Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם מחירי סיאט איביזה בארץ?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, imprezadude כתב:

אולי לא באופן ישיר, כלומר שהמחירון מוסיף אחוזים על זה, אלא באופן עקיף במובן שאתה מקבל אוטו לכאורה שמור יותר, לעומת שאר הנבלות שמוכרים ביד 2.

שוק יד 2 פשוט מייאש, והגיוני שאלה ששומרים על הרכבים שלהם ידרשו וגם יקבלו יותר על הרכב שלהם מאשר אלה שלא. אלה ששטפו כל הזמן בשטיפומטים והרכב מלא שריטות (בלי קשר לכמה פעמים הבעלים לא ידע לצאת מהחניה אז כל הפגוש שלו דפוק, או שבחר לחנות את האוטו שלו היכן שנמצאים כל שאר הרכבים עם אלה שאוהבים להשתמש ברכב שלידם כמעצור לדלת שלהם, מבלי להצדיק את אלה שעושים זאת), או אלה שהפכו את פנים הרכב שלהם לרפת כשהכל מזוהם והריפודים קרועים לגמרי.

כשאתה רואה עד כמה המצב בשוק יד 2 גרוע, אתה מבין שאתה צריך לשלם יותר כדי לקבל משהו שמתקרב לנורמלי.

אישית, מכרתי רכבים באופן שהכי מתקרב לרכב מסוכנות, בטח ברמת הניקיון, וכעת אני מבין עד כמה המצב נדיר.

איפה היית בדיון על רכבי ליסינג תגיד לי? 😁

https://carsforum.co.il/topic/695736-האם-רכב-שהיה-בליסינג-הוא-רכב-שעדיף-לוותר-עליו/#comments

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגמים יוצאי דופן, אבל 208, קקטוס, 308 וכו׳.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים שנחשבים אמינים וטובים נמכרים בשעות ומעל המחירון. 

בחודשים האחרונים אני מחפש רכב לאשתי. יש לה רכב אבל רוצים להתחדש ואני מחכה למציאה גם ברמת הרכב וגם ברמת הבעלים שלא זורק סתם מספר גבוה ב 5-6 אלף מעל המחירון. 

זה התחיל ב מאזדה 3,  2011-13 רכבים שמורים עפו בשעות ו2-3 אלף מעל מחירון. 

עבר לפורטה 2013-2015 שמה המצב עוד יותר גרוע, על רכבים יוצאי ליסינג עם ק"מ ממוצע + מבקשים 5-6 מעל המחירון.

לגבי המאזדה לא מבין למה, לגבי הפורטה עוד יכול להבין את הרציונל, i35 מקבילה שזה בעצם אותו הרכב מתומחר על ידי לוי יצחק 4-5 אלף מעל הפורטה אז בעלי פורטה מנסים לסחוט מחירון של i35. 

נראה שהשוק פיתח חוקים משלו ומי שלא דבוק ללוי יצחק משלם על רכבים טובים כמה אלפים מעל וזה בסדר. 

אני בעצמי בעלים של פאביה 2011 ידנית ברמת גימור ספורט שמתומחרת על ידי לוי יצחק כמו פיקנטו 1.0 ואני ממש לא מתכוון למכור אותה במחירון כאשר יגיע הזמן כי זה פשוט לא הגיוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה כי לא מתאים לי ירידת ערך של רכב ב-100 אלף שקל(או לחילופין רכב ב-80 כאשר במחירון הוא 70). 

אבל אם היה בחירה יחידה שזה או זה או זה, בהחלט הייתי קונה מהסוכנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...