Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אנשים/עסקים שמספקים שירות "תקנה לי רכב יד שניה"?

guruguru
שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Potato כתב:

אני באמת לא מבין איפה כבר אפשר לפשל בטיפולי 10K ברכב בן שנתיים שלוש.

לפני כמה ימים עלה פה פוסט של מישהו שמילא שמן למנוע VTI 1.2 של פיג'ו בתחנת דלק. רכב ליסינג. הבנת?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה יש לי להבין?

תחנת דלק זה מקום שמוסמך משרד תחבורה לבצע טיפול לרכב?

אתה יכול לקנות שמן באוטודיפו ולמלא,זה לא הופך להיות אשמת החנות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה קשור לנהג ליסינג.

מדובר באדם שלא מבין שככל הנראה הוטעה על ידי עובד בתחנת הדלק.

יכול לקרות גם עם רכב פרטי.

ליסינג נהיה עסק דיי יקר ולמעט רכבי שירות שאותם לא קשה לזהות לפי הנסועה הגבוהה יחסית, רוב המשתמשים הם אנשים עם שכר יחסית גבוה ש99% מהשימוש ברכב הוא נסיעה מהבית לעבודה ובחזרה.

בואו נכניס דברים בפרופורציה.

אם מחר אני לוקח רכב ליסינג השינוי היחיד הוא שאני אנהג עם פחות דגש על חסכון,אבל הרכב רוב הסיכויים יהיה היברידי אז זה מתקזז.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעסקתי לאחרונה בקניה ומכירה של כמה רכבים.

תרשום כאן (או בפרטי) מה בערך הציפיות מהרכב (משפחתי/מיני/גיפון)

בנזין/דיזל וכו' ונשמח לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yogev20 כתב:

במיוחד ב"טויוטה סלקט" ו "כולמוביל". בלובינסקי טרייד מחזיקים רכבים לא ראויים למכירה גם לא לפירוק.

טויוטה סלקט השחילו ללקוח רכב עם פגיעה קשה. 

כלמוביל טרייד אין - חריגים לטובה בעולם הטרייד אין. יש להם  DNA שונה מיתר החברות, והם גובים על כך פרמייה.

לובינסקי טרייד - לא יודע מאיפה הבאת את ההכללה המיותרת הזו. הייתי אצלהם כשחיפשתי רכב משומש, ראיתי מכוניות מצוינות, רק שלא הגענו לעמק השווה מבחינת המחיר (פיקאסו 5 מקומות, וקקטוס טורבו). בסוף קניתי מהם 208 מודל 2013, מיד ראשונה, פרטית, היסטוריית טיפולים מלאה. היתה אחלה קניה, והוחלפה רק בגלל שנפלה לי על הרגל 208GTI. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים התייחסתם לשרשור הזה יותר גרוע מרכב ליסינג, הדיון היה לגבי יועצים לקניית רכב עכשיו יש פה 4 עמודים של ויכוח אם לקנות מליסינג או לא והאם טויוטה סלקט דפקו איזה מישהו מתישהו, שניהם אולי נושאים ראויים לדיון אבל אין להם קשר לנושא המקורי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, אליה כתב:

קח המלצה:

052-
330
2001

ערן. איזור השרון.

בפייסבוק 'car-match'

הבנאדם הכי פדנט שתפגוש בחייך.

פות"ש, אם אתה מאיזור ירושלים/דרום, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי. אני גם קצת נוגע בקטע הזה.

שוחחתי איתו לפני כמה זמן, הוא מבקש את כל התשלום מראש לאיתור הרכב.
מי מבטיח לך שהוא לא יעלם לך? (אני נכוותי מנגר ששילמתי לו 3k ורדפתי אחריו שנה!! עד שהביא לי משהו חצי נורמאלי ופשוט התייאשתי).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי איתו לפני כמה זמן, הוא מבקש את כל התשלום מראש לאיתור הרכב.
מי מבטיח לך שהוא לא יעלם לך? (אני נכוותי מנגר ששילמתי לו 3k ורדפתי אחריו שנה!! עד שהביא לי משהו חצי נורמאלי ופשוט התייאשתי).
כנראה גם הוא נכווה מישראלים שעושים עוונטות ולא רוצים לשלם מה שמגיע..[emoji38]
אני מכיר אותו אישית, הוא קצת מוזר, אבל מקצוען, ובהחלט לא יעלם לשום מקום.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אליה כתב:

אני מכיר אותו אישית, הוא קצת מוזר, אבל מקצוען, ובהחלט לא יעלם לשום מקום.

אני מציע פשרה: מקדמה משמעותית, אך לא כל הסכום.. השאלה אם יסכים..(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום
בתאריך 21.9.2020 בשעה 11:03, Potato כתב:

רכב צריך לסוע,ומטפלים בו כדי שהוא ייסע.

אין צורך ללקק אותו.

זה שאתה חשדן פרנואיד לא אומר שכל הרכבים זבל,הזבל מחברות הליסינג הגדולות לרוב הולך למגרשים הקטנים ולא נמכר על ידן.

יש נפילות פה ושם,שומעים עליהן גם בפורום אבל ביחס לכמות הרוכשים,אין סיבה להמנע מהם.

פוטייטו יקר, אתה מתאמץ מאד לשכנע אנשים ש"ממילא הכל אותו דבר, טיפול זה טיפול, לא חשובה האיכות של הטיפול/הניקוי/התיקון/רמת הגימור" ועוד כהנה וכהנה תובנות.

עושה לי רושם, שאתה שייך לקבוצת הנהגים שלא ממש מעניין אותם דבר מלבד לסמן V בכל נושא תחזוקה, כל עוד הרכב ממשיך לנסוע.... וזה בסדר, באמת בסדר. איש איש וטעמו עימו.

העניין הוא, שמבחינתי (וכנראה מבחינת עוד כמה בפורום הזה...) זה משייך אותך לקבוצה של אלה-שבחיים-לא-הייתי-קונה-מהם-רכב.

אינני פרנואיד - אבל בתוך עמי אני חי.

לא כל הרכבים זבל - וזו בדיוק הסיבה שבגללה יש צורך להשקיע זמן/מאמץ/כסף - לברור את המוץ מהתבן.

ועכשיו, כשהכל ברור - אפשר ללכת איש-איש לדרכו. באהבה.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...