Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מושבי עור בקיץ הישראלי - נזק בלתי נמנע?

שימו לב! השרשור הזה בן 1050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני עומד לקבל את הגולף GTI באמצע/סוף חודש יולי ויש לה מושבים עם ריפודי עור.

המכונית תעמוד בחניה לא מקורה (בבית ובעבודה). האם מושבי העור עלולים להינזק?
בכלל אשמח אם תתנו עצה כיצד לתחזק את הריפוד.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את פורום הדיטיילינג עם המון הצעות בנושא, עקרונית המון יצרנים טובים מציעים ערכה של שני חומרים, האחד לניקוי והשני לטיפוח והשמירה. פעולה כזו פעם בחיצה שנה מבטיחה שמירה מצוינת על מושבי עור לאורך שנים. יש דיטיילרים שגם מבצעים ציפוי ננו כלשהו לשמירה על המושבים, לא יודע עד כמה זה נדרש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה עד כמה שזכור לי הרכב מגיע עם חלון כהים (עוזר מאוד בשמירה על המושבים),

ככלל הבעיה העקרית היא החשיפה הישירה לשמש והחום הרב, גם שימוש בסוכך שמש לחלון הקידמי שהרכב עומד שעות רבות עוזר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא יקרה נזק, בטח לא בטווח של השנים הראשונות, אם תקפיד על שימוש בחומרים כפי ש-ch2856 ציין.

ל-Chemical guys יש חומר ניקיון וקונדישינר וראיתי שהמחיר לא רע עכשיו לזוג המוצרים ביחד.

לי יש את הקונדישינר, הוא שומר על העור רך ומציף את תא הנוסעים בריח מדהים של עור חדש (היום אין לי מושבי עור אבל כשהיו הם היו נראים חדשים גם אחרי כמה שנים).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום ציפוי {נאנו} לעור ,זאת ההגנה הכי טובה שיש היום לעור ברכב.

יש לך כמה דרגות של חומרי ניקוי ,בקיצור ,אפשר לתחזק היום מושבי עור ברמה טובה מאד שיחזיקו שנים.

דרך אגב בקונדישינר לא משתמשים היום כי הגיעו למסקנה שזה מאיץ את הבלאי של העור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון של כמה שנים עם מושבי עור.

ציפוי נאנו, שמפו ייעודי (אני משתמש בסונקס/מגווירס) לניקוי מושבים טוב ושימוש בסוכך שמש ישמרו על העור למשך שנים רבות.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב ראשון, הייתי מציע לך לכסות את הרכב בכיסוי חיצוני, זה יעיל גם לצבע, וגם לחלקי העור והפלסטיק. פעם ביום לכסות/להסיר זו ממש לא בעיה. כמובן על רכב נקי. אני עושה את זה כבר 11 שנים, כולל ברכב הקודם, ולפעמים גם יותר מפעם ביום.

במצבים שלא ניתן לכסות חיצונית, יש לי סדין ישן (במצב מעולה) שאיתו אני מכסה את המושבים בצד של השמש (קדימה ואחורה). זה גם שומר על העור ממגע ישיר של השמש, וגם אם אתה צריך להשתמש ברכב, טמפרטורת המושב נמוכה משמעותית למגע מיידי.

לשמירה וטיפוח, אי משתמש בשני התכשירים של chemical guys, חומר הניקוי והסרום.

Screenshot_20210610-160111_Gallery.thumb.jpg.fbf2eb4c37b13f147e627a89f5813053.jpg

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2021 בשעה 16:08, pasat04 כתב:

בשלב ראשון, הייתי מציע לך לכסות את הרכב בכיסוי חיצוני, זה יעיל גם לצבע, וגם לחלקי העור והפלסטיק. פעם ביום לכסות/להסיר זו ממש לא בעיה. כמובן על רכב נקי. אני עושה את זה כבר 11 שנים, כולל ברכב הקודם, ולפעמים גם יותר מפעם ביום.

במצבים שלא ניתן לכסות חיצונית, יש לי סדין ישן (במצב מעולה) שאיתו אני מכסה את המושבים בצד של השמש (קדימה ואחורה). זה גם שומר על העור ממגע ישיר של השמש, וגם אם אתה צריך להשתמש ברכב, טמפרטורת המושב נמוכה משמעותית למגע מיידי.

לשמירה וטיפוח, אי משתמש בשני התכשירים של chemical guys, חומר הניקוי והסרום.

Screenshot_20210610-160111_Gallery.thumb.jpg.fbf2eb4c37b13f147e627a89f5813053.jpg

מצטרף להמלצה. שני חומרים מצויינים.

• רעיון טוב! 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...