Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני בסביבות 30k

Hediot
שימו לב! השרשור הזה בן 931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשנתיים בעצתכם קנינו הונדה ג'אז קומפורט שנת 2016 ומאוד מרוצים.

כעת מחפשים רכב שני שישמש בעיקר אותי לנסיעות עירוניות קצרות (עבודה-בית) ואולי מדי פעם בין-עירוני.

הכי חשוב שיהיה אמין ובטיחותי (עם אופציה להסיע תינוקת בכסא תינוק במידת הצורך).

תקציב סביב 30k, העדפה לאוטומט אבל אם יש ידני מסוים שעדיף בפער אז לא פוסלים.

משיטוט ביד 2 האופציות שכרגע על הפרק הן הונדה סיוויק 2009-2011, מאזדה 2 דינאמיק 2011 או סקודה סיטי-גו 2015-2017.

אשמח להצעות ותובנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסיטיגו(ידנית) בתמונה הייתי ממליץ גם להכניס את ה208 הידנית.

הרבה יותר איכותית מהסיטיגו, ותהיה בשנתון דומה.

ביחס למאזדה 2 היא תהיה קפיצת מדרגה משמעותית(הרבה יותר חדשה- מתחרה במאזדה 2 מהדור החדש יותר)

המנוע שלה פשוט יחסית(אטמוספרי וקטן), הדבר היחיד זה שצריך לשים לב לטיימינג ולהחליף אם לא הוחלף עד כה.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 אופציה טובה, רכב מיני פחות הייתי ממליץ בגלל מרווח מצומצם מאחור ותא מטען קטן.

אם כבר הייתי בודק ספייס סטאר, היא המרווחת בקבוצתה, אמינה וחיסכונית, מה שכן, כשהיה צורך בעגלה היינו מכניסים את האמבטיה לתא הנוסעים עד שלב הטיולון.

קליאו ידנית גם אופציה טובה, מאובזרת, בטיחותית לזמנה, ודי זריזה.

קיה ריו תהיה מרווחת מאחור, בעיר מרגישה נוקשה כמו הקליאו אבל מרווחת ממנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

אני קצת חושש מהצרפתיות גם בגלל המוניטין וגם בגלל שאולי נצטרך את הרכב רק לכמה חודשים ולאחר מכן יהיה קשה למכור אותו..

מה אתם חושבים על סיאט איביזה AM5 שנת 2015 ועל יונדאי i10 שנת 2014?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק לכמה חודשים, שקלתם אולי אופציה להשכיר רכב לטווח ארוך?

יונדאי אופציה טובה, כדאי לחפש את המנוע הבכיר 1.2, הרכב נח, סלון נעים ותא מטען גדול ביחס לקטגוריה.

האיביזה חזקה משמעותית, מושבים טובים יותר,תא מטען גדול יותר אבל דלה באבזור, לדעתי רב האנשים יעדיפו לקחת את דגם סוף 2015 שעבר מתיחת פנים ברמצ אבזור סטייל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהסתכלתי השכרה לטווח שאנחנו צריכים יוצא מאוד יקר, אפילו יותר מהעלות שאנחנו מתכננים לרכוש את הרכב...

תודה רבה על התשובות המפורטות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...