Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סינוור שמש - מה אפשר לעשות נגד זה

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בשעות מסוימות שאני נוהג ולא רואים שום דבר גם במהירות מאוד איטית. אני מוריד מהירות לפחות ל-20 קמ"ש מהחשש שיש הולך רגל שאני לא רואה שחוצה במעבר חציה. מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הבעיה הזו בכמה נקודות קבועות (בתלות בשעת הנסיעה ובעונת השעה) הפתרון הוא נסיעה איטית, הסטה קלה של המבט, סך שמש ומשקפי שמש. ולא פחות חשוב - ניקוי החלון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מספיק כשהשמש מולך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם דורי היה לחם חוקי, אבל אני לא זוכר את הפרטים.

כיום אני סובל בנקודות ספציפיות בדרך לעבודה בעיקר בתוך השכונה ובירידה בפיקא, ובדרך חזרה לעתים ברמזורים בעליה בפיקא.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעבר להמלצות על משקפי שמש, סוכך ומהירות מתאימה, אם אתה סובל מהשתקפות הדשבורד בשמשה מומלץ לשים כיסוי בד שמותאם לסוג הרכב שלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סובל מהבעיה, זה כאשר נוסעים ממש מול השמש בשקיע, לא ניתן ליראות כלום כמעט.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקפי שמש + פטנט DIY.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקל בזה בתקופה הזו של השנה, כנארה זווית השמש לעומת המקומות שאני נוסע. כמו שאמרו כאן - ניקוי החלון (חשוב מאוד), מגן שמש ומשקפי שמש טובות. לי אישית הPRIZM ROAD של OAKLEY עשו פלאים.

אם אתה קונה רק מחו"ל ורק במבצע. המחירים בארץ פסיכיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתכל שפנוי מקדימה ועוצם עיניים עד שיעבור הסינוור.

לפעמים מתזמן ככה גם מעבר נתיב, לפי הרגש. 

בערך כזה. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...