Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PS4 רגיל או פרו

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מעוניין לקנות PS4 משומש לצורך תרומה, האם יש הבדל משמעותי בין הגירסה הרגילה לגירסת הפרו מלבד תמיכה ב- 4K ? באינטרנט לא מצאתי הבדל רציני מלבד תמיכה ב- 4K

הסתכלתי באתר יד 2 ולפי התמונות רואים שיש מכשירים במצב טוב, אבל זה מוצר אלקטרוני ואני לא יודע האם עבר נפילה או התעללות אחרת. יש דרך לבדוק מבלי לפתוח את המכשיר?

לגבי פתיחת חשבון ישראלי או אמריקאי יש הבדל בכמות המשחקים או התכנים? ממה שאני יודע בפתיחת חשבון ישראלי יש אפשרות לקנות בארץ GIFT CARD בבאג, אייבורי וגם מנוי PLUS ללא הכנסת פרטי אשראי. זה מעולה בשביל בקרה להורים שלא מזינים את פרטי האשראי ואז יש הוצאות מיותרות.

אתם בטח שואלים למה לא כבר לקנות PS5? אני לא רוצה להשקיע הרבה כסף וזה רק  לצורך תרומה, לכן אני מתלבט בגירסה הרגילה  או להשקיע בגירסת הפרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של תמיכה ב 4K- הפרו מריץ את כל המשחקים בצורה טובה יותר, בעיקר משחקים מהשלב המאוחר יותר בחיי הקונסולה. גרסת הבסיס די מוגבלת כבר. הרבה משחקים רצים ב 30FPS על גרסת הבסיס ו 60 בפרו, חלקם לא כ"כ מחזיקים את ה 30 בבסיס ומחזיקים 30 יציב כסלע בפרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ANUTKK כתב:

לגבי פתיחת חשבון ישראלי או אמריקאי יש הבדל בכמות המשחקים או התכנים?

המשחקים בחנות בארה"ב זולים יותר.

לדוגמה, פיפא 2022, המחיר בארה"ב 60$ - עבור גרסה לסוני 4

המחיר בישראל 335₪, כמעט פי 2.

אתה יכול לרכוש gift card / מנוי plus דרך אמאזון, אפשר לרכוש את הפלוס גם באמצעות הgift card עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, netanel1014 כתב:

יש שיפור קטן במפרט בפרו. לא יודע כמה זה מצדיק את המחיר אם אתה קונה את זה בשביל ילד.

יש שיפור משמעותי מטוג

המעבד לא שיפור גדיל - 40%
אבל הכרטיס מסך (שזה מה שמשנה) יותר מפי 2 יותר מהיר כולל תמיכה ב4k (לא סופר משמעותי) וhdr.

כמעט כל המשחקים מהשנים האחרונות משתמשים באקסטרה כח עיבוד הזה והוא משמעותי מאוד גם אם לא משחקים ב4k.

בהחלט הייתי הולך על הפרו בלי למצמץ. גם לילד.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתאמץ ונשקיע למצוא את הפרו במחיר טוב.

תודה על העזרה. אם מישהו מכיר מישהו שמוכר ps4 במצב טוב (גירסה רגילה או פרו) אשמח להודעה בפרטי

תודה חברים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...