Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה\דיס המלצה על מקררי בלומברג

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!
במסגרת הצטיידות במוצרי חשמל לבית רכשתי מקרר 4 דלת של בלומברג.
https://blomberg.co.il/shop/קירור/מקררים/kqd-1620-x-העתק/

כעת אחרי בדיקה נוספת שערכתי אני מקבל מגוון דעות שונה מאוד על החברה.
יש כאלה שהיו מאוד מרוצים ויש כאלה שלא מפסיקים לקלל את המקררים של החברה הזאת.
אני יודע שהמובילים בשוק הם שארפ וLG, אך האם השד כה נורא עם החברה הזאת?
אני מאוד מתלבט אם לבטל\לשנות את העסקה...
למישהו כאן היה נסיון עם החברה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הערה: בלומברג, למרות השם והפרסומות עם המבטא, הוא מותג של ארצ׳ליק התורכית בעלת המותג בקו.

זה לא אומר כלום על איכות המוצרים שלהם, יותר על הפסיכולוגיה של "מוצר גרמני".

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרר שארפ 4 דלתות הוא אותו מקרר של בלומברג . 625 ליטר. אותן מגירות , פלסטיקה וחלוקה פנימית. עיצוב דלת חיצונית שונה. תפתח את הדלתות תבין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, borsood כתב:

הערה: בלומברג, למרות השם והפרסומות עם המבטא, הוא מותג של ארצ׳ליק התורכית בעלת המותג בקו.

זה לא אומר כלום על איכות המוצרים שלהם, יותר על הפסיכולוגיה של "מוצר גרמני".

זה מענין.
save בתגובה אחריך אומר שזה שייך לשארפ, ואילו שארפ, עד כמה שידוע לי, חברה עצמאית. 
אז האם בקו מייצר עבור שארפ? או להיפך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, save כתב:

מקרר שארפ 4 דלתות הוא אותו מקרר של בלומברג . 625 ליטר. אותן מגירות , פלסטיקה וחלוקה פנימית. עיצוב דלת חיצונית שונה. תפתח את הדלתות תבין לבד.

אתה מתבלבל עם בקו.

לפני 15 דקות, ירחמיאל כתב:

זה מענין.
save בתגובה אחריך אומר שזה שייך לשארפ, ואילו שארפ, עד כמה שידוע לי, חברה עצמאית. 
אז האם בקו מייצר עבור שארפ? או להיפך?

הוא מתבלבל עם בקו.

בקו ובלומברג המקררים זהים (ואם תבדוק גם AMCOR ו-HAIER יש סיכוי שתמצא גם כן דגמים מקבילים).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לרכב אבל שימו לב:
מקרר שארפ 724 ליטר: לכו לתמונה של פנים המקרר: https://www.21.tv/p-297988/מקרר_4_דלתות_724_ליטר_SHARP_F82
מקרר בלומברג 692 ליטר : https://www.zabilo.com/he/מקרר-sbs/1209-מקרר-בלומברג-4-דלתות-לבן-blomberg-kqd1780.html
האם אתם רואים את הדימיון ?
ממה שבחנתי (פתחתי מאחור  את הפאנל מדחס: זה אותו מדחס). מדפים , מגירות זהים. יש הבדלים בעיצוב דלתות חיצוני (אבל גם הן עם אותו בורג עליון וכו).
יש דלתות עם מסך , יש דלתות בלי. עוד הבדל ששמתי לב: תאורה אחורית: יש כאלה עם פס לדים יוקרתי , יש כאלה עם נורת ליבון קטנות.

מה שלא הבנתי : למה אין תאורת uv מובנית נגד קורונה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לא הסתכלת על המדבקה.
שם רשומה ארץ הייצור ומזה ניתן היה להסיק הרבה.
אם זה באמת כך, אז יכול להיות שהיצרן בקו מייצר את הליין הזול עבור שארפ, או ליין אחר כלשהו שמיועד לאזור כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את זה אצל חבר : התחלתי להבין שיש המון שיתופי פעולה בתחום המוצרים הלבנים. כמו לשים מנוע של רנו בתוך מרצדס מסחרית .
חבל שאין לי תמונות יותר טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מקרר בלומברג 4 דלתות מאוד דומה, פאנל הטמפרטורה החיצוני ממוקם מעט נמוך יותר על הדלת.

ב 7 שנים היתה תקלת חיישן אחת שגרמה לקפיאת הרדיאטור הפנימי (מאייד? מעבה?).

הוחלף על ידי טכנאי בקלות ובמהירות.

בסך הכל מרוצה.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ירחמיאל כתב:

חבל לא הסתכלת על המדבקה.
שם רשומה ארץ הייצור ומזה ניתן היה להסיק הרבה.
אם זה באמת כך, אז יכול להיות שהיצרן בקו מייצר את הליין הזול עבור שארפ, או ליין אחר כלשהו שמיועד לאזור כלשהו.

בהתחשב בזה שראלקו היא היבואנית של שני המותגים (שארפ ובלומברג), זה לא מפתיע.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קצר בויקיפדיה העלה שהיצרן בטורקי Vestel הוא בעל הזכויות לשיווק ולייצור מוצרים לבנים במותג שארפ באירופה. החידה נפתרה.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...