Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברוב של 120 מדינות: העצרת הכללית של האו"ם קוראת להפסקת אש הומניטרית מיידית

ההחלטה, שדורשת להזרים סיוע לרצועת עזה הנצורה, אינה מחייבת - אך נושאת משקל מדיני. ארדן: "למה אתם מגינים על מחבלים שעורפים ראשים וחוטפים תינוקות?". רק 13 מדינות מלבד ישראל התנגדו להצעה - בהן ארה"ב, הונגריה, אוסטריה וקרואטיה. 45 נמנעו, בהן אוקראינה, ובאופן מפתיע גם עיראק.

חיילים אוקראינים מטופלים בבתי חולים בישראל+14K פליטים והם דוחפים לנו אצבע בתXת בהצבעות באו"ם.

• רעיון טוב! 2

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעלם באלגנטיות מכך שרוסיה הצביעה בעד ההחלטה. גם טורקיה, שכל פעם שיש רעידת אדמה ישראל שולחת אליה משלחת חילוץ, מקסיקו, פורטוגל, שוייץ ועוד מדינות רבות הצביעו בעד. חוץ מזה, רוסיה הטילה וטו על הצעה אמריקאית לגינוי החמאס במועצת הביטחון ומארחת משלחת של החמאס במוסקבה. אז אולי אוקראינה לא לגמרי בעד ישראל, אבל רוסיה לגמרי נגד ישראל.

הצבעה באו"ם על הגנה על אזרחים וקיום חובות הומניטריות ומשפטיות

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטין לא היה חבר הכי טוב של ביבי? עוד שקר

• מצחיק 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפ

לפני 16 שעות, מרק10 כתב:

אפשר לראות היטב את קווי המחלוקת באיחוד האירופי הלא מאוחד.

הצבעות שמפתיעות אותי:  קרואטיה (נגד), דנמרק ושבדיה (נמנעו למרות שהן בגוש "תומכי פלסטין"), אתיופיה (נמנעה שלא כמו כל האפריקאיות), פיגי (נגד), עירק (נמנעה), פפואה (נגד שלא כמו אוסטרליה), סרביה (אולי בגלל שחוששים לצאת נגד רוסיה), ובריטניה (נמנעה למרות ההצהרות של שונק).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 2022 אירופה הייתה באופוריה, אין מלחמות והחיים תותים.

רוסיה הרסה להם את המחשבה הזאת, וההפגנות של תומכי הנאצים גרמו להם להבין סופית שהמלחמה שלהם כבר אצלהם בבית. 

יהיו פה עוד הרבה דברים שלא נאמין שהם אפשריים.

אם לפני חודשיים הייתי אומר לך שמדינות מתקדמות באירופה יאיימו במאסר על מי שמניף דגל נאצי של אשף היית שולח אותי לאבחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

מדינות מתקדמות באירופה יאיימו במאסר על מי שמניף דגל נאצי של אשף

על איזה הנפת דגל אתה מדבר? דגל אש"ף מונף במטה של או"ם. יאיימו במאסר? אולי בחלומות של בן גביר וסמוטריץ'. חוץ מזה, התבלבלתם בשרשור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.10.2023 בשעה 02:42, מרק10 כתב:

ההחלטה, שדורשת להזרים סיוע לרצועת עזה הנצורה, אינה מחייבת - אך נושאת משקל מדיני. ארדן: "למה אתם מגינים על מחבלים שעורפים ראשים וחוטפים תינוקות?". רק 13 מדינות מלבד ישראל התנגדו להצעה - בהן ארה"ב, הונגריה, אוסטריה וקרואטיה. 45 נמנעו, בהן אוקראינה, ובאופן מפתיע גם עיראק.

חיילים אוקראינים מטופלים בבתי חולים בישראל+14K פליטים והם דוחפים לנו אצבע בתXת בהצבעות באו"ם.

