Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אנשים/עסקים שמספקים שירות "תקנה לי רכב יד שניה"?

guruguru
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מאמין על טויוטה סלקט שימכרו רכב עם טוטלוס. תבע אותם, זה לא הגיוני.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה ממש חמור ועילה לתביעה גדולה. מוזר שהם נוהגים ככה בתור חברת טרייד אין שיש לה מוניטין של אמינות. (בלבד איזה מקרה אחד בעבר)

לא הייתי מוותר להם, למרות שזה נראה לי מקרה מוזר ולא הגיוני מצידם. (טויוטה סלקט לא נוהגים ככה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Michazzz כתב:

יש לי חברים ואח שנוהגים ברכבי ליסינג. לכולם מכנה משותף אחד - לא אכפת להם מניקיון הרכב, לא בפנים ולא מבחוץ.

הרכבים מתוחזקים בחברת הליסינג, חוזרים עם צמיגים NO NAME כשצריך להחליף, ואין לי ספק שהרכבים מתוחזקים במינימום ההכרחי. לאף אחד אין מגן שמש בחניה, נוסעים בשבילי עפר כשרוצים, מובילים דברים על הגג כשצריך וכו'.

הם צוחקים עליי שאני מטפח את הרכב, הרכב שלי הוא לא רכב עבודה - שלהם כן.

בשלוש שנים אני מניח שלא יצוצו תקלות רציניות ברכב, אני מכיר גם כאלה שעשו תיקונים של תאונות קלות בשטחים לפני שהרכב הוחזר לליסינג בסוף החוזה כדי להמנע מחיובים.

אני לא אקנה מליסינג בחיים. אחרים אולי כן יקנו. זכותם.

צמיגים זה מוצר מתבלה,אפשר להחליף.

אני באמת לא מבין איפה כבר אפשר לפשל בטיפולי 10K ברכב בן שנתיים שלוש.

גם במוסכים מורשים משתמשים בשמן  זול שאפשר לשים,הדבר היחיד הוא מסננים מקוריים ותחליפיים.

מחליפים שמן ופילטר שמן מידי פעם גם אוויר ומזגן ושם נגמרת האחזקה שלו פחות או יותר.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כעת בסוף תהליך רכישה דרך אדם כזה.

הסוחר/מתווך הינו פדנט גדול, שלא ויתר על סדרת בדיקות מעמיקה לפני ש"אישר" את הרכב.

אשמח להמליץ בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Michazzz כתב:

אני לא מאמין על טויוטה סלקט שימכרו רכב עם טוטלוס. תבע אותם, זה לא הגיוני.

לפני 1 שעה, yogev20 כתב:

זה ממש חמור ועילה לתביעה גדולה. מוזר שהם נוהגים ככה בתור חברת טרייד אין שיש לה מוניטין של אמינות. (בלבד איזה מקרה אחד בעבר)

לא הייתי מוותר להם, למרות שזה נראה לי מקרה מוזר ולא הגיוני מצידם. (טויוטה סלקט לא נוהגים ככה)

אין לי מה לתבוע אותם. זה לא רכב שלי, גם לא של המשפחה מדרגה ראשונה.

לצערו העניין התגלה רק בתאונת טוטלוס שחברת הביטוח לא רצתה לפצות אותו (או שהציעה פיצוי חלקי) בטענה שהרכב כבר עבר טוטלוס (גם ההתנהלות של חברת מרתיחה שהיא יכולה לקחת 3-4 שנים ביטוח מקיף, רק שרוצים את הכסף הם פתאום אומרים שלא וחרטה)

טיוטה סלקט מרגישה אמינה כי לטיוטה בכללי יש שם של רכב אמין.

בפועל הם קונים את הרכב בזול מוכרים ביוקר, כמו כל מגרשי הרכב, כן הוא גם קיבל השבחה שכוללת החלפת צמיגים למותג סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי מוסך מחליף צמיגים?

אלה בעלי עסק שונים,

לא חסר אנשים ששמים את הרכב במוסך מורשה יבואן ובצמיגייה מבקשים שישימו הכי זול.

