Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם וכיצד צריך לחנך את הנהגים סביב?

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

נוכחות ואכיפה היתה מסדרת את זה יפה יפה, גם אם כולם ערסים ואגואיסטים.

אם כל הטבמלים חושבים שמהירות גבוהה זה מסוכן ודופקים ברקסים בכל פעם שהוויז מתריע על מצלמה, אז בטח שאם היה אגף שיטור תנועה שמתעסק רק בעבירות כאלה של בריונות בכביש עם קנסות ונקודות עסיסיים, בהיקף כמו של אכיפת המהירות, היינו מרגישים שינוי לטובה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שפגיעה מרכב ב40 קמש לא דומה לפגיעה מרכב ב30 קמש, בגלל שיש לך מרחק עצירה קטן יותר, ומהירות התנגשות קטנה יותר (אם בכלל)

הגיוני מאוד, לא יודע אם פי 2.. אבל בכל זאת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, TsachiE כתב:

זהו.. מאיפה שלפו את הפי 2 הזה? יש לי תחושה שסתם זרקו מספר שנשמע טוב

כנראה בישיבת הקריאייטיב בה דנו על התשדירים האלה זה הלך משהו בסגנון של:

"אני זוכר במעורפל משהו משיעורי פיזיקה של כיתה ח', המורה אמר* שמשהו שקשור לכוח משתנה בריבוע עם משהו של המהירות."

"אוקיי... מגניב. אני אוהב פיסיקה. זה כזה חכם כזה, וזה מגניב. ו"בריבוע" זה גם מספר טוב כזה, אבל לא נכתוב עכשיו "מגדילה בריבוע..." זה נשמע חנוני מדי, וחנוני זה לא מגניב. מה אתה אומר על... נגיד... פי 2?

"יאללה, שיהיה פי 2. זה לא כאילו מישהו אי פעם יפקפק בזה". 

*אני לא יודע למה זה מורה בן ולא מורה בת, אבל איכשהו זה פיזיקה וזה תמיד מתקשר אצלי למורה בן. אז זה מה שהאצבעות שלי כתבו ואני לא בקטע של להתחיל לריב איתן.

• מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, SlowRide כתב:

נוכחות ואכיפה היתה מסדרת את זה יפה יפה, גם אם כולם ערסים ואגואיסטים.

אם כל הטבמלים חושבים שמהירות גבוהה זה מסוכן ודופקים ברקסים בכל פעם שהוויז מתריע על מצלמה, אז בטח שאם היה אגף שיטור תנועה שמתעסק רק בעבירות כאלה של בריונות בכביש עם קנסות ונקודות עסיסיים, בהיקף כמו של אכיפת המהירות, היינו מרגישים שינוי לטובה.

בלימות שלא לצורך זו מכת מדינה. אין יום ושעה שלא נתקלים בכאלה, נשים גברים, צעירים, מבוגרים. אני מכנה את זה בשם נהיגה מבוהלת. 

הכביש מתעקל טיפה = בלימה 😲 , מישהו עקף את הרכב = בלימה ,(מנסה להבין מה קרה)😱 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתדל לא לחנך אבל לפעמים אני פשוט לא מצליח כבר מרוב עצבים.

• ההוא בנתיב השמאלי שנוסע הכי פחות מהר בכביש, ואז אני צריך לעקוף דרך הנתיב הכי ריק שזה בדרך כלל הימני ביותר!
  • אנשים שדופקים ברקסים בכביש כל רגע בלי שום סיבה סתם כי הם כנראה עסוקים בפלאפון
  • שליחים/רוכבי אופנועים שרוצים להפיל לך את הלב ולוקחים עקיפות בלתי אפשריות מימין, או  שסתם עסוקים בפלאפון שלהם

וגם יצא לי להתקל לפני שבוע במקרה חריג במיוחד בנהג שפשוט החליט לנסוע על 20 קמ"ש בכביש עירוני ריק לחלוטין שדה ראייה של כמה מאות מטרים קדימה כשמאחוריו שורת מכוניות, פשוט כבר לא יכולתי (זה היה קטע ארוך במיוחד) 

אנשים שנוסעים משמעותית פחות מהמהירות המותרת צריכים לקבל נקודות ולרדת מהכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם רגעים יפים בכביש-אתמול, שישי בערב, כביש ריק (ירידה מג.צרפתית לרמות בירושלים) עוקף בנחמדות מישהו שנוסע (כנראה בטעות) עם אורות חנייה.

מדליק 2-3 הבהובים של 4 וינקרים. תוך שנייה הבנאדם מדליק אורות ומהבהב חזרה עם 4 וינקרים, כאילו אמר "תודה". 

האמת? כל הנסיעה הייתי מבסוט :)

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שלפני קבלת הרישיון צריך לעשות מבחן IQ או משהו בסגנון.

אבל לנושא, אולי צריך להגביר את המודעות לדבר הזה כבר מגיל קטן, להגביר אכיפה ורענון נהיגה לעיתים תכופות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הפרסומת הכי מדויקת למצב הכבישים בארץ

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא של החמוד הזה למדה איתי תואר ראשון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.3.2021 בשעה 00:40, DareDevil כתב:

זו הפרסומת הכי מדויקת למצב הכבישים בארץ

מצחיק עצוב נכון.

כשחצי מהפרסומות בתקשורת הן ברמה של "אחי תתחסן נגד פראיירת", אז הכל נראה כמו שהוא נראה.

ככה זה, כשבונים מדינה על טהרת רגשי הנחיתות.

אבל נראה לי שכבר כתבתי את זה איזה 30 פעם בפורום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוסע כל יום כ-100 קמ על כביש 4, אחד הדברים שהכי מוציאים אותי מדעתי זה נהגים שעוקפים את הפקק מנתיב שכביכול מוביל לכיוון אחר ולקראת הסוף משתלבים כאילו הזמן שלהם יותר חשוב משל כל האנשים הטובים שמחכים להתקדם עוד 5 מטר, הבעיה שזה לא נגמר בזה אחרי טמבל אחד שעושה את זה תמיד יש עוד כמה עשרות חכמולוגים כמוהו וכשהם לא מצליחים להשתלב אז הם פשוט נעמדים על הנתיב ממנו ניסו לעקוף וכך נוצר עומס שגם הנתיב שהיה אמור להיות משוחרר נוצר בו צוואר בקבוק כי עוד נתיב "הלך" בגלל אותם ממהרים שניסו לגנוב את התור. 

עוד טיפוסים מציקים זה אלו שיוצרים את העומסים בצורה אחרת שנמצאים במרחק של קילומטר מהרכב שלפניהם ושקועים בסמארטפון וכך כמה מאות אם לא אלפי נהגים ממתינים שכבודו יבין שהפקק לפניו כבר ישתחרר ויאפשר להם להתקדם בקצב כמו של הנתיב מימינם/שמאלם. 

זהו פרקתי.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה "זהו פרקתי"?

רוצה לראות איך אני מדליק אותך?

מה עם אלה שרואים שהצומת לא פנויה ובכל זאת יעברו את הרמזור ויחסמו את הצומת?

רוצה אני אדליק אותך עוד יותר? 

מה קורה כשנהג אוטובוס עושה את זה? ונהג אוטובוס לא יכול לטעון לתמימות, חוסר מודעות או "לא ראיתי". 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...