Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אנשים/עסקים שמספקים שירות "תקנה לי רכב יד שניה"?

guruguru
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיסוק הזה חוקי? או שכל מי שעוסק בזה מקבל כסף ב"שחור"?

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שיש סיבה תאורטית שהוא לא יהיה חוקי. מעשית, זה כבר מאוד תלוי בנותני השירות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הבנתי שעסק כזה ניתן לפתוח רק במידה ולפותח יש תו סחר, אני מניח שרוב העוסקים בתחום לא מחזיקים בתו כזה. 

השאלה אם זה המצב גם היום שחייב להיות בעל תו סחר בשביל לעסוק בתיווך רכב?

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל אני לא מבין למה צריך תו סוחר בשביל עסק כזה. הבעלות על הרכב עוברת ישירות מהמוכר לקונה. תו סוחר מאפשר לסוחר להעביר בעלות על שמו בלי שתירשם "יד", זה לא נדרש בעסק כזה.

• רעיון טוב! 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה, כעיסוק ממש.

יכול לעזור לך בכמה וכמה דרכים (ולכן העלויות משתנות).  גובה רק אחרי שקניתה ואתה מרוצה.

אנחנו חושבים ביחד מה מחפשים בהתאם לתקציב ולרצונות, אני מחפש  מתוך "יד2" ולוח המוכרים כאן רכבים מתאימים שעומדים בקריטריונים שסיכמנו (אני מקפיד על מכוניות "עד יד 2", שנמכרות על ידי הבעלים הרשום... ושטופלו כל ימיהן במוסכי הרשת.

כן, יש כאלה... בכל תקציב!

חפש אותי בפייסבוק - אוטדב

תודה

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעושים מגרשי רכב.

לך למגרש של טרייד אין של יבואן או חברת ליסינג גדולה ותקבל רכב במצב טוב עם אחריות.

(תלוי תקציב כמובן).

זה שהם מחזיקים מלאי רכבים זה בונוס,אתה יכול לראות את הרכב ישר,ויביאו לך אותו למגרש הקרוב תוך כמה ימים

אם לא תאהב יחזירו את המקדמה.

לא רואה שום סיבה להתעסק עם קניית רכב מאדם פרטי.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רכב במצב טוב... עם צמיגי לינג לונג משומשים, "השבחה" של צביעה שמתקלפת אחרי חצי שנה, נהג שלא הבין שלדוושת הגז יש יותר משני מצבים - לא לחוץ / עד הסוף, בדק את יכולות הרכב בשטח ובמקרה הטוב טרח לשלוח אותו לניקוי הכי זול שחברת הליסינג מצאה פעם בחודש, מטאטא והכל. שלא לדבר על טיפולים חלקיים / מאוחרים / שמש / במקרה הטוב במוסך הכי זול עם החלקים הכי זולים שיש.

וזה בלי להזכיר את רמות האבזור ה"ליסינגיות" המפנקות.

ולא שבשוק הפרטי כל הרכבים שמורים ומלוקקים, אבל לפחות יש סיכוי למצוא משהו כזה.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכל המגרשים, ראיתי רכבים יד ראשונה שמורים כמו חדש של אנשים שעשו טרייד אין גם בהפסד כסף

כי לא לכולם יש סבלנות לבלבולי מוח של קונים או סוחרים שקופצים ראשונים.

במיוחד ב"טויוטה סלקט" ו "כולמוביל". בלובינסקי טרייד מחזיקים רכבים לא ראויים למכירה גם לא לפירוק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, pooh-bear כתב:

כן, רכב במצב טוב... עם צמיגי לינג לונג משומשים,

תחליףלא רציני.

ציטוט

"השבחה" של צביעה שמתקלפת אחרי חצי שנה,

מחזיקה הרבה יותר מחצי שנה,תיקוני צבע לרוב.

לא באיכות של מוסך מרצדס,אבל את הקונה הממוצע זה לא מעניין-כל עוד נראה בסדר

ציטוט

נהג שלא הבין שלדוושת הגז יש יותר משני מצבים - לא לחוץ / עד הסוף,

בולשיט.

אם אתה צריך עזרה עם זה תגיד,נדאג לך להסבר על איזה עובדת דוושת גז :)

ציטוט

בדק את יכולות הרכב בשטח

בולשיט X2

תפסיק לחרוש על מערכונים של  ארץ נהדרת מ2009...

ציטוט

ובמקרה הטוב טרח לשלוח אותו לניקוי הכי זול שחברת הליסינג מצאה פעם בחודש, מטאטא והכל.

ושוב,למי אכפת?

הרכבים נשטפים בתחנות שטיפה שיש להן הסכם עם חברת הליסינג-חלקן טובות יותר חלקן פחות.

איך זה משפיע על איכות הרכב?

ציטוט

שלא לדבר על טיפולים חלקיים / מאוחרים / שמש / במקרה הטוב במוסך הכי זול עם החלקים הכי זולים שיש.

עושים טיפולים כל 15KKM ברוב החברות,חלקן מטפלות במוסכי יבואן וחלקן במוסכים שלהן.

מה פסול בזה?-אני לא מטפל באף אחד מהרכבים במוסך מורשה,זה לשים כסף בפח על זה שעל הקבלה יהיה הלוגו של  מאזדה/הונדה.

יש לי שימושים אחרים לעשות עם הכסף הזה חוץ מלקשט איתו קבלות.

ציטוט

וזה בלי להזכיר את רמות האבזור ה"ליסינגיות" המפנקות.

