Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס St-Line מתחדשת ב2021 במתלה אחורי רב חיבורי וחיישני חניה קדמיים.(כותרת נערכה)

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אומר, תפסיק לחשוב מה אם ותהנה מהאוטו. 

קיבלתי לפני שבוע וכל מה שאני חושב עליו במשך היום, זה מתי נגמרת העבודה כדי שאוכל לנהוג עליו. 

הייתה לי לאון שקניתי ב 2012, אני זוכר שהיה דגם 1.8 טורבו שהורידו באיזה 30 אלף, זה בהחלט היה מרגיז, אבל פה זה לא המצב, ותמיד במתיחת פנים יש שינויים, לך תדע אם זה לטוב או לרע. 

כרגע האוטו פצצה

Polish_20200919_181919816.jpg

עריכה אחרונה על ידי gabby164
  • אהבתי 5

גבי 164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.9.2020 בשעה 13:37, wildlands2019 כתב:

פשוט כהרגלם של יבואני הרכב במדינת ישראל, מחליטים לצרכן איזה אבזור לקבל, ואחרי כמה חודשים פתאום דוחפים אבזור טוב יותר,

אני מבין שכתוב שהיבואן לא ידע, אך אני גם לא נוטה כל כך להאמין לשטויות האלה, עובדה שהיא תומחרה גם בפחות.

גם אתה ראית את כל נציגי היבואנים נכנסים רעולי פנים לדירת מסתור סודית שבה הם יושבים סביב קטורת וחושבים איך לדפוק את הקונים?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, wildlands2019 כתב:

לפני 3 שעות, RK כתב:

גם אתה ראית את כל נציגי היבואנים נכנסים רעולי פנים לדירת מסתור סודית שבה הם יושבים סביב קטורת וחושבים איך לדפוק את הקונים?

אז פות"ש היה נסער וכתב מה שכתב. אולי ראוי להניח לנושא.....? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, RK כתב:

@RK

זו נראית לך תגובה ראויה ומכבדת של אחראי פורום ?

• לא הבנתי... 1

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בst line היא לא המתלה כזה או אחר, אלא ההגה שלא מהנה בכלל..                              עם זאת מדובר במציאה.  גם ניתן היה בקלות להפיק יותר כוח מהמנוע הזה,  לא יודע אם הפרונט היה עומד בזה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, this_is_me כתב:

@RK

זו נראית לך תגובה ראויה ומכבדת של אחראי פורום ?

להודעה שמדברת בפה מלא על זה שהיבואנים משקרים, כשיש לי טיפה יותר ידע מזה לגבי תהליך קבלת ההחלטות - כן.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, RK כתב:

להודעה שמדברת בפה מלא על זה שהיבואנים משקרים, כשיש לי טיפה יותר ידע מזה לגבי תהליך קבלת ההחלטות - כן.

אז בהודעה שלך לא היית ברור אם אתה ציני או לא, כי זה הובן כאילו אתה יורד דווקא על הפות"ש..

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ko11 כתב:

הבעיה בst line היא לא המתלה כזה או אחר, אלא ההגה שלא מהנה בכלל..                              עם זאת מדובר במציאה.  גם ניתן היה בקלות להפיק יותר כוח מהמנוע הזה,  לא יודע אם הפרונט היה עומד בזה.. 

אני דווקא לא מסכים עם הדעה הזו,

הייתי אומר שההגה כן מהנה מאוד במצב ספורט אולי טיפה קל, אך במצב ספורט יש כיף, והרבה, הבעיה היא במצבים אחרים שההגה קל מדי, למשל אם אני לא רוצה את כל הכח המתפרץ שיש לי במצב ספורט אך כן רוצה להנות בפניות במצב רגיל, ושם כבר מרגישים שההגה באמת לא מושלם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה לך ספייר איזו 205/106/סקסו/ZX/בקיצור משהו צרפתי משנות ה-90 ותקבל עגלה מתקשרת בלי כוח מתפרץ.
אנחנו בעשור השלישי של שנות ה-2000 צריך להבין את זה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה של הפוקוס לא חריג בנוף ובעיני לפחות, הטרן-אין הטוב של המכונית והדיוק של ההגה מפצה על היעדר רגש, שממילא לא אקבל באף מתחרה.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...