Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטם צבע לרכב(?)

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אחרי שקניתי מכונת פוליש וערכת פוליש ופדים של שול אני מחפש שכבת הגנה ראויה לרכב.

מכיר טוב מאוד את המנזרנה פאוור לוק ואת הקולינייט 845, ראיתי לאחרונה סרטונים על הכמיקל גייז היידרוסליק שעל פניו נותן עמיד יוצר מבחינת אורך חיים.

רציתי לדעת אם מישהו התנסה איתו ויש עליו חוו״ד, בנוסף אשמח לשמוע על אוטמי צבע/ווקס קרמי ידידותי למשתמש שנותן עמידות לטווח חצי שנה(אבל באמת חצי שנה ולא מתחיל להיחלש כבר אחרי 3-4 חודשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את המוצרים של יעקב אלטר גם אני רוצה לעבור לאוטם צבע או ווקס קרמי. (עמידות גבוה עם ברק של ווקס)

מעבר לזה יש היום הרבה סוגים של ציפויים שניתן ליישם לבד (לא כמו בעבר) וגם לא חייבים המתנה של יום לייבוש. (מקום מקורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ מנסיון על : CarPro Cquartz UK. זה ציפוי קרמי שהעמידות המוצהרת עפ היצרן שנתיים.
יותר יקר מאוטם צבע אבל לדעתי שווה למי שמחפש עמידות ולא רוצה להתעסק עם מריחות אוטם צבע כח מספר חודשים.

ביצעתי לפי ההוראות ולא נסיון מוקדם עם תוצאות טובות.

חפש בפורום

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, yogev20 כתב:

תבדוק את המוצרים של יעקב אלטר גם אני רוצה לעבור לאוטם צבע או ווקס קרמי. (עמידות גבוה עם ברק של ווקס)

מעבר לזה יש היום הרבה סוגים של ציפויים שניתן ליישם לבד (לא כמו בעבר) וגם לא חייבים המתנה של יום לייבוש. (מקום מקורה)

מקום מקורה זה לא בעיה, עכשיו עם הסגר יש לי האנגר פנוי לביצוע של הפוליש ושל הציפוי, רק לא רוצה ציפוי לא ידידותי, מחפש משהו למרוח, לחכות מספר דקות ולהסיר בלי בעיה ובלי כאבי ראש

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתמשתי בכל המוצרים, אבל אני רואה הרבה ביקורות. בעבר ההיידרוסליק עניין אותי מאוד, אבל הבנתי שהוא מאוד קשה ליישום, ככה שלא אמליץ עליו. 

הציפוי של קארפרו נחשב ידידותי למשתמש, מעליו יש ציפוי של gtechniq, הקריסטל סרום לייט, נדמה שהוא מעט פחות ידידותי למשתמש (הדעות חלוקות) אבל הוא בהחלט מחזיק יותר זמן על פי היצרן, אני קניתי אותו לא מזמן. 

לגבי אוטמים עמידים, יש את הווקס הקרמי שאותי מעניין מאוד שהוא ethos ceramic wax pro, ויש את הפוסו שהוא עמיד מאוד יחסית. יש את menzerna pl גם כן וכמובן המוצרים של יעקב אלטר של angelwax שנחשבים מעולים. 

עוד אופציה שיכולה אולי לעניין אותך זה הציפוי גרפין של אדאמס, זה שמגיע בתרסיס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...