Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני לא מבין למה לא לפתוח קולנוע כמו תרבות

ועכשיו הודיעו שביום ראשון נפתחים בתי מלון

לא יודע איך פספסתם אתזה

עוד שבוע ישאלו למה ירדנו באחוזי המתחסנים

ובכלל לא הוכח שזה קשור לחיסונים

תקשורת מפגרת

2312312321.png

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, vladclar כתב:

רוצים לפתוח בתי מלון ואטרקציות רק למחוסנים ומחלימים.
כולם ישאירו את הילדים בבית?

זה נקרא פאנג׳ויה,בגדול אין שם ילדים אבל אם אתה ממש חסר מזל תחזור עם אחד.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, הטבלה הזו אינה חדשה אלא בת מספר ימים

הטבלה  הזו בעייתית מאד, בגלל העדר מידע על מחלימים במרבית בתי החולים. יש מקומות בהם מדובר במאות אנשי צוות שמוסיפה אחוזים רבים למספר המחוסנים - ב-4 בתי החולים שהנתונים שלהם פורסמו מדובר ב-5-10% (ויותר) מאנשי הצוות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial חבר סיפר לי עכשיו שנכנס אליו ביום חמישי חולה מאומת לחנות

שניהם היו עם מסכות

הוא לא קיבל הודעה מהשבכ

אבל החולה המאומת סיפר לו היום שהוא מאומת, והחבר מרגיש עייפות מהבוקר. אין חום אין שום דבר.

זה תסמין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר מחוסן?

יש הגדרה די ברורה לחשיפה לחולה מאומת, היא מופיעה באתר משרד הבריאות. לדעתי כדאי שיצור קשר עם הרופא שלו או עם מוקד הקורונה של קופת החולים בה הוא מטופל ויתיעץ אתם. סביר שישלח לבידוד ובדיקת קורונה. אישית במצב כזה הייתי מכניס עצמי לבידוד עד אשר יתברר מה צריך לעשות. זו אחריותו כלפי משפחתו, חבריו ולקוחותיו.

לגבי איכוני השב"כ - אני מתיחס אליהם כאל כשלון מוחלט. הבן שלי קיבל פעמיים התראות כאשר לא נחשף (היו מאומתים שעבדו בבניין בו הוא עובד, אבל הוא לא נחשף אליהם - בעיה של הרזולוציה של האיכון). לעומת זאת אני יודע בודאות על 4 חשיפות שלי לחולים מאומתים (וכנראה היו נוספות שלא נודע לי עליהן) - לא קיבלתי שום הודעה מהשב"כ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף !!!

העלו אפשרות של קנסות למי שיכנס למקום עם תעודה מזוייפת

קנסות על זיוף תעודת מחלים \ מחוסן

קנסות על כניסה למקום כשאסור לך

קנסות כנראה לבעל העסק

יש לי רק בעיה אחת

כתוב שב 9.3 התקהלות בחוץ 50 איש בפנים 20

אני מבין שיש מצב שמדובר על בתים \ אירועים פרטיים ולא על גני אירועים, בדיוק כמו שהגבלות ההתקהלות היום לא חלות על התרבות ששם מותר 500 300)

הרי ברור שאף גן אירועים לא יפתח ל 50 איש

לפני 7 דקות, sperial כתב:

החבר מחוסן?

יש הגדרה די ברורה לחשיפה לחולה מאומת, היא מופיעה באתר משרד הבריאות. לדעתי כדאי שיצור קשר עם הרופא שלו או עם מוקד הקורונה של קופת החולים בה הוא מטופל ויתיעץ אתם. סביר שישלח לבידוד ובדיקת קורונה. אישית במצב כזה הייתי מכניס עצמי לבידוד עד אשר יתברר מה צריך לעשות. זו אחריותו כלפי משפחתו, חבריו ולקוחותיו.

לגבי איכוני השב"כ - אני מתיחס אליהם כאל כשלון מוחלט. הבן שלי קיבל פעמיים התראות כאשר לא נחשף (היו מאומתים שעבדו בבניין בו הוא עובד, אבל הוא לא נחשף אליהם - בעיה של הרזולוציה של האיכון). לעומת זאת אני יודע בודאות על 4 חשיפות שלי לחולים מאומתים (וכנראה היו נוספות שלא נודע לי עליהן) - לא קיבלתי שום הודעה מהשב"כ.

מחוסן מנה שניה משישי בבוקר

עייפות לבד זה תסמין בפני עצמו?

או שאין לזה קשר?

לפני 6 דקות, Potato כתב:

חחחחחח איזה שאלות שתהיה בריא.

שיילך לעשות בדיקה.

בעיה אנשים לא רוצים להגיע למקומות האלה אם אין להם תסמינים וסתם לקחת את הסיכון שידבקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TsachiE כתב:

קורולה וספיריאל אתם אוהבים מספרים:

מתוך האתר של קופת חולים ״כללית״ ששואבת נתונים ממשרד הבריאות:

מתוך 5000 מתים עד כה מהמגפה - 1000 מעל גיל 90 - רובם עם מחלות רקע

עוד 2000 מעל גיל 80 - רובם עם מחלות רקע

עוד 1000 מעל גיל 70 - רובם עם מחלות רקע

וזה משאיר לנו 1000 מתים מתחת לגיל 70 -  רובם עם מחלות רקע.

מתוך ה1000 שמתחת ל70 - , יש לנו ״רק״ 60 מתים מתחת לגיל 40 - רובם עם מחלות רקע .

פרופורציה חברים.

מקור:

https://www.clalit.co.il/he/your_health/family/Pages/corona_in_israel.aspx

אני לא בודק את המספרים שהבאת, נניח שהם נכונים.

אז ככה, לספור רק מתים, זו פרקטיקה שגויה. מה עם כאלו שרק אושפזו ולא מתו? מה עם אלו שסוחבים נכות לכל החיים בגלל הקורונה? גם צעירים.

יש צעירים שהמצב שלהם לא הצריך אשפוז. אבל חודשים אחרי שהחלימו הם לא מסוגלים לטפס 5 מדרגות בלי להתנשף.

ומה עם אלו שבכלל לא חלו בקורונה, אבל ניתוחים שלהם נדחו, כי בתי החולים הגיעו לסף קריסה?

וזה עוד בלי הוריאנטים החדשים, שמפילים גם צעירים.

פרופורציות אלק..

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

אני לא בודק את המספרים שהבאת, נניח שהם נכונים.

אז ככה, לספור רק מתים, זו פרקטיקה שגויה. מה עם כאלו שרק אושפזו ולא מתו? מה עם אלו שסוחבים נכות לכל החיים בגלל הקורונה? גם צעירים.

יש צעירים שהמצב שלהם לא הצריך אשפוז. אבל חודשים אחרי שהחלימו הם לא מסוגלים לטפס 5 מדרגות בלי להתנשף.

ומה עם אלו שבכלל לא חלו בקורונה, אבל ניתוחים שלהם נדחו, כי בתי החולים הגיעו לסף קריסה?

וזה עוד בלי הוריאנטים החדשים, שמפילים גם צעירים.

פרופורציות אלק..

עזוב אותו נו

הוא שוכח שבמשך 11 חודש לא הייתה מוטציה בריטית , לא הייתה סכנה לצעירים, נשים בהריון וכו'

הוא מנסה להראות לך  שאפשר להמשיך כרגיל גם בלי לחסן 0-60

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/watch/?v=175472437681293

לא יודע אם פורסם.

המשביר לצרכן סניף אשקלון החליטו שהם מכניסים לקוחות עם תעודת מחלים/מתחסן בלבד.

אחד מהלקוחות שלא היה לו, הזמין להם משטרה.

השוטר שהגיע למקום הורה לחנות למדוד חום ללקוחות, ולהכניס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי את זה

זה לא בסמכות המשטרה. מי הם ? בית משפט?

סתם שוטר שהגדיל ראש ועשה משהו שאסור לו

עוד מעט שוטרים יתחילו לחלק קנסות לאנשים שעשו שיימינג בפייסבוק

הפעם הצליח להם, חד פעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Potato כתב:

חחחחחח איזה שאלות שתהיה בריא.

שיילך לעשות בדיקה.

הבדיקה אינה הבעיה. העניין הוא שיתכן שהבחור צריך להיכנס לבידוד, ואז הבדיקה (או שתיים) יאפשרו לו קיצור הבידוד. על זה הוא צריך לקבל תשובה אישית ממקור מוסמך, לא מיד שלישית בפורום רכב. עם זאת, בעניין הזה עדיף "נעשה ונשמע" - להיכנס לבידוד ואז לעשות את כל הבירורים. בסופו של דבר מדובר בבריאות ואולי בחיים של אנשים נוספים. אישית נהגתי כך 3 פעמים (הנהלים היו טיפה שונים) - במקרה שלי הגורמים המוסמכים שחררו אותי מהבידוד אחרי קבלת תשובה שלילית לבדיקת קורונה, אבל זה היה בנוהל חריג (שכתוב בתקנות), בדרך כלל במצב שלי היה נדרש בידוד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא אחרי חיסון ואין לו שום תסמין

חוץ מזה לא מדובר בחולה מאומת שישב לידו במונית אלא עבר בחנות שלו

@sperial בהנחה שסיים חיסון שני לפני יומיים או שלושה, עייפות זה תסמין מספק בשביל בדיקת קורונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...