Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, sperial כתב:

אתה לא מעוניין בכך, כי אתה מחייב בעוד שעות.

חלק גדול מהקהל ממש לא מעוניין, ולא חסרים אנשים שמסתלקים בסוף החופה.

טרנספורטר, רוב המוזמנים רואים על הזמנה לחתונה כאילו היא הודעת קנס מהמשטרה.

חוץ מזה, אתה מזכיר לי את הסיפור על המוצצים והקונדומים. התעשיה שלך מקדמת את תעשיית מכשירי השמיעה.

אני באמת לא מבין את התגובות שלך, עם כל הכבוד

אתה בן 50 ? 60 ? מתי התחתנת|? לפני 40 שנה?

העסק שלי מוציא  סדר גודל של 40 אירועים בחודש

תפסיק עם התגובות הטיפשיות האלה.ברוב האולמות אירועים ההגבלת זמן היא עד 2 בלילה, כי הקהל דורש את זה, לא כי "חלק גדול מהקהל לא מעוניין"

די באמת.

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

מכיר במקרה את ואלי כפר סבא? 

סיטרוס או עלמה באבן יהודה? 

מה הולך איתם בבראנז׳ה? 

אלו מקומות שיותר כיוונתי אליהם והמחיר סבבה ממה שחברים הצליחו להוציא. בחתונות שהייתי בסיטרוס היה אוכל סבבה. לא איזה וואו אבל סבבה. 

הייתי גם בחתונה בקאי ועל אף שהאוכל היה יותר טעים מאולם ממוצע שהוא טוב מאוד, עדיין זה לא היה כמו לאכול ארוחה במסעדה, ואני בספק שאזכור אותו או משהו מיוחד לגביו. 

יכול גם לשלוח בפרטי מבטיח לא להוציא. יכול גם ללכלך חופשי, אין לי סנטימנטים מיוחדים או קשרים באף אולם. 

מכיר את כולם

אמרתי כבר שלא אכתוב פה שום דבר שלילי על אף אולם

במקום זה, כתבתי כאן על אולמות שאני ממליץ עליהם בחום שיכולים לתת לך מענה כולל של שירות, אוכל, אווירה מחיר

יש לי הרבה מה להגיד על המקומות שכתבת ובטח על אחד מהם, אבל זה לא המקום 

הבעלים של הקאי (ואלכסנדר שלידו) חבר טוב,

שוב, עם כל הכבוד לאולמות בשרון (גם לקאי) אין בהם את האווירה שיש בגבריאל או לאגו אמארה נניח, שאלה אולמות שעוצבו ונבנו במטרה לארח קהל מסיבתי, לעומת אולמות בשרון שמשדרים מסעדה

כמו גם הלוקא בשרון, שהאוכל שם מדהים, אבל אין שם אווירה שלי באופן אישית חסרה 

כשלקוח מגיע אלי אני עושה לו סיכום OVERALL לכל אולם שרלוונטי לגביו

יש אולמות שהקבלת פנים מדהימה, אוכל ברמה סופר גבוהה ולא צריך בכלל לאכול בהמשך, אבל מי שכן יצטרך לאכול בהמשך אין לו מה לאכול כי האוכל לא טעים. זה יכול לקרות.

מעבר לזה , אפס ניהול, אפס תודעת שירות וכ'ו. צריך להבין מה הלקוח  מחפש.

בגלל זה כשמגיע לקוח עם תקציב מאוד קל לי להמליץ לו על השלושה שכתבתי למעלה (וגם שם יש יתרונות וחסרונות), כי אלה אולמות שדי עונים על הכל. אבל פחות רלוונטים לכאן לדעתי

אתה צריך לחשוב מה יותר נוח לך כפר סבא או אשדוד..יש שעה נסיעה ביניהם

המחירים באיזור כנות לא יותר יקרים מהאולמות שרשמת

* אני כן חייב לציין שאנחנו לא בהכרח מסתכלים על אותם פרמטרים, לא בטוח שמחפשים את אותה רמת שירות, את אותו סדר גודל של תאורה והגברה וגם מבחינת תפריט. 70% מהקהל חושב שפילה בקר נחשב פרימיום. עכשיו בניתי תפריט ללקוח שלי, נגיש מנה של צלע טלה, נתח קצבים ושקדי עגל, פי כמה יותר חזק מאוד פילה בקר בנאלי ומשעמם, אבל יש לקוחות ששומעים שקדי עגל ונבהלים ומבחינתם פילה בקר בסדר גמור

*** וסתם לטובת הקוראים

להפיק חתונה בוילה ממש לא זול. להקים שם מטבח נורמלי, עיצוב שיסתיר את מה שצריך להסתיר, הגברה טובה, תאורה טובה, לוגיסטיקה, מלצרים, הקמת בר, במה לדיג'יי, גרילים, גנרטורים ועוד

כדי שהכל יהיה טוב וברמה גבוהה, צריך לשלם המון כסף.

סתם לקחת וילה, לזרוק שולחנות וכסאות ולהגיד "בואו תתחתנו" זה די עלוב. זה משהו שאפשר לעשות רק כשיש סגר ואין שום ברירה אחרת, לא כשיש בחירה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת. 

אצלי הקהל מאוד שונה. מצד אחד חברים שהרבה מהם אוהבים אוכל טוב ומושקע, שיעופו על נתח קצבים וכו'. מצד שני הרבה מבוגרים של המשפחה שאוהבים את הבשר שלהם אנטריקוט וול דאן. אז כן קשה לפגוע בול ובהחלט צריך להשקיע הרבה כדי שחתונה תהיה גם מגוונת וגם מוצלחת. יחד עם זאת, אני לא בטוח שבא לי להיכנס לזה, בעיקר תקציבית. מעדיף משהו גנרי שיפגע למכנה המשותף הקרוב ביותר. 

תודה על ההמלצות, אלך להסתכל במקומות שכתבת. גם בכנות וגם במרכז.  

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, Transporter כתב:

גם מי שהקהל שלו רגיל לגמרי לא מעוניין שהחתונה שלו תגמר ב 12 בלילה

למה לא? במיוחד אם זה באמצע השבוע.

חוץ מזה האולמות נותנים יותר מזה.

מי שרוצה לחגוג עד הבוקר, שיהיה לו בכיף.

כבר הייתי בחתונה כזאת שהגישו את כל המנות לפני החופה, אחרי החופה כמעט כל המבוגרים הלכו חוץ מההורים של הזוג, נשארו כל החברים והצעירים והתחילו עם המסיבה.

אנשים מכירים את האורחים שלהם, בסוף האירוע זה בשביל האורחים יותר מאשר לזוג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

תודה על התגובה המפורטת. 

אצלי הקהל מאוד שונה. מצד אחד חברים שהרבה מהם אוהבים אוכל טוב ומושקע, שיעופו על נתח קצבים וכו'. מצד שני הרבה מבוגרים של המשפחה שאוהבים את הבשר שלהם אנטריקוט וול דאן. אז כן קשה לפגוע בול ובהחלט צריך להשקיע הרבה כדי שחתונה תהיה גם מגוונת וגם מוצלחת. יחד עם זאת, אני לא בטוח שבא לי להיכנס לזה, בעיקר תקציבית. מעדיף משהו גנרי שיפגע למכנה המשותף הקרוב ביותר. 

תודה על ההמלצות, אלך להסתכל במקומות שכתבת. גם בכנות וגם במרכז.  

אנטריקוט נחשב הרבה יותר איכותי מפילה

הבעיה שבהרבה אולמות האנטריקוט על הפנים

אז עדיף לטעום לפני שמחליטים

נתח קצבים בשר קצת משעמם אז עדיף להוסיף לו עוד משהו ליד

לפני 26 דקות, SlowRide כתב:

למה לא? במיוחד אם זה באמצע השבוע.

חוץ מזה האולמות נותנים יותר מזה.

מי שרוצה לחגוג עד הבוקר, שיהיה לו בכיף.

כבר הייתי בחתונה כזאת שהגישו את כל המנות לפני החופה, אחרי החופה כמעט כל המבוגרים הלכו חוץ מההורים של הזוג, נשארו כל החברים והצעירים והתחילו עם המסיבה.