או מחוסר מודעות או כי הולכים למכור את הרכב ולא רוצים לבזבז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שאת כל הרכבים שאני קונה ביד שנייה תהיה להם בעיה של צמיגים שחוקים, ולא מכות פח של חנייה

שחיקה בפנים על הריפודים, משענות, הגה, וכמובן שלדה ומכלולים מכניים נקיים.

מילא אני מעיף בהזדמנות הראשונה את הצמיגים הסיניים שהם שמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, om2 כתב:

שזה נעשה במסגרת השבחה זה במוסך/מטעם המוסך

עדיף צמיגים סינים חדשים על צמיגים סינים ישנים.

רוב מי שקונה רכב ישתדל לחסוך אחרי הקניה(גם ככה הוצאתי סכום גדול) אז עדיף כבר שיסעו על צמיגים חדשים,גם אם לא הכי טובים.

במסגרת הכנת הרכב הרכיבו לי 4 צמיגים סיניים חדשים,אני לא אעשה עליהם 50-60KKM כמו על צמיגים טובים,אבל שנתיים אסע איתם ובערך חצי מהנסועה.

מהכסף שלי אעדיף לקנות מותג מוכר יותר,אבל לא רואה סיבה לזרוק מוצר חדש יחסית.

הם חד משמעית פחות טובים מהצמיגים שיש  לי על הרכב,ברכב השני בהחלפה מהסיניים לקונטיננטל הרכב מתנהג הרבה יותר טוב.

לפני 12 דקות, yogev20 כתב:

הלוואי שאת כל הרכבים שאני קונה ביד שנייה תהיה להם בעיה של צמיגים שחוקים, ולא מכות פח של חנייה

שחיקה בפנים על הריפודים, משענות, הגה, וכמובן שלדה ומכלולים מכניים נקיים.

מכות פח של חניה זו בעיה?

לדעתי,בלאי סביר של רכב בן 3-4 על הכביש בארץ,בטח לרכב שנמצא ב"חיים" עירוניים.

הגה שחוק ומקולף זו בעיה של לא מעט יצרניות(מאזדה,יונדאי,הונדה...), תופרים כיסוי ב60 שקל ושוכחים מהבעיה

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוסק בזה כתחביב בלבד -מכירה/קנייה

(מסייע לקרובי משפחה וגם לחברים)

עד היום אין תלונות, אציין שהרבה פעמים המליצו לי להפוך את התחביב למקצוע.

לגבי הנאמר על טויוטה סלקט,

אני רכשתי מהם ולא ציינו בפניי ירידת ערך של 2.5% בעקבות תאונה שהרכב עבר, גיליתי זאת לפני הקנייה כשבדקתי טפסים ממאגר סליקת הביטוח.

כתבה בנושא (יוגב בשבילך):

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח המלצה:

052-
330
2001

ערן. איזור השרון.

בפייסבוק 'car-match'

הבנאדם הכי פדנט שתפגוש בחייך.

פות"ש, אם אתה מאיזור ירושלים/דרום, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי. אני גם קצת נוגע בקטע הזה.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Potato

סמוך עלי שאני מבין משהו באסתטיקה. ההגה שחוק מבפנים בכפתורים, אין מה לעשות-  זה אבוד.

משענות יד בדלת, אבוד. ריפודים בלויים, אבוד. (לא שם כיסויים ברכב חדיש) ועוד שלל דברים ברכבים חדישים.

יש הרבה סיבות למה זה נגרם, וציינתי אותם כמה פעמים בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין מה להבין באסתטיקה,דברים שיפריעו לי לא יפריעו לך ולהפך,עניי סובייקטיבי לחלוטין.

מסכים שיש רכבים מוזנחים ומרופטים,אבל אפילו רוב הרכבים בחברות הליסינג במצב סביר.

עדיף לקנות רכב מרווק צעיר כי המושב היחיד שישבו עליו הוא מושב הנהג ושאר הרכב חדש,אבל לא תמיד מתאפש אין הרבה כאלה וגם אם יש לך תחפש אותו.

אני לקניית רכב הקצבתי יומיים של חופש וחלק מהאילוץ לבחירת רכב הוא לעמוד במסגרת הזמן הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...