Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון מצלמת רוורס

בולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

ברכב שלי מותקן  מערכת של אדי מערכות והמצלמת רוורס לא מכוונת נכון...

רציתי לשאול אם מישהו יודע איך אני יכול לכוון אותה מחדש ...

ניסיתי עם קוד 126 ולא ראיתי שם אפשרות להיכנס להגדרות של הרוורס

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Fraysa כתב:

איזה רכב? איזה קוד? מה זה אומר לא מכוונת?

הונדה ג'אז 18, יש 2 פסים כשעושים רוורס כמו שביל מוביל והם עקומים...

אחרי חפירות בהגדרות ראיתי שהcan bus  היה על ללא.... וראיתי שיש שם כמה וכמה דגמים של הונדה ועכשיו הגעתי למצב שהוא נותן לי לבחור בין 3 אופציות אבל לא נותן לי לבחור בהם, עוד מעט הוסיף תמונות שיהיה יותר ברור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר במולטימדיה/מצלמת רוורס בהתקנה מקומית ולא מקורית, לכן הפסים שאתה רואה הם גנריים ולא באמת ברוחב האמיתי של הרכב שלך.

ברכבי קונצרן פולקסווגן לדוגמה יש תהליך קליברציה למצלמה שניתן באמצעות כלי מיוחד ומחשב לכוון את זה אבל זה מורכב. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.jpg.ab6f589147b10a9c43bc2408e622bf95.jpg1.thumb.jpg.84771df96496ae83939bc5a024f10888.jpg

בתמונות אפשר לראות את הכיוונים שזה די עקום...

בשאר התמונות רואים ששמתי can bus  של הונדה, אבל בתפריט (מה שסימנתי בעיגול אדום) וזה שלימינו אין לי אפשרות לשנות את האפשרויות שם...

לפני 3 דקות, Fraysa כתב:

אני מניח שמדובר במולטימדיה/מצלמת רוורס בהתקנה מקומית ולא מקורית, לכן הפסים שאתה רואה הם גנריים ולא באמת ברוחב האמיתי של הרכב שלך.

ברכבי קונצרן פולקסווגן לדוגמה יש תהליך קליברציה למצלמה שניתן באמצעות כלי מיוחד ומחשב לכוון את זה אבל זה מורכב. 

מצאתי מדריך אחד שמאפשר את זה אבל צריך לעשות למכשיר רוט ואז לשלוף איזה קובץ לערוך אותו ולשתול אותו מחדש--

ממה שהבנתי זה מערכת של אדי מערכות שנעלו לה את הצורה , אבל כמו שאתה רואה על זה כבר התגברתי

עריכה אחרונה על ידי בולגי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה של ה-Canbus היא כנראה רק כדי לדעת איך לדבר עם מחשב הרכב כדי לקבל סיגנל רוורס ולא לשנות את הכיוון של הקווים המנחים. 

נשמע שרוט למכשיר זה הפתרון עבורך. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Fraysa כתב:

האופציה של ה-Canbus היא כנראה רק כדי לדעת איך לדבר עם מחשב הרכב כדי לקבל סיגנל רוורס ולא לשנות את הכיוון של הקווים המנחים. 

נשמע שרוט למכשיר זה הפתרון עבורך. 

תודה גדולה... אחכה לשמוע עוד דעות בפורום המושלם הזה, די מתרחק מרוט , למרות שזה כלום עבודה אבל יכול לעשות צרות צרורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...