רוב הרכבים החדשים מגיעים דיי מאובזרים גם בגרסאות הליסינג,

אין יותר קורולה עם חלונות ידניים מאחור.

ציטוט

ולא שבשוק הפרטי כל הרכבים שמורים ומלוקקים, אבל לפחות יש סיכוי למצוא משהו כזה.

רכב צריך לסוע,ומטפלים בו כדי שהוא ייסע.

אין צורך ללקק אותו.

זה שאתה חשדן פרנואיד לא אומר שכל הרכבים זבל,הזבל מחברות הליסינג הגדולות לרוב הולך למגרשים הקטנים ולא נמכר על ידן.

יש נפילות פה ושם,שומעים עליהן גם בפורום אבל ביחס לכמות הרוכשים,אין סיבה להמנע מהם.

לפני 5 דקות, yogev20 כתב:

לא בכל המגרשים, ראיתי רכבים יד ראשונה שמורים כמו חדש של אנשים שעשו טרייד אין גם בהפסד כסף

כי לא לכולם יש סבלנות לבלבולי מוח של קונים או סוחרים שקופצים ראשונים. (במיוחד ב"טויוטה סלקט" ו "כולמוביל")

בכלמוביל ראיתי רכבים מעולים אבל יקרים יחסית.

גם בטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yogev20 כתב:

לא קראתי את הכל ,  רק בגלל שעלה לי התראה.  שים לב שזה מה שרשמתי בדיוק. 

אתה צודק,

הייתי באמצע משהו ונקטעה לי קריאת המשפט באמצע.

מתנצל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Potato כתב:

זה שאתה חשדן פרנואיד לא אומר שכל הרכבים זבל,הזבל מחברות הליסינג הגדולות לרוב הולך למגרשים הקטנים ולא נמכר על ידן.

הן לא "זבל", הן לא יתפרקו אחרי יומיים ולא החליפטו להן מנוע פעמיים בלי ליידע אותך, הן פשוט פחות טובות מרכבים מקבילים של מוכרים פרטיים.

אבל בסוף כל אחד עושה מה שטוב לו: אם אתה מעדיף לשלם כסף(!) כדי שתוכל לראות רכב שאתה יודע שלמי שנהג בו לא היה אכפת מהרכב, לך על זה. אני מעדיף לחפש רכב מבעלים שהיה אכפת לו מהרכב וחלק מהשיקולים שלו בטיפול ברכב היו "איך אני מוכר את הרכב הזה בסוף", בלי מקדמות ובלי נעליים.

• אהבתי 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, pooh-bear כתב:

הן לא "זבל", הן לא יתפרקו אחרי יומיים ולא החליפטו להן מנוע פעמיים בלי ליידע אותך, הן פשוט פחות טובות מרכבים מקבילים של מוכרים פרטיים.

פחות טוב במה?

בהנחה ואין פגיעה באמינות הרכב לטווח הארוך.

ציטוט

אבל בסוף כל אחד עושה מה שטוב לו: אם אתה מעדיף לשלם כסף(!) כדי שתוכל לראות רכב שאתה יודע שלמי שנהג בו לא היה אכפת מהרכב, לך על זה. אני מעדיף לחפש רכב מבעלים שהיה אכפת לו מהרכב וחלק מהשיקולים שלו בטיפול ברכב היו "איך אני מוכר את הרכב הזה בסוף", בלי מקדמות ובלי נעליים.

אני נוהג על רכב פרטי ולא אכפת לי מהרכב.

איך אמור להיות אכפת לי ממנו? אני נוסע לעבודה,למשפחה,לסידורים,הייתי צריך להעביר רהיטים שמתי גגון והעברתי,נסעתי לעשות עם חברים על האש בחורשה ונסעתי איתו בדרך לא סלולה...באיזה שלב בדיוק אני אמור להפגין אכפתיות כלפי הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חברים ואח שנוהגים ברכבי ליסינג. לכולם מכנה משותף אחד - לא אכפת להם מניקיון הרכב, לא בפנים ולא מבחוץ.

הרכבים מתוחזקים בחברת הליסינג, חוזרים עם צמיגים NO NAME כשצריך להחליף, ואין לי ספק שהרכבים מתוחזקים במינימום ההכרחי. לאף אחד אין מגן שמש בחניה, נוסעים בשבילי עפר כשרוצים, מובילים דברים על הגג כשצריך וכו'.

הם צוחקים עליי שאני מטפח את הרכב, הרכב שלי הוא לא רכב עבודה - שלהם כן.

בשלוש שנים אני מניח שלא יצוצו תקלות רציניות ברכב, אני מכיר גם כאלה שעשו תיקונים של תאונות קלות בשטחים לפני שהרכב הוחזר לליסינג בסוף החוזה כדי להמנע מחיובים.

אני לא אקנה מליסינג בחיים. אחרים אולי כן יקנו. זכותם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Michazzz כתב:

אני ממליץ לך ללכת לטויוטה סלקט, לקבל מהם הצעה ולפרסם פה. נעזור לך וזו קניה די בטוחה כי גם יש אחריות וגם רכבים שמטופלים במוסך המרכזי

גם אותם קח בעירבון מוגבל

קרוב משפחה קנה מהם טיוטה קורולה בלי בדיקה כי סמך עליהם.

בפועל זה היה רכב שעבר טוטלוס ושוקם

דבר שלא צויין במעמד המכירה

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...