Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכייה בלוטו.

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 54 דקות, סולל הדרך כתב:

מפסיק לקנות ברמי לוי וקונה רק בטיב טעם.

אוקי, ובחודש הבא, מאיפה יהיה לך כסף לקניות?!

הסופר היקר ביותר בארץ 🤣🤣🤣

• מצחיק 1

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני בחיים לא אזכה בלוטו כי לדעתי מנוי פיס זה מס וולנטרי על טמטום וכל עוד אני יכול אני לא אשלם אותו.

אבל נזרום עם הפנטזיה, אחרי מיסים הייתי לוקח את כל מה שנשאר, שליש תורם, שליש חוסך ושליש משאיר בעו"ש וחי כרגיל רק בלי דאגות כלכליות.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, SlowRide כתב:

אני בחיים לא אזכה בלוטו כי לדעתי מנוי פיס זה מס וולנטרי על טמטום וכל עוד אני יכול אני לא אשלם אותו.

יש לי מנוי כבר כמה שנים, לדוגמא אדם שמעשן מוציא על 2 קופסאות בדיוק מה שעולה לי המנוי לחודש.

המנהל שלי בעבודה הקודמת זכה פעם בהגרלת מנויים, סביבות 50,000 ש"ח.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגר משכנתא והלוואות, קונה לי או לגברת רכב חדש. משאיר 100K לתקלות ועו"ש.

מעביר לאבא שלי את כל הסכום. הוא ידע להתמודד עם כסף, אני לא בטוח.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

האמת היא שאני לא שולח לוטו, אבל מנוי פיס עשיתי בזמן הקורונה בגלל המון הטבות שווה שהיו להם.

היום זה קצת פחות אבל עדיין יש. מה שאני חוסך דרך הזמנות שאני עושה מהטבות מכסה לי בקלות את עלות המנוי ולא מעט מעבר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון חצי מהסכום נותן להורים שלי ושל זוגתי כדי שיוכלו לפרוש בכבוד בלי חששות מהוצאות בריאותיות כאלה ואחרות כשיזדקנו,

לאחר מכן לוקח 10% נוספים ומחלק אותם בין האחים כדי לתת להם דחיפה למעלה.

ב40% הנותרים... דואג לנו לנכס למגורים ומשקיע כסף בהשכלה שתניב קריירה עם שכר בסקאלה הגבוהה לי ולזוגתי, כולל כמה שנים בלי עבודה אם צריך כדי להצליח ולהתפתח מקצועית.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Nakamichi כתב:

האמת היא שאני לא שולח לוטו, אבל מנוי פיס עשיתי בזמן הקורונה בגלל המון הטבות שווה שהיו להם.

היום זה קצת פחות אבל עדיין יש. מה שאני חוסך דרך הזמנות שאני עושה מהטבות מכסה לי בקלות את עלות המנוי ולא מעט מעבר לזה.

כנל, אני חושב שהמנוי שלהם חסך לי עד היום על טיטולים קרוב ל2000 שח(אחרי הורדת מחיר המנוי..) והיד עוד נטויה.

מבחינתי זה מועדון הנחות שעולה 60 שח בחודש, ברגע שיםסיק להשתלם אבטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 55 דקות, Mr.Hybrid כתב:

יש לי מנוי כבר כמה שנים, לדוגמא אדם שמעשן מוציא על 2 קופסאות בדיוק מה שעולה לי המנוי לחודש.

אז תחשוב כמה אפשרויות יש לאדם שלא מעשן ובלי מנוי פיס.

אבא שלי עשה מנוי לכל בן משפחה, עוד כשהיינו ילדים. עד היום כל הזכיות שלו לא מגיעות לעשירית מהעלות של המנויים לאורך השנים.

אבל הוא עשה את המנויים כי מבחינתו זה תרומה לקהילה, אז לפחות הוא לא העביר רת החיים באשליות שזה מה שיסדר אותו.

לפני 55 דקות, Mr.Hybrid כתב:

אז תחשוב כמה אפשרויות יש לאדם שלא מעשן ובלי מנוי פיס.

אבא שלי עשה מנוי לכל בן משפחה, עוד כשהיינו ילדים. עד היום כל הזכיות שלו לא מגיעות לעשירית מהעלות של המנויים לאורך השנים.

אבל הוא עשה את המנויים כי מבחינתו זה תרומה לקהילה, אז לפחות הוא לא העביר רת החיים באשליות שזה מה שיסדר אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, discoTD5 כתב:

אני יודע שזה נשמע 'של זקנים', אבל הזכיה האמיתית בחיים זה בריאות, הקמת משפחה טובה, פרנסה טובה וחברים טובים.

אני מאחל לך שתזכה, אבל לא ב 50.0 מיליון אלא ב 2.0 מיליון, שייתן לך דחיפה גדולה קדימה בחיים (דירה וכד') אבל יחייב אותך להמשיך לעבוד ולהתפתח.  

אגב לוטו ו'צדק חברתי' - אפשר להסתכל על הגרלות הלוטו למיניהן כסוג של מס שמוטל על האוכלוסיות החלשות. אלו שאין להם וחולמים שיהיה להם,  יוציאו את מה שאין על ההשתתפות. לא תראה את שרי אריסון מחוץ לדוכן מפעל הפיס מגרדת חישגד. כן תראה אנשים קשי יום עושים את זה. נכון שזה וולונטרי, ולא מכריחים אף אחד להשתתף, אבל הפרסומות המושקעות בהחלט מפתות. בדקו כמות של דוכני מפעל הפיס בערים שונות, ובאופן מפתיע, בערים מהעשירונים הגבוהים (9-10) יש הרבה פחות תחנות פר תושב, מאשר בערים מהעשירונים נמוכים (4-6). 

עוד דרך להסתכל על ההגרלות האלה:

אתה מבין שהסיכוי לזכות הוא נמוך מאוד, אבל מקווה / חולם שהמזל יאיר לך הפעם (או האקראיות הסטטיסטית או אלוהים שמתערב דווקא לטובתך). כלומר אתה משלם כסף עבור הזכות לחלום. כך שככל שתמלא טופס מוקדם יותר, כלומר שיש עוד יותר זמן עד ההגרלה, התמורה שתקבל תהיה גבוהה יותר. אם ההגרלה ביום שלישי בלילה, אם תמלא טופס ביום שלישי אחה"צ יש לך כמה שעות לחלום. אם תמלא את הטופס ביום ראשון בבוקר, יש לך כמעט שלושה ימים שלמים לחלום, כלומר התמורה שקיבלת עבור הכסף שלך גבוהה יותר. 

ואף מילה על משכורות והתנאים של כל נושאי התפקידים במפעל הפיס, והמכרזים השונים - את כולם מממנות השכבות החלשות. 

מאוד מזכיר לי מקרה שעשה לי מאוד רע בלב: 

הלכתי לקחת חבילה מתחנת שהיא בין היתר תחנת לוטו וכול השיט הזה. לפני בתור היה מישהו ששם כמה הימורים על 1500 שקל כול אחד. הוא סיים ואני אחריו לקחתי את החבילה שלי. כשיצאתי, ראיתי שהוא מחטט בפחים ואוסף בקבוקים. 

• מבאס 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשנה הראשונה חי כרגיל כדי להבין מה בכלל אני צריך מעבר למה שכבר יש. אחרי שכבר התרגלתי ש "יש לי כסף", אעזור למשפחה ואולי לעוד מספר אנשים.

אנחנו בפורום רכב: הייתי משקם את האלפא 147 שלי רק בגלל מה שעברה איתי.

• אהבתי 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Pavlik כתב:

הייתי משקם את האלפא 147 שלי רק בגלל מה שעברה איתי

מזכיר לך רק 50 מיליון, מתוך זה מס 25%, נשאר שיפוץ לאלפא בלחץ, ומה תעשה בתקלה הראשונה אחרי השיפוץ? 

• אהבתי 2
  • מצחיק 5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mr.Hybrid כתב:

זה אפשרי רק למי שיש משפחה מצומצמת מאוד

גם אם המשפחה לא מצומצמת, אפשר להסתיר מהם. אף אחד לא צריך לדעת מזה.

אלא אם יש איזה קרוב משפחה שעובד במפעל הפיס ויודע מי בדיוק זכה במה.

אם כבר, האתגר האמיתי זה להסתיר את הזכייה מבת זוג או משפחה קרובה.

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

תרומה לקהילת מקורבים להנהלת מפעל הפיס אולי

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, vadim6385 כתב:

אם כבר, האתגר האמיתי זה להסתיר את הזכייה מבת זוג

???

אז למה אתה זוכה? 

------

אני פעם באף פעם כשיש סכום זכיה מאוד יפה מוכן למלא איזה שתי שורות של דאבל לוטו. לא הייתי אומר שאני איזה גאון של התנהלות כלכלית אבל די סביר. לא נראה לי ש 150 שקל בשנה יהרגו אותי, ואין לי היי של לדמיין מה אעשה עם כול המיליונים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

אז למה אתה זוכה? 

ברור, הוא רוצה להיות עם הפילגש

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...