Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיגון דירת גן

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בקרוב אני עובר לדירת גן שרשור שיפוץ בקרוב.....

כיון שהיום אני נמצא בקומה רביעית מעולם לא הטרידה אותי יותר מדאי מחשבה על פריצה. והסורגים בבית נטו להגנה על הילדים מנפילה.

אך בדירת גן המצב כמובן שונה.

מה האופציות העומדות לרשותי מלבד סורגים. (שבינינו גם לא עוזרים יותר מדאי. אצל הוריי כרגע הותקנו חלונות עם סורג חשמלי בלי להיות גנב זה נראה שקל מאוד לפרוץ אותם. אם כבר זה לדעתי יותר "מושך אש")

והאם אופציות כאלו מייתרות סורגים (זה פשוט מציק ומכער)

שאלה נוספת מלצות מועילות במשהו חוץ מלספק את יצר הסקרנות במקרה ו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף, עובר לדירת גן ואין גדר בטחון באזור הזה (יו"ש).

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה שאני שוכר כרגע יש סורגים (חלקם נפתחים וחלקם קבועים).

התפקיד שלהם הוא לא למנוע פריצה, אלא לעכב אותה או להפוך אותה ללא כדאית (הרבה רעש / בלאגן) ובכך לגרום לפורץ להעדיף דירה אחרת, לא מסורגת.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חברים, המיגון הכי טוב זה שילוב של מיגון פסיבי שזה סורגים, ומיגון אקטיבי שזה כלב.
גנבים פוחדים מכלבים...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות עם התראות לנייד, חיישני תנועה, חיישני פתיחה בחלונות ודלתות, כלב.

מערכת אזעקה הכי חזקה שתוכל למצוא, ולהוסיף לה רמקולים שפונים החוצה, שכל השכונה תשמע

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי כלבות (זכרים ניתן לפתות על ידי ריח של כלבה מיוחמת) אחת קטנה ורועשת שנובחת מפחד, שניה גודל בינוני - מלינואה או דומה מעורבת "עויינת" שתספק עבודת הרתעה. 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נגד שימוש בבעלי חיים.

אותם כלבי שמירה נזרקים לאחר שסיימו למלא את תפקדים (זקנה,מחלה,מעבר דירה,עלויות)ברחוב או במכלאות ובילתי אפשרי למצוא להם בית.

הם מגיעים לשם במצב נפשי נוראי, ברוב המקרים המצב שלהם בלתי הפיך.

לפני שעה, zaf כתב:

שתי כלבות (זכרים ניתן לפתות על ידי ריח של כלבה מיוחמת) אחת קטנה ורועשת שנובחת מפחד, שניה גודל בינוני - מלינואה או דומה מעורבת "עויינת" שתספק עבודת הרתעה. 

רעיון נפלא, ניקח כלבה "קטנה ורועשת", נתעלל בה נפשית - שתנבח את חייה כל פעם שרחמנא ליצלן היא מפחדת ,אבל לא נורא, יש לה "מלינואה או דומה מעורבת" שתגן עליה שבה נתעלל גם פיזית, היא תשאר בגינה כל חייה שחלילה הפורץ לא יגיע כשהיא לא שם.

וככה כלבה "קטנה ורועשת" ו"מלינואה או דומה מעורבת" מעבירות חיים בסבל נפשי ופיזי - בלי לפגוש בעלי חיים אחרים חוץ מאחת את השניה, בלי לראות נוף שהוא לא הגינה.

אתה ממליץ לקשור אותם בכבל לאורך הגדר שחלילה לא יריחו ריח אחר או שאפשר לפחות לתת להן להסתובב חופשי ?

עריכה אחרונה על ידי Katom
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה אשכרה מציעים לקחת כלב לצורכי שמירה נטו? נוראי.

מה שאני עשיתי אצלי (דירת קרקע, שתי מרפסות, לא רציתי לשים סורגים):

לקחתי מערכת "בית חכם" של שיומי (כזה). חיישן דלת שמתי כמובן על הדלת כניסה. חיישן נפח אחד בכל מרפסת (מכסים את כל שטח המרפסת). ה-hub מחובר בסלון. שתי נורות חכמות של שיומי, אחת בכל מרפסת.

כשהמערכת דרוכה ואחד החיישנים הופעל, מופעלת אזעקה (ל-hub יש רמקול עם עוצמה מטורפת, שמתי על 50% ועדיין שומעים בכל הרחוב) שנמשכת 10 דקות אם לא מכבים אותה (אפשר להגדיר כמה זמן). בנוסף, שתי הנורות החכמות "עושות סירנה" (דולקות באדום/כחול לסירוגין, במיוחד כשחושך רואים את זה בכל הרחוב).

כמובן שתוך כדי מקבלים בזמן אמת התראה לטלפון + איזה חיישן בדיוק הופעל ואפשר לראות לוגים וכו'. הוספתי גם מצלמות פנימיות שצופות על הכניסה מהמרפסות לבית (או יותר נכון יציאה מהבית למרפסת) ככה שבמקרה של אזעקה אוכל לראות במה מדובר.

כל הסיפור עלה כ-500 ש"ח אאל"ט (הערכה שמגיעה עם חיישן דלתות/חלונות אחד וחיישן נפח אחד + עוד חיישן נפח + שתי מצלמות + שתי נורות חכמות) וטפו טפו עובד מעולה כבר שנה.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מציע שניתן למעלי הרעיון הזדמנות לבאר ולבהר (יש מילה כזו נכון?) את כוונתם, כי כשבנאדם מבקש עצות למיגון והתשובה היא "קח כלב" (ולא "אם יש לך כלב זה יעזור" או משה כזה), אז לדעתי זה לא עניין של סמנטיקה וזה לא משתמע לשתי פנים 😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבהיר...

קודם כל, אם ייקח כלב מכלוב ויגדל בחצר, עם מחסה וטיולים ויחס - דיינו.

אתה יודע מה, בלי טיולים. עדיין דיינו.

איך אומרים, הכל יחסי.

אני פשוט בספק אם כלב זו בכלל הרתעה. כלב שלא אומן לשמור/לתקוף לרב לא ייעשה כלום לפורץ. אולי זה טוב לנרקומן מזדמן.

כלב נבחן זה מטרד לבעלים ומטרד לשכנים. בחצר יש לרב הרבה גירויים שמגיעים מבחוץ, ובסוף ההתעללות היא בדיירים... אז על כלב נובח לא הייתי ממליץ בכלל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה...

IMG-20210325-WA0006.jpg

לא היה לו/לה ביצים, אגב, להגיד לי את זה בפנים, ואין לי מושג מי זה עד עכשיו. עברתי דלת דלת בכל הבניין ושאלתי מי שם את זה וכולם אמרו "זה לא אני". שאלתי גם שכנים שאני מכיר אם ה"נביחות" מפריעות להם ואמרו שלא (אני רואה במצלמות בדיוק מתי וכמה הוא נובח - 95% מהיום הוא ישן על הספה). אבל שיהנה 😄

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...