Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה\דיס המלצה על מקררי בלומברג

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טורנדו קונים מכל מיני יצרנים (AUX, צ'יגו, זן וכד')

אלקטרה עובדים עם MIDEA.

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

אתה חי על כדור הארץ בשנים האחרונות או שזה חדש לך שכאשר אתה קונה "מותג" אתה קונה למעשה "מותג אחר בתחפושת" ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאמין לאף טכנאי - ברוב המקרים מדובר באנשים שאפילו לא עשו קורס מיזוג וקירור - והאנגלית שלהם שווה לתXת.
הם תמיד יחפשו את המזגן הכי פשוט והכי זול כי את זה הם מסוגלים לתקן ודגמים אחרים הם לא.

תקנה מה שאתה רואה לנכון (יחס תמורה למחיר, נתוני יצרן, אחריות). ההעדפה שלי היא להמליץ על חברות המוכרות בארץ כחברות מזגנים (כדוגמא: תדיראן, אלקטרה, טורנדו וכד').

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי מקרר

התכוונו ללכת על שארפ יבוא מקביל

בסוף קנינו היטאצי הקמת יותר כסף.

ממה שהבנתי המנוע של שארפ זה היטאצי.

ההיטאצי יפה יותר והפלסטיקה שלו מרגישה טוב יותר.

מקווה לא להצטער 

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו היינו בהתלבטות בין שארפ להיטאצ'י.
מכיר גם לגבי המדחסים של שארפ שמיוצרים ע"י היטאצ'י.
צריך לקחת בחשבון שקיים הפרש מחיר לא מבוטל ביניהם...

בכל מקרה, ירדתי מהיטאצ'י בגלל הציר בקצה הדלת שמסתובב ואמור לשמור על אטימה.
מקריאה ומנסיון הוא לא מחזיק מעמד ונשבר בקלות, ואחרי כמה שנים כבר קשה למצוא לו תחליפי.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, alex321 כתב:

אני בהחלט מודע לתופעה,לא חשבתי שזה ככה גם במזגנים.
טכנאים שהתייעצתי איתם הזