Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ממיר קטליטי בקיה סיד 2017

Dazy
שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, Dazy כתב:

אוקי.. מבירור נוסף עולה שלא מדובר בחדש תואם מקור. לא ממש יצאתי מכל ההסברים שקיבלתי אבל מה שבטוח שלא הציעו לי מציאה גדולה מחברת הליסינג כי גם מקומות אחרים דיברו על מחירים דומים. הסבירו לי שמוציאים חלק מהממיר הקיים ומחליפים את החלק ועל זה נותנים שנה אחריות. מנגד, המוסך דיבר איתי על 5000 שח כולל עבודה ומעמ וממיר חדש תואם מקור.. לא ענה אם מדובר בממיר שאינו סיני ובאיזו חברה מדובר אך הגדיר כל פתרון אחר שדיברו איתנו עליו כעל פלסתר. פרט לכך שלא מצא ממיר מפירוקים מקילומטראז נמוך שאם כן אז היה כן אופציה מבחינתו. מה האופציה המומלצץ וכיצד אני יכולה לדעת שמוכרים לי ממיר חדש תואם מקור לא סיני?

צפוי ביותר. תבקשי הצעות מחיר בחוץ ותבקשי מחברת השכרה להששתף איתך בהצגת חשבונית אם הם מסכימים. אם תעמדי על שלך אולי יכירו לך ותעשי איפה שבא לך בחוץ עד X כסף 

לפני 6 שעות, Trhtkf כתב:

האופציה הכי מומלצת היא ללכת לקבל איבחון + הצעת מחיר מרוני אגזוזים.

תודה על ההמלצה חבר 💪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, barak5915 כתב:

צפוי ביותר. תבקשי הצעות מחיר בחוץ ותבקשי מחברת השכרה להששתף איתך בהצגת חשבונית אם הם מסכימים. אם תעמדי על שלך אולי יכירו לך ותעשי איפה שבא לך בחוץ עד X כסף 

הם לא מסכימים.. ההצעה שלהם לא היתה כרוכה בהשתתפות מצידם אלא רק הציעו לברר מחיר אצלם בהנחה שעולה פחות לעומת צרכן פרטי.. היה שם סיפור ומהבירורים עלה שמדובר על שיפוץ.. נתנו לי הטלפון של הספק לברר את השאלות שלי ואז דיבר על משופץ.. כששאלתי משופץ מכמה קמ אז הסביר שפשוט פותח את הממיר שלי ומחליף חלק שם בחלק חדש ונותן שנה אחריות.. תכלס קיבלתי הצעה למחיר על הקומבינה הזו כמו שדיברו איתי גם ממקומות אחרים. שנה אחריות נשמע טוב אבל כל המשחק הזה עם הממיר אולי לא שווה יותר מדי. אני עדיין אנסה לקבל כמה שיותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...