Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף ראוי לקיה נירו (חדש מהיבואן) עד 150K

RedLabel
שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישבתי השבוע בגנדלנד

פנים הרכב מיושן ופשוט מאוד

לא עשה לי אתזה בכלל

תוסיפו לזה שכנראה השוק שלה ביד 2 לא יהיה שונה מהאסטרה.

עוד 3 שנים כנראה תהיה שווה 60 פלוס מינוס

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן אף אחד לא מכריח אותך לקנות, אנחנו רק מציעים לך מה שנראה לנו הכי כדאי לשאלתך.

לגבי בדיקת פנים הרכב והמסקנה שלך אני לא מתווכח, כי על טעם וריח....

אך אני חושב שאתה טועה לגבי שוק הגרנדלנד, ואסביר:

1. אם המוקה X עולה אחרי 3 שנים סביב ה70-75 , אז תהיה בטוח שהגרנדלנד X לא תעלה 60 עוד 3 שנים אלא הרבה יותר.

2. הגרנדלק היא לא אסטרה, בדיוק כמו שה3008 היא לא 308.

3. והוא נגיד שהגרנדלד X עוד 3 שנים יעלה 70 שזה יותר סביר, הפסדתה 50K ב3 שנים, תהיה בטוח שאם תקנה ספורטאג' או ניר ב150K אתה תפסיד ב3 שנים לפחות 60K.

4. מעבר לזה, לדעתי למכור קיה נירו וספורטאג' עם שוק מוצף מהם לא יהיה קל יותר ממכירת גרנדלנד במחיר שפוי יותר והיצע זעיר יותר.

אח שלי לפני שנה לא המצליח למכור תוך 3 חודשים מאזדה 3 קומפורט ללא תאונות צבע לבן שנהב, מטופלת בחברה, ושמורה כחדשה, יד שניה פרטית עם 38000 ק"מ ב4K מתחת למחירון, ואני מכרתי פיגו' 208 כחולה יד שניה עם 105K ק"מ תוך שעתיים ב2K מתחת למחירון, למה? כי שוק ב3 מוצף וה208 לא, היצע וביקוש.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה שלך לגבי מחירון אופל משקפת את מחיר המחירון או את מחיר השוק הריאלי בהנחה שבכלל מצאת קונה?

בשביל למכור אופל צריך כומר... סוג של חתונה קתולית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל ההצעות!

בשבוע הבא נלך אני ואבא שלי ונבדוק את כולן.

לגבי מה שנאמר פה על שיקולי סחירות, פחות רלוונטי מבחינתנו כי הכוונה היא להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה. בגלל זה גם שאלתי על הסוללה בנירו ולגבי הארכת אחריות עליה, אשמח אם למישהו יש מידע בנושא.

בינתיים, היום קיבלתי את הרכב החדש שלי (רנו קליאו), ואבא שלי ראה באולם התצוגה את הקדג'אר, ודי אהב אותו, לפחות חיצונית. מה דעתכם עליו?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בוגר של עשרות מכוניות (אכן כן) ובהשוואה ישירה לאיוניק שהייתה לי קודם והאוקטביה שאני עדיין מידי פעם נוהג בה, הנירו אמנם במעט אבל יותר גבוה בישיבה בה,

לי זה מספיק...באיוניק אתה מרגיש בריצפה...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, RedLabel כתב:

ואבא שלי ראה באולם התצוגה את הקדג'אר, ודי אהב אותו, לפחות חיצונית. מה דעתכם עליו?

הוא לא מגיע עם מובילאיי? בכל אופן זה לא דגם שנחשב לאחד מהמובילים בקטגוריה כמו הקליאו שרכשת, מה גם שאתם בונים על טווח ארוך ולא הייתי בונה על הגיר הרובוטי שברכב הזה לטווחים כאלו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה מתיחת פנים מאז תחילת השיווק, שהוסיפה בקרת בלימה אוטונומית ופתרה אותו ממערכת בהתקנה מקומית.

