Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכייה בלוטו.

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

אני יודע שזה נשמע 'של זקנים', אבל הזכיה האמיתית בחיים זה בריאות, הקמת משפחה טובה, פרנסה טובה וחברים טובים.

אני מאחל לך שתזכה, אבל לא ב 50.0 מיליון אלא ב 2.0 מיליון, שייתן לך דחיפה גדולה קדימה בחיים (דירה וכד') אבל יחייב אותך להמשיך לעבוד ולהתפתח.  

אגב לוטו ו'צדק חברתי' - אפשר להסתכל על הגרלות הלוטו למיניהן כסוג של מס שמוטל על האוכלוסיות החלשות. אלו שאין להם וחולמים שיהיה להם,  יוציאו את מה שאין על ההשתתפות. לא תראה את שרי אריסון מחוץ לדוכן מפעל הפיס מגרדת חישגד. כן תראה אנשים קשי יום עושים את זה. נכון שזה וולונטרי, ולא מכריחים אף אחד להשתתף, אבל הפרסומות המושקעות בהחלט מפתות. בדקו כמות של דוכני מפעל הפיס בערים שונות, ובאופן מפתיע, בערים מהעשירונים הגבוהים (9-10) יש הרבה פחות תחנות פר תושב, מאשר בערים מהעשירונים נמוכים (4-6). 

עוד דרך להסתכל על ההגרלות האלה:

אתה מבין שהסיכוי לזכות הוא נמוך מאוד, אבל מקווה / חולם שהמזל יאיר לך הפעם (או האקראיות הסטטיסטית או אלוהים שמתערב דווקא לטובתך). כלומר אתה משלם כסף עבור הזכות לחלום. כך שככל שתמלא טופס מוקדם יותר, כלומר שיש עוד יותר זמן עד ההגרלה, התמורה שתקבל תהיה גבוהה יותר. אם ההגרלה ביום שלישי בלילה, אם תמלא טופס ביום שלישי אחה"צ יש לך כמה שעות לחלום. אם תמלא את הטופס ביום ראשון בבוקר, יש לך כמעט שלושה ימים שלמים לחלום, כלומר התמורה שקיבלת עבור הכסף שלך גבוהה יותר. 

ואף מילה על משכורות והתנאים של כל נושאי התפקידים במפעל הפיס, והמכרזים השונים - את כולם מממנות השכבות החלשות. 

מעבר למה שכתבת יש גם הגרלות כמו צאנס ווינר שמכוונות בדיוק למכורים להימורים, עם הגרלות יומיות שחלקן גם מתוזמנות למועדי תשלום הקצבאות של ביטוח לאומי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עוזר למשפחה הקרובה לסגור חובות (משכנתא).

מפנק את ההורים באיזה בית פרטי נחמד.

80 אחוז ממה שנשאר הולך להשקעות סולידיות.

וזהו, בשאר הכסף משתמש בלצבור כמה שיותר חווית טובות, כי אנחנו ב2022 והבנו כבר ששעון יקר או איזה רכב יוקרה זה בולשיט, בניגוד למה שניסו להכניס לנו לראש.

עריכה אחרונה על ידי Accent Coupe
  • אהבתי 2

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, פינדר כתב:

מעבר למה שכתבת יש גם הגרלות כמו צאנס ווינר שמכוונות בדיוק למכורים להימורים, עם הגרלות יומיות שחלקן גם מתוזמנות למועדי תשלום הקצבאות של ביטוח לאומי.

זה נורא ואיום. לא בצחוק. 

ציניות מהולה בניצול אנשים חלשים. 

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי מילים - quiet money

קודם כל שוכר עורך דין, ראה חשבון וברוקר שינהלו את הכסף בשבילי (לא ממש מכיר את התחום עובד, אבל כשאצטרך, אלמד).

שומר על פרופיל נמוך, ולא מספר לאף אחד, לא למשפחה ולא לחברים.

מקים קרן השקעות שתפקידה א) להפריד בין הזהות שלי לבין הכסף, וב) לתת לכסף הזה לצמוח.

ברווחים מהכסף הזה קונה (או אפילו שוכר) דירה צנועה במקום סבבה ומחליף משפחתומטית במשפחתומטית חדשה כל כמה שנים. כששואלים מאיפה הכסף - עובד בהייטק וזה, הנה תלוש משכורת. לא מגדלים ולא רולקס. אולי ואגיו מדי פעם.

