מחירי הרכב לאחרונה?

איפה בעולם מכוניות ב-SPEC דומה נמכרות במחירים שונים משמעותית?

איפה בעולם יש יותר מיבואן רשמי אחד לכל מותג או אפילו לכל קונצרן?

האם ישנן מדינות עם נטל מס וגודל שוק דומה לשלנו שבהן המכוניות זולות יותר בשיעור ניכר?

ומכיוון שאנחנו בכל זאת בעידן האינטרנט, אני מניח שכל השרשור הזה ישמח לדוגמאות.

עובד אצלך ?

חזרתי מארה"ב , החברה בה אני עובד רכשה רכבים חדשים לציי הרכב, יש ירידה ראלית במחירי הרכב בארה"ב הגרנד צרוקי החדש נרכש במחיר זול יותר מזה שנרכש לפני 36 חודש וזו דוגמא אחת בלבד , חשבונית מול חשבונית.

אין טעם להתווכח עם מי שחושב ש170K הוא מחיר הגיוני לאלנטרה , ואו ש200K הוא מחיר הגיוני לנירו.

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

אני לא יודע במה אתה עוסק אבל במבחן התוצאה אני זה שצוחק כל הדרך אל הבנק ואם היו דופקים אותי העסק שלי לא היה קיים.

ואתה יודע מי מקבל היתר יבוא?

זה שעומד בתנאי הרגולציה.

אף אחד לא מתעניין מי אתה ואיזה מותג אתה רוצה לייבא כי זה בינך לבין בעלי המותג. תעמוד בדרישות ויש לך רישיון.

אני מבין שאתה רוצה את הרישיון בלי העלויות שהרגולציה משיתה עליך אבל זה לא עובד ככה. וכשתשקיע את הסכומים המטורפים האלה תצטרך להרויח את עלות ההון.

באופן אישי מאחל לך רק הצלחה, אין לי שום ענין לראות אותך נכשל.

מכיר היטב את הרגולציה המקומית ולכן החברה בה אני עובד החליטה שאת הגידול שלה היא לא תעשה בארץ והמפעלים שלנו נדדו בחלקם הגדול לצפון קרולינה.

תנאי רגולציה ... , עדיף שלא אפתח את הפה על מה שקורה במדינה הזו בתחום , אנשים רצינים בתחומים שונים התקפלו וויתרו על הנושא , יוקר המחיה בארץ נפגע מכך קשות .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...