נראה שאף מגזין לא הרים את הכפפה לבחון את הגרסה המחודשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, wildlands2019 כתב:

כמובן אף אחד לא מכריח אותך לקנות, אנחנו רק מציעים לך מה שנראה לנו הכי כדאי לשאלתך.

לגבי בדיקת פנים הרכב והמסקנה שלך אני לא מתווכח, כי על טעם וריח....

אך אני חושב שאתה טועה לגבי שוק הגרנדלנד, ואסביר:

1. אם המוקה X עולה אחרי 3 שנים סביב ה70-75 , אז תהיה בטוח שהגרנדלנד X לא תעלה 60 עוד 3 שנים אלא הרבה יותר.

2. הגרנדלק היא לא אסטרה, בדיוק כמו שה3008 היא לא 308.

3. והוא נגיד שהגרנדלד X עוד 3 שנים יעלה 70 שזה יותר סביר, הפסדתה 50K ב3 שנים, תהיה בטוח שאם תקנה ספורטאג' או ניר ב150K אתה תפסיד ב3 שנים לפחות 60K.

4. מעבר לזה, לדעתי למכור קיה נירו וספורטאג' עם שוק מוצף מהם לא יהיה קל יותר ממכירת גרנדלנד במחיר שפוי יותר והיצע זעיר יותר.

אח שלי לפני שנה לא המצליח למכור תוך 3 חודשים מאזדה 3 קומפורט ללא תאונות צבע לבן שנהב, מטופלת בחברה, ושמורה כחדשה, יד שניה פרטית עם 38000 ק"מ ב4K מתחת למחירון, ואני מכרתי פיגו' 208 כחולה יד שניה עם 105K ק"מ תוך שעתיים ב2K מתחת למחירון, למה? כי שוק ב3 מוצף וה208 לא, היצע וביקוש.

ל3008 יש שוק טוב כי יש לה ערך מוסף שאין למתחרות פלוס אמינות טובה.

לאופל אין מה להציע מעבר לכל גיפון סטנדרטי.

ולכן מר ישראלי לא יסתכל על האופל בחיים.

תנסה למכור מוקה x ב 75

ספר לי כל זה...

אתה מבין שה 208 והאיביזה כחדשות עלו כמעט אותו דבר

שאתה מכרת 208 ב2000 מתחת למחירון בעל האיביזה מכר במחירון ובעוד 15...

ניסים תמיד יש

אני מכרתי פוקוס 2012 תוך שבוע אז מה?!

זה רכבים שקשה מאוד להתפטר מהם גם במחיר זול.

גם שיש הרבה היצע של קורולה היא עדיין נמכרת הכי מהר ובמחירון.

כנל נירו.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות בעל איביזה שמכר מחירון פלוס 15, אני אבחר בו לראשות הממשלה אם הוא הצליח להוציא דבר כזה. 

אגב בזמנו התלבטתי בין קליאו ידנית ב 70 לבין איביזה ידנית מהדור החדש שרצו עליה 80, לשמחתי הלכתי עם הלב (וגם עם הראש במקרה הזה כי הקליאו הידנית חבילה הרבה יותר מוצלחת מהאיביזה הידנית העירומה) וקניתי את הקליאו. במשך השנים עקבתי אחרי ירידת הערך של הרכבים כפי שמשתקפת בלוי יצחק והמסקנה היתה שהייתי מפסיד הרבה כסף אם הייתי קונה את אותה האיביזה ב 80 כי גם השוק לא חשב שהיא שווה 10 מעל הקליאו. היה פער של 2000 ש"ח בסכ"ה, כמעט כל ההפרש ביניהן נעלם ומי יודע גם מה קורה בפועל במכירה. 

את הקליאו התלבטתי מספר פעמים אם למכור במהלך התקופה וכל פעם כשרציתי תמיד מצאתי קונה בקלות תוך מספר ימים ותמיד במחיר סביר בניגוד לסיפורי המעשיות על זה שיורידו לי את התחתונים. היא נמכרה ב 52 אלף באוגוסט האחרון, מחיר סבבה לגמרי לרכב שעלה לי 70 (לא כולל אגרה) בפברואר 2018.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...