אנשים מכירים את האורחים שלהם, בסוף האירוע זה בשביל האורחים יותר מאשר לזוג.

כי לא

בדיוק כמו טרנדים אחרים שבאים והולכים

הקהל היום רוצה מסיבה. גם מי שאין לו 500 חברים. זה לא אומר שהוא רוצה חתונה שתגמר ב 12

היית בחתונה שתוכננה בצורה לא נכונה. זאת בדיוק הסיבה שמגיעים לאחד כמוני כדי שיבנה לוז כזה שלא ילכו להם אנשים בשעה 22:00

בכל מקרה בודדים האנשים שבאמת מתחתנים ואיןלהם בעיה שיגמר ב12

שעת סיום ממוצעת זה 1-1:30

בשנתיים האחרונות בכלל יש טרנד חזק של אפטרים

בשעה 1-2 עולה דיג'יי אחד או יותר לאפטר שיכול להמשך עד שעות לא שעות. אז גם מי שאין לו בדיוק קהל זה, רוצה לפחות עד 1-2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם זה מקום יקר או לא - אבל הגבעה בברנר אחלה אולם, גם בבית חנן זכור לי שיש אולם חביב וגם בואלי של נס ציונה יש כמה - היתרון של כל הנ"ל שברכב הם יחסית נגישים, החסרון - רחוק מנתניה.
גם בירוק על המים הייתי פעם מזמן והיה סבבה. ואם יש לך רחוקי משפחה + קבוצת חברים שמרוכזים באיזורים ספציפיים, תארגן (יותר נכון תדאג שאחד מהם יארגן) הסעה - ואז למיקום יהיה פחות משקל.

מבחינת מה להשקיע? לדעתי האוכל בקבלת פנים חשוב לא פחות מהעיקריות גם כי הוא רושם ראשוני לפני שאנשים מתערפלים. וצלמי מגנטים זה בערך הדבר היחיד שהאורחים שלך יחזרו איתו הבייתה אז תדאג שיהיו איזה שניים.
אה - ואם יש הרבה משפחה מבוגרת, אז אולם שהוא יותר גן יכול להיות שיתאים יותר - כי אותם פחות מעניין ה'בום בום בום' של הצעירים, בקטע הזה ירוק על המים זכור לי לטובה.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, shellcase כתב:

אין לי מושג אם זה מקום יקר או לא - אבל הגבעה בברנר אחלה אולם, גם בבית חנן זכור לי שיש אולם חביב וגם בואלי של נס ציונה יש כמה - היתרון של כל הנ"ל שברכב הם יחסית נגישים, החסרון - רחוק מנתניה.

אחותי התחתנה בגבעה, היה מחיר סביר והיום כבר המחירים שם ממש גבוהים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוכל היה מעולה

המנהל אירועים היה מזעזע.. אבל הוא עבר מאז ל'אחוזה' במודיעין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Mr.Hybrid כתב:

הבטחת שלא תרשום דברים שליליים...

לא רשמתי שום דבר שלילי

רק שואל, מה היתרונות במקום חוץ מגן יפה ובעבר היו מציעים לזוגות מבחוץ להגיע להצטלם בו בתשלום

מה יש מעבר?

אני רק שואל, דעתי האישית לא רלוונטית

Just now, EliC25 כתב:

האוכל היה מעולה

המנהל אירועים היה מזעזע.. אבל הוא עבר מאז ל'אחוזה' במודיעין

באחוזה יש רק מנהל אחד בשם נתי, תותח

ועוד מנהל שעובד איתו ונמצא באחוזה כבר איזה 10 שנה

לא חושב שאליו התכוונת אולי עבר לאחוזה בבית חנן

בכל מקרה רשמתי כאן מקומות שבהם התמורה לכסף הכי גבוהה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחוזה במודיעין, הייתי שם בעצמי לבדוק ושוחחנו עם הבן אדם, אני לא יודע מה השם שלו וזה גם לא רלוונטי או מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניהול באחוזה במודיעין מצוין, גם האוכל

לא המלצתי על המקום כי הוא לא במסגרת התקציב, כמו הרבה מקומות מעולים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...