Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף ראוי לקיה נירו (חדש מהיבואן) עד 150K

RedLabel
שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עד כה לאבא שלי היה נירו בליסינג. העניין הוא שהליסינג בקרוב נגמר, והוא מעוניין לקנות רכב.

היות והוא מרוצה מהנירו, הוא נוטה לקניית נירו חדש.

השאלה שלי היא האם קיים רכב אחר בשוק שמציע עסקה מקבילה או טובה יותר מהנירו.

העניין הוא שהמערכת ההיברידית אינה חובה אלא יותר בגדר nice to have, מה שמגדיל את המבחר.

חשבתי על משהו בסגנון יונדאי קונה (רגילה או היברידית) כי היא זולה משמעותית, זה רכב שמקביל לנירו מבחינת גודל וכו'?

הדרישות:

ללא התקנות מקומיות (מובילאיי או אחרות).

מרכב גבוה (קרוס אובר) מכיוון שהרכב ישמש להסעה של מבוגרים (סבא וסבתא) וחשוב שהגישה תהיה נוחה.

פרופיל נסיעות משולב עירוני ובין עירוני, בערך 50:50.

חדש מהיבואן, עלות מקסימלית מקבילה לנירו (נניח עד 150K).

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה להבין משהו,

אם הנירו מבחינתכם היא מרכב גבוה אז כמעט כל משפחתית תהיה כזו,

יצא לי לשבת בנירו והיא ממש לא כזו גבוהה, בטח לא בהשוואה מול 3008 או ספורטאג' למשל.

אם המירו מתאימה לו, מה המניע להזמין אחת וזהו? אם לא, אז מה הוא מעדיף לשפר שאין לו בנירו, כך יהיה הרבה יותר קל לכוון אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מאוד מרוצה מהנירו וכמו שכתבתי הוא שוקל ברצינות לקנות נירו חדש. העניין הוא שהוא לא רוצה לרוץ ולקנות נירו בלי לבדוק אופציות אחרות, אולי יש משהו עדיף או שיהיה לו יותר נוח, ולכן אני מבקש הכוונה לרכבים מומלצים באותה הקטגוריה.

ספורטאז' ו 3008 יקרים יותר משמעותית.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה לקנות פלאג אין אם אין עמדת טעינה ליד הבית? הוא יותר יקר בכמה אלפים.

ועוד שאלה, האם קיה מציעים הארכת אחריות לסוללה?  זכור לי שקראתי שבטויוטה מציעים אחריות ארוכה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה ב3008 והספורטאג' היתה בגובה, ובכלל האם הוא שוקל גם 0 ק"מ?

אם כן, אז הדגמים הפשוטים שלהם ייכנסו בתקציב,

אך שוב, מה אבא שלך מחפש ברכב? כמה הוא נוסע בממוצע בשנה, משולב/עירוני/בינעירוני, שינוע של כמה אנשים, וכו...

שווה לקרוא

https://m.ynet.co.il/articles/58501560

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הוא על קו הקריות - חיפה, משולב עירוני ובין עירוני. הנסועה תשתנה עכשיו כשאין רכב ליסינג ולכן קשה להעריך.

חלק גדול מהנסיעות יהיה עם לפחות 4 אנשים ברכב. רצוי שגם חמישה יוכלו לשבת בנוחות יחסית (המרחב שיש בקיה נירו מספיק לצורך כך).

מעדיף לקנות מהיבואן אבל אם יש עסקה שווה ב 0 ק"מ הוא מוכן לשקול.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל גארלנד בעיסקאות יד 2 0ק"מ , בשוק של היום ההצעה הכי טובה שיש .

• רעיון טוב! 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה קטנה מהנירו משמעותית.

באופן כללי נירו הוא רכב מאוד מרווח גם במרחב הרגליים וגם ברוחב.

אני הייתי נשאר עם הנירו.

אם רוצים להחליף אפשר לבדוק נניח סיטרואן סי 5 ב-אפס קילומטר, הגרסה הבסיסית מאובזרת לא רע בכלל (מחזיק כזאת בעצמי) והרכב מרווח יותר מהנירו

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim
  • רעיון טוב! 2

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הגיוון,

אני יכול להמליץ לו שיבדוק את הפוקוס, שיעשה נסיעת מבחן, רכב מאוד מהנה, שקט ומרווח, מבחינת איכות נסיעה לא רואה את הנירו,

אני מאמין שצריכת הדלק תהיה יותר גבוה משל הנירו אבל לא משהו קיצוני ובטח בנסיעה ממוצעת זה לא ישבור אף אחד,

מבחינת גובה אפילו האס טי ליין לא הרגישה לי נמוכה מהנירו מבחינת ישיבה, למרות זאת יש לך גם את האקטיב שגבוהה עוד יותר, בגדול כולן נכנסות בתקציב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין איך להטעין, אז את התועלת הכי גדולה של הנירו פלאג אין לא מקבלים. 

אני עשיתי לרכב הזה כבל מאריך ייעודי, מתחתי מהבית, וזה עבד בסדר, לא יודע כמה מעשי אצלכם. 

עד 150.0 אש"ח נכנסות כל-כך הרבה מכוניות מצויינות, כך שאני לא חושב שיש באמת בעיה.

זו בחירה בין מכוניות מצויינות לבין מכוניות עוד יותר מצויינות, בהתאם לצרכים שלהם. 

המשפחתיות הכי טובות היום לטעמי אלו הן הפוקוס החדשה והמאזדה 3 החדשה, כך שלא הייתי פוסל את הפוקוס סטיישן עם מנוע 1.5 טורבו, אבל ה 3 אולי היתה מעט צפופה לשלושה נוסעים מאחורה למרות בסיס גלגלים עצום. 

גם הגרנדלנד אחלה רכב.

טרם בדקתי בעצמי, אבל בעולם של מרווח פנים - הונדה ג'אז החדשה ראית מרשימה. לארבעה אנשים יש בה שפע של מקום. לא יודע אם זה שייתקע באמצע המושב האחורי, אם יסעו חמישה, יהיה מבסוט. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה החדשה של הנירו מאוד מאובזרת ובעיקר מבחינת נוחות עשו עבודה מצויינת לדעתי. אפשר להישאר עם אותו רכב, במיוחד אם אתם אוהבים את הנירו ורק להשתדרג מבחינת הדגם. אופציה נוספת שיכולה להתאים זה לבדוק את הפלאג אין , שווה לעשות בירור. בהצלחה 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל גארלנד בעיסקאות יד 2 0ק"מ , בשוק של היום ההצעה הכי טובה שיש .
מחזק, ב 120000 שקל. אין משהו שיכול להתקרב להצעה הזו
אם אתה מחפש משהו סחיר יותר, הייתי בודק cx30, איכות הפנים שלו ברמה גבוה יותר משאר המתחרים. הוא נראה ומרגיש פרימיום לגמרי. חוץ מהמנוע שאין לו מחץ

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...