Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה\דיס המלצה על מקררי בלומברג

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, אני לא יודע איך להסביר את זה אבל שארפ חזקים במקררים וזה גם בא לידי ביטוי במחירי יד-2.

אממה, בלי קשר לשארפ או לא -  המחיר ההתחלתי למקרר משומש וזה לא משנה אם הוא בן 6 חודשים או 3 שנים (או יותר), זה 1/2 ממחיר של חדש - ומשם זה הולך ונהיה יותר גרוע (רבע מחיר ואפילו פחות).

בעבר ניהלתי מו"מ על מקרר שארפ 4 דלתות עם חשבונית קניה של 5700 ש"ח בן 8 חודשים, כאשר המחיר ההתחלתי שביקשו עליו היה 4500 - ואני נתתי הצעה של 3000. בהתחלה הם סירבו - אבל אחרי כמה ימים התקשרו אליי והסכימו לשחרר את המקרר ב 3000. נאלצתי לדחות את ההצעה בסופו של דבר (מידות גבוליות).

על הלוח כרגע יש מקרר כמו שלי (הדגם הקודם, שזהה לשלי) בן 3 שנמכר ב 1500 ש"ח (תקין), עוד אחד (שלא פורסם גילו) ב 3000, ועוד אחד בן כמה חודשים שלא פורסם מחירו (אבל הוא מהדגם האחרון כמו שלי).
אחד נוסף (בצבע לבן) בן שנתיים וחצי מפורסם ב 1700 שח (גמיש).

ברור לך שכל אלו שנמצאים באיזור ה 2000-2500-3000 חיים בסרט כי מחיר של חדש לא רחוק מזה ורק האחריות שווה את ההפרש.

בתחילת השבוע פורסם אחד תקול (לא עובד, אין קירור) ב 400 שח (כן, ארבע מאות שח) - והוא נחטף תוך יום. במקביל אליו פורסם אחד בצבע לבן במחיר אטרקטיבי והוא נעלם אחרי כמה ימים.
במחיר הנכון יש הרבה עסקאות של מכירת מקררים, במחירים גבוהים - רוב האנשים לא יקנו ולא ירצו להסתכן במשהו משומש.

אני לא יודע מה הנפח של ה LG שלך, אבל אם זה מקרר גדול (550-600 ליטר) - אז לפרסם ב 450 זה בשביל להעיף אותו תוך יום מהבית. כמה דורשים מוכרים אחרים ביד-2 על מקרר זהה לשלך (או דומה מאוד) ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוצרים לבנים מאבדים 50% מהערך שלהם ברגע שיצאו מהחנות...(למעט מוצרי יוקרה וגם אז בספק).

בפרט מקרר שרק השינוע שלו יכול להגיע כדי מחירו כמשומש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, תודה על ההסבר.

הבעיה של עומק המדפים מוכרת - וכיוון שאנחנו חיפשנו מקרר גדול (800 ליטר) בנישה מוגבלת בחרנו מכשיר במבנה side by side, כאשר המקרר הוא door in door שפותר את בעיית העומק: הדלת היא בעומק כפול או קצת יותר מהרגיל, עם גישה משני הצדדים (כלומר, חוץ מפתיחה רגילה יש גם דלת קדמית עם גישה למדפי הדלת ולא אלה של המקרר), ומבחינת גישה זה מצויין. הצד השני הוא תא הקפאה יחסית קטן שחלקו נתפס על ידי באר קרח ומים, אבל בנוסף יש מקפיא 6 מגירות כך שגם נושא נפח ההקפאה נפתר.

הבעיה האחת שאני רואה עם מגירות היא כאשר מנסים לדחוס לתוכן מוצרים ולא מביאים בחשבון את התפשטות המים כאשר הם קופאים. במצב הזה נוצר קושי לפתוח את המגירות ובעת המשיכה המגירות עלולות להשבר, ובמקפיא הייעודי כבר נאלצתי להחליף מסיבה זו במהלך השנים שתי מגירות, עניין של כ-350 ש"ח ליחידה (ליבהר).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא יודע איך להסביר את זה אבל שארפ חזקים במקררים וזה גם בא לידי ביטוי במחירי יד-2.

אממה, בלי קשר לשארפ או לא -  המחיר ההתחלתי למקרר משומש וזה לא משנה אם הוא בן 6 חודשים או 3 שנים (או יותר), זה 1/2 ממחיר של חדש - ומשם זה הולך ונהיה יותר גרוע (רבע מחיר ואפילו פחות).
בעבר ניהלתי מו"מ על מקרר שארפ 4 דלתות עם חשבונית קניה של 5700 ש"ח בן 8 חודשים, כאשר המחיר ההתחלתי שביקשו עליו היה 4500 - ואני נתתי הצעה של 3000. בהתחלה הם סירבו - אבל אחרי כמה ימים התקשרו אליי והסכימו לשחרר את המקרר ב 3000. נאלצתי לדחות את ההצעה בסופו של דבר (מידות גבוליות).

על הלוח כרגע יש מקרר כמו שלי (הדגם הקודם, שזהה לשלי) בן 3 שנמכר ב 1500 ש"ח (תקין), עוד אחד (שלא פורסם גילו) ב 3000, ועוד אחד בן כמה חודשים שלא פורסם מחירו (אבל הוא מהדגם האחרון כמו שלי).
אחד נוסף (בצבע לבן) בן שנתיים וחצי מפורסם ב 1700 שח (גמיש).

ברור לך שכל אלו שנמצאים באיזור ה 2000-2500-3000 חיים בסרט כי מחיר של חדש לא רחוק מזה ורק האחריות שווה את ההפרש.

בתחילת השבוע פורסם אחד תקול (לא עובד, אין קירור) ב 400 שח (כן, ארבע מאות שח) - והוא נחטף תוך יום. במקביל אליו פורסם אחד בצבע לבן במחיר אטרקטיבי והוא נעלם אחרי כמה ימים.
במחיר הנכון יש הרבה עסקאות של מכירת מקררים, במחירים גבוהים - רוב האנשים לא יקנו ולא ירצו להסתכן במשהו משומש.

אני לא יודע מה הנפח של ה LG שלך, אבל אם זה מקרר גדול (550-600 ליטר) - אז לפרסם ב 450 זה בשביל להעיף אותו תוך יום מהבית. כמה דורשים מוכרים אחרים ביד-2 על מקרר זהה לשלך (או דומה מאוד) ?

איציק
איציק ,574 ליטר.מגירה עולה 400.אני יכול לבקש 750.אשמח מאד למכור ב600₪.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח יד-2, חפש מקרר LG מקפיא תחתון ותראה מה קורה.
מקולקלים נמכרים ב 400-500 שח, אז אתה מוכר תקין ב 450 ?

צלם כמה תמונות, פרסם אותו ב 800 שקל ותראה מה קורה.
כמובן לציין שמגירה אחת שבורה\לא תקינה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח יד-2, חפש מקרר LG מקפיא תחתון ותראה מה קורה.
מקולקלים נמכרים ב 400-500 שח, אז אתה מוכר תקין ב 450 ?

צלם כמה תמונות, פרסם אותו ב 800 שקל ותראה מה קורה.
כמובן לציין שמגירה אחת שבורה\לא תקינה.

איציק
תודה.אנסה שיגיע השארפ החדש.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתעלק ברשותכם, המקרר שארפ בן עשור שלי מת בטרם עת(ניסיתי להוציא את הנורה בזמן שהוא היה מחובר לחשמל. היא נשברה, היה בום יפה ומאז כמעט ולא מקרר).

בגלל שהבניין ישן, המעלית קטנה(קומה 8). הכניסה אליה 70*190 ועומק 113. מעדיף מקרר בנפח גדול ככל האפשר. יש המלצות ספציפיות?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי kookoo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, kookoo כתב:

אתעלק ברשותכם, המקרר שארפ בן עשור שלי מת בטרם עת(ניסיתי להוציא את הנורה בזמן שהוא היה מחובר לחשמל. היא נשברה, היה בום יפה ומאז כמעט ולא מקרר).

בגלל שהבניין ישן, המעלית קטנה(קומה 8). הכניסה אליה 70*190 ועומק 113. מעדיף מקרר בנפח גדול ככל האפשר. יש המלצות ספציפיות?

תודה.

מדובר לעניות דעתי במקרר משובח. למה שלא תזמין טכנאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, kookoo כתב:

תודה.

תבדוק אפשרות להכניס עם מנוף הרמה דרך ויטרינה או משהו כזה... 

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...