אולי המשפחה הקרובה תגלה שהמשכנתא שלהם נסגרה באורך פלא באמצעות תורם אנונימי כלשהו ממדינה שאין לה הסכם הסגרה עם ישראל.

מה זה המיליונים האלה שיושבים בצד? לא, לא מכיר, אני רק מרוויח דיווידנדים מזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה נכס/ים מניב/ים , מגרש חניה בתל אביב,  או 5 בניינים בעיר אחרת.

שם בצד מספיק כסף לטיול ארוך מסביב לעולם, יוצא מהארץ וחוזר אחרי 5 שנים.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראו מה זה, כל כל הרבה זוכי לוטו ואף אחד מהם לא אמר שסוף סוף יקנה WINRAR 🤣

r_1548449_zhj2V.jpg
מקור:

• אהבתי 1
  • מצחיק 8

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, natco כתב:

נו, אז כבר זכית.

רק שים טבעת, ותן לטבע לעשות את שלו.

😁

רק שתדע, היא תמיד  תזכיר לך שהיא זו שבאה עם הכסף והיא לא בטוחה שהטבעת היתה מגיעה אם לא היה הכסף 😉

כמו שהסבתא פעם אמרה , על חברה, תזכיר לה שהיא מתחתנת איתך ולא עם הכסף של המשפחה. ואם היא לא רוצה, שתיקח חזרה את התחתונים המשומשים שלה בשקית שהיא באה איתה 🤣

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בדיוק ראיתי את הסדרה החדשה של דן אריאלי וראיינו שם מישהי שזכתה בלוטו ב7 מליון שקל.

אני מצטרף ליואב בכל הנוגע להתנהלות כלכלית. האנשים שאני רואה סביבי שממלאים לוטו בקביעות אלו אנשים מהמעמד הנמוך - בינים שעובדים כל חייהם בעבודות שעוזרות להם בעיקר לשרוד ולהתקיים, ופחות 'לחיות'. אז הם מוציאים את ה100-200-300 שקל בחודש על הגרלות במקרה הטוב, וכשפעם ב... זוכים במשהו, זה רק מחזק להם את ההרגל המגונה הזה.

בחישוב גס, אדם שממלא ב200 שקל בחודש במשך 40 שנה הוציא קרוב ל100 אלף שקל, וזה מקרה מאוד נמוך בסקאלה לדעתי. 

הייתה כתבה לא מזמן גם על הפיזור של הדוכנים, מחוץ לכספומטים, פיזור רב יותר בערים חלשות כמו קריית מלאכי ופחות בערים חזקות כמו סביון והרצליה.

אני חושב שאדם שמלכתחילה חושב שיש לו איזשהו סיכוי לזכות ומאמין בזה, לא יודע איך להתנהל נכון עם כסף, וברגע שייפול עליו סכום כזה גדול - הוא עתיד לבזבז אותו ולהגיע למצב רע, לא סתם אחוז הפושטי רגל בקרב זוכי ההגרלות הוא 90 אחוז. בערך כמו אלו שנכנסו לתוכנית לרדת בגדול והגיעו מ150-200 קילו ל80-100 קילו, והחזירו הכל עם ריבית ברגע שהם לא ידעו איך 'לאכול' את ההצלחה.

באשר אליי, אם ייפול עלי סכום כסף כזה גדול, כנראה שקודם כל אשתמש בכסף 'לסגור פינות' של המשפחה הקרובה שלי, אקנה לנו בית קרקע עם שטח לתחביב המוטורי וכלים לעבודה.  

אשקיע חלק נכבד במסלולים סולידים שיאפשרו לי להמשיך להתקיים מהריבית, ואצא לטייל ולראות עולם לא מעט.

כסף הוא לא מה שמניע את האנשים הכי עשירים בעולם באיזשהו שלב, אלא כח ושליטה, ואני חושב שיש מרחק בין סכום כסף שיאפשר לך לחיות בנוחות לבין סכום כסף שלא מאתגר אותך וגורם לך לפתח את עצמך למקומות שהרבה יותר משפיעים על העולם או איזור רחב יותר בו אתה גר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפסיק לקנות ברמי לוי וקונה רק בטיב טעם.

• מצחיק 7
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...