במידה רבה אוקראינה היא הצד הקטן שמקבל בראש מהחזק, כמו חמאס שמקבל בראש מישראל. זה קריאה להפסקת אש הומניטרית, אם אוקראינה תצביע נגד זה יהיה קצת מוזר באיך שיסתכלו עליה בעולם.

[אני לא נכנס לזה שמבחינת נסיבות המצב שונה ומצדיק שנשמיד את חמאס].

וחלאס עם ה 14k פליטים. חלקם עולים.

מרוסיה עלו אפילו יותר, למרות שהם לא בסכנה אפילו, ורובם כבר ברחו בחזרה אחרי שלקחו מה שיכלו - הרבה יותר גרוע.

ויש גם את עניין של רוסיה שלא ברור לי למה לא העפנו את השגריר שלהם מהארץ עד עכשיו. כבר ראינו שלפחד לפעול לא עוזר לנו בשיט, הגיע הזמן לנתק עם המדינה הזו כל קשר.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mikyl כתב:

על איזה הנפת דגל אתה מדבר? דגל אש"ף מונף במטה של או"ם. יאיימו במאסר? אולי בחלומות של בן גביר וסמוטריץ'. חוץ מזה, התבלבלתם בשרשור.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=hyux0upzp

אתה לא יכול לעבור שעתיים בלי להזכיר את בן גביר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה קורא לפני שזורק כאן? או שאתה רואה רק מה שתומך באג'נדה שלך?

ציטוט

שרת הפנים סואלה ברוורמן פרסמה מכתב לראשי המשטרה שבו ציינה כי לא רק סמלי החמאס אסורים בהפגנות, שכן הוא מוגדר כארגון טרור, אלא בהקשרים מסוימים, גם הנפת דגל פלסטין. "התנהגויות שהן לגיטימיות בנסיבות מסוימות, למשל הנפת דגל פלסטין, עשויות להיות לא לגיטימיות כאשר הן נועדו לפאר פעולות טרור", הדגישה ברוורמן, פוליטיקאית ממוצא הינדי הנשואה ליהודי. עם זאת, מאוחר יותר דחתה משטרת לונדון את הצעתה.

גם ההצעה שלה הייתה מאוד מסויגת, "בהקשרים מסוימים". זאת אומרת כאשר בבירור מדובר בתמכיה בטרור. אבל אם למשל בהפגנה שמגנה ישראל בגלל הפגזות בעזה אני מניח שגם מבחינת זה לגיטימי. לך תספור כמה דגלי אש"ף היו בהפגנות בלונדון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Ooga כתב:

וחלאס עם ה 14k פליטים. חלקם עולים.

מרוסיה עלו אפילו יותר, למרות שהם לא בסכנה אפילו, ורובם כבר ברחו בחזרה אחרי שלקחו מה שיכלו - הרבה יותר גרוע.

*  הרבה רוסים או כמעט רובם באים להוציא דרכון ישראלי ולעוף מהמדינה וגם חלק גדול מהאוקראינים בזכות חוק השבות.

מאז שהמדינה החליטה שעולים המגיעים מרוסיה ואוקראינה יקבלו רק תעודת מעבר ולא דרכון ל-5 או 10 שנים קצב העולים ירד בצורה משמעותית.

ויש גם את עניין של רוסיה שלא ברור לי למה לא העפנו את השגריר שלהם מהארץ עד עכשיו. כבר ראינו שלפחד לפעול לא עוזר לנו בשיט, הגיע הזמן לנתק עם המדינה הזו כל קשר.

"הפליטים" או למעשה התיירים מאוקראינה לרובם הייתה אפשרות להיות פליטים במדינות הקרובות לגבול שלהם או להתרחק מספיק לגבול פולין או רומניה בכדי לא לחטוף איזה טיל שיוט.

הנתונים הנכונים הם:

מבין 61.5 אלף הנכנסים לישראל מאוקראינה שוהים כיום בישראל כ-27.5 אלף איש, מהם 11.9 אלף עולים ו-14.5 אלף תיירים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...