Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הדין של המוסכניקים:רכב חשמלי צריך הרבה פחות תחזוקה מרכב ICE

zaf

פוסטים מומלצים

התלבטתי אם לפתוח שירשור חדש, אבל 3 שנים מפתיחת הטופיק, יש תובנות חדשות.

הייתי היום בטיפול שיגרתי לרכב שלי, במוסך שהיום גם מורשה BYD .
חבל שלא צילמתי. במוסך הנפרד (באותו המיתחם)  לחשמליות יש 6 ליפטים וכולם היו מלאים.  כל הרכבים מדגם אטו 3 . חלק גדול מהם רכבי חברות. ברחבה הימתינו 3 שורות של רכבים ( בערך 15 נוספים) 

התבדחתי עם המכונאים והחשמלאים שטיפלו בהם, ואמרתי שבטח סתם ממציאים להם טיפולים . לתדהמתי נוכחתי שבכולם יש תקלות חשמל שונות - 5 רכבים עם בעיות במזגנים. 3 עם בעיות בבלמים ומערכת היגוי. כבר לא ספרתי כמה עם בעיות במעגלי הטעינה. ושניים, פרטיים, בטיפול ״גדול״ שכולל ריענון נוזלים. 

לכמה שכנים שלי יש בעיקר אטו3 ולשניים גם דולפין. עד כה התלונות היחידות ששמעתי מהם  היו מיזוג חלש ובעיקר בשבוע האחרון ובשני מיקרים תקלה בטעינה מהירה. 

אז עולם חדש עם חויות אחזקה של עולם ישן.😉🙄

• מצחיק 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמוסך עם מכוניות על ליפט הוא מדד לתקלות.

בגלל זה מוסכי טויוטה שידועה באמינות מוחלטת עומדים מיותמים שבועות ארוכים, ואין אף רכב על ליפט. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 7

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לציניות.

כמו שנאמר פעם, כשבאים למרפאה כולם נראים חולים. אבל כאן היכן שהוא התמונה קצת משנה את התפיסה שרכב חשמלי הוא  maintenance free וכלי הרכב היו אמורים להיות רק ב״טיפול יזום״ על מנת לספק מקור הכנסה ליבואן המסכן שלא ירוויח מחלפים. 

כמות התקלות היא שהפתיעה אותי. רבות נכתב על המזגנים באטו 3 גם בביקורות הראשונות. אבל מסתבר שלא רק. 

מסתבר עוד , שרכבי חברה מסויימת לא חונים מספיק זמן בחנית החברה על מנת להיטען בשקט , ומוטענים בטעינה ציבורית מהירה יותר מאשר אלו בבעלות פרטית וכאלה שיש להם עמדה ביתית ללילה. והתוצאה מתבררת בהמשך, תקלות במעגלי/מערכת הטעינה.

ואם אני לא טועה כבר נכתב כאן על בעיות ב iccu ברכבים חשמליים. 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא שיש תקלות ברכבים חשמליים. כמו בכל מוצר.

אני מאוכזב קצת מזה שיש יצרנים שדואגים לדחוף "טיפול שנתי" - אין לי ספק שמחירי הפילטרים למזגנים לרכבים חשמליים ינסקו ותהיה הקפדה יתרה על החלפת נוזל בלמים - פעולה שהרבה מוסכים לא מקפידים לבצע ברכבים שאינם חשמליים וברוב המקרים שהם כבר עושים את זה - זה לא נכון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...