Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אנשים/עסקים שמספקים שירות "תקנה לי רכב יד שניה"?

guruguru
שימו לב! השרשור הזה בן 1261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מוכן לשלם סכום לא מבוטל בשביל איש מקצוע שידאג למצוא לי את רכב חלומותי, לוודא שהעסקה כשרה לחלוטין ועל הדרך גם לסדר לי מחיר לא רע - בסופו של דבר זה גם כנראה ישתלם בהנחה ואני מקבל עסקה יותר טובה משהייתי מצליח לבד, ומקבל שקט נפשי שלא נפלתי בפח. מכירים חברה או אנשים שעוסקים בדבר?

כמובן שיש פה סכנה שנותן השירות הנ"ל בעצמו יהיה נוכל, יתאם עם המוכר, יחפף ועוד אלף דברים אחרים, אבל נשים זאת בצד, סה"כ בהנחה והוא רוצה לבנות בסיס לקוחות זו לא תהיה הדרך הנכונה לעשות זאת.

האם החיה הזו קיימת? אם כן אשמח לקישור, עייפתי מנסיעות מבוזבזות לסוכניות ומוכרים יד שניה, ומדפדוף אינסופי בלוחות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזרתי להמון אנשים למכור רכב משומש, אבל למעט פעם יחידה, סירבתי בכל הפעמים לעזור למישהו למצוא רכב משומש.

בכל רכב משומש תמיד יהיו תקלות ובלת"מים, ואני לא רוצה להיות בצד שמקבל טלפון 'תשמע, הרכב שמצאת לי, הוא סבבה אבל...'.

מי שיציע לך שירות כזה, קח אותו בערבון מוגבל. מאוד מאוד מוגבל. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שעוזרים למכור, אבל בעיקר רכבי יוקרה - מכיר אחד כזה באיזור הרצליה
נראה לי שאם תשלם מספיק אז יעזור לך גם לקנות

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה עניין של תאום ציפיות. רכב משומש הוא רכב משומש, ואם הוא לא ממש חדש או לא מגיע מטרייד אין רציני - אין עליו אחריות. גם אם מישהו יעזור לך לבחור אותו.

יצא לי לפגוש מישהו שנותן שירות כזה. הוא עוזר לך לבחור את הדגם (או הדגמים) שמתאימים לך, משם מחפש רכבים ספציפיים שהם במצב ומחיר סביר, מוודא איתך ולוקח לבדיקה. אחרי הבדיקה הוא יכול להמליץ לך אם כדאי או לא כדאי לקנות.

אם אתה מבין את מהות השירות וזה משתלם לך (כי אין לך זמן / אתה לא מבין מספיק למיין רכבים לפני בדיקה / סתם לא בא לך להכנס לסרט הזה) אז זה יכול לעבוד. אם אתה מצפה לקבל רכב חדש ומדוגם במחיר של רכב משומש רק כי מישהו בחר לך אותו - זה כנראה פחות יעבוד.

אם תרצה, אני יכול לתת לך את הטלפון שלו בפרטי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא תאום ציפיות.
אני מכיר לא מעט אנשים שמעדיפים לקנות רכב ממגרש בהנחה טובה ללא בדיקה העיקר שהם מרגישים שעשו את עסקת חייהם ולא אכפת להם שהרכב עבר שיקום כי כול הרכב נצבע לפני רגע ונראה כמו חדש.
הרבה פעמים עסקת רכב טובה עם רכב שמור ומטופל יכולה להיראות לצרכן הזוטר כעסקה לא שווה כי הוא ראה ביד 2 רכב ב5000 שקל פחות עם אותם נתונים יבשים והוא לא פראייר.

זה עיקר הבעייתיות בתחום הזה כי הקונה תמיד הכי חכם ומחפש מציאות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך ללכת לטויוטה סלקט, לקבל מהם הצעה ולפרסם פה. נעזור לך וזו קניה די בטוחה כי גם יש אחריות וגם רכבים שמטופלים במוסך המרכזי

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתעסק בזה בתור עסק צדדי. מהר מאוד ויתרתי. 

הישראלי המצוי רוצה טויוטה קורולה יד 1 מרופא שנוסע  15 קילומטר ביום ב 10 אלף פחות מהמחירון והעברת בעלות על חשבון המוכר. 

בקיצור כמו שאמרו , אנשים בישראל הם לרוב מחפשי מציאות עם ציפיות לא ריאליות, בטח כשהם לא צריכים להתעסק בזה בפועל.  לא יודע כמה יש כאלה שעוסקים בזה באופן מלא. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם קופצות לי בפייסבוק פרסומות של אנשים שמתעסקים בזה, לא התעמקתי בשמות כי זה לא עניין אותי, אבל זה אכן קיים.

גם ראש הצוות שלי בעבודה קנה ככה את הרכב וסיפר שהיה מרוצה מהעסקה וזה חסך לו התעסקות.

אני כנראה באופן אישי (לו הייתי קונה רכב יד שניה), לא הייתי שוכר שירותים של מישהו כזה ועושה את זה בעצמי. אבל זה אני.

לפני 7 דקות, davemustaine87 כתב:

בקיצור כמו שאמרו , אנשים בישראל הם לרוב מחפשי מציאות עם ציפיות לא ריאליות, בטח כשהם לא צריכים להתעסק בזה בפועל.  לא יודע כמה יש כאלה שעוסקים בזה באופן מלא. 

זה מדויק.

רואים את זה בהרבה מקומות, את כל האלו שמחפשים רכב מ"אנשים שלא מחפשים מחירון" ו"מי שמחפש לקבל מחירון שיילך ללוי יצחק שייתן לו" וכו' וכו'.

חושבים שהם דופקים את המערכת ובפועל לרוב דופקים את עצמם.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מכיוון שמאז שעברנו למערכת החדשה אני לא יכול לערוך הודעות אז אני רוצה להוסיף את השנקל שלי.

מבחינת מודל עסקי ברוסיה זה עובד לדעתי בגלל שאותם אנשי שירות עבדו קשה מאוד על יצירת תוכן (סרטוני וידאו) שישכילו את הציבור בעניין טיב רכבי יד שניה יותר ויותר אנשים מבינים בזכותם מה ההשפעות של תקלות וריג'קטים מסוימים בקניית רכב ואיך לגשת לעניין בנוסף לכך הם יצרו לעצמם תדמית של מומחים לכן העסק שלהם עובד.

בארץ הציבור עוד לא מושכל והמיינדסט הוא יותר של "לא לצאת פראייר" לכן לדעתי ללא השכלה של הציבור בארץ ויצירת תדמית מומחה השוק עוד לא בשל לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעניינתי בקבלת שירות כזה מ2 אנשים (אחד מהם מנתניה, עם המון המלצות בפייסבוק). הבעיה שהכי הפריעה לי שמבקשים את כל הכסף עבור השירות מראש (מדובר על כמה אלפים, כתלות ברכב).

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

הייתי מתעסק בזה בתור עסק צדדי. מהר מאוד ויתרתי. 

הישראלי המצוי רוצה טויוטה קורולה יד 1 מרופא שנוסע  15 קילומטר ביום ב 10 אלף פחות מהמחירון והעברת בעלות על חשבון המוכר. 

אגב, אנקדוטה קלה, להמחשת איך הראש הישראלי עובד:

בזמנו, היו פה ושם אנשים שהתקשרו אליי שמחפשים רכב ומעוניינים ברכב X לעומת Y, ורק בסוף השיחה הם התוודו ואמרו שהם כבר קנו רכב, ופשוט היו מעוניינים לדעת אם לדעתי הם עשו את הבחירה הטובה. 

בכמעט כול אחת מהפעמים לא היה מדובר על ערסים או דפרים, אלא על אנשים רהוטים מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אלפים זה הרבה. מכיר אחד שמבקש 1000 ש"ח רק לאחר ביצוע הקנייה. האם זה התאים לי? לא.

הסטנדרטים שלי לאיך נראה רכב שונים ולא דומים למי שיחפש לי רכב. תמיד יהיו הצעות שלא מתאימות מראש

וזה סתם בזבוז זמן (במקום להתמקד ברכב ספציפי) ברוב המקרים הם מעוניינים לסגור עסקה כמה שיותר מהר - זה לא משרת את הקונה.

בעבר הרחוק הייתי מתלווה תמיד לחברים לרכוש רכבים כי הייתי מזהה מכות ברכב רק במבט, כמובן שזה שלב חובה ראשוני

לפני בדיקת רכב במכון. לאחר כמה שנים התחלתי להתחמק כי הבנתי שזה גם גוזל ממני הרבה זמן, וגם אני מקבל שיחות על כל מיני

דברים שהתגלו לאחר קנייה, או חלילה נפילה על רכב גמור. ( קרה לחבר שמיהר וקנה רכב עם מנוע גמור, מזל שלא הייתי במעמד הנ"ל)

היום אני מעדיף לא להתעסק בזה. (מלבד אם מדובר על בן משפחה קרוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר בנאדם שמתעסק בזה כמשהו צדדי. לא נראה לי מפרסם את עצמו אלא הכל מפה לאוזן. שמעתי רק דברים טובים. ראיתי בעיניים כמה תוצרים יפים שלו. כמובן שיש לזה עלות אבל לבנאדם הלא מבין או שלא רוצה להתעסק בעצמו- כנראה זה מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

מכיר בנאדם שמתעסק בזה כמשהו צדדי. לא נראה לי מפרסם את עצמו אלא הכל מפה לאוזן. שמעתי רק דברים טובים. ראיתי בעיניים כמה תוצרים יפים שלו. כמובן שיש לזה עלות אבל לבנאדם הלא מבין או שלא רוצה להתעסק בעצמו- כנראה זה מתאים.

אשמח לקישור אם אפשר.

עריכה אחרונה על ידי guruguru
ציטוט לא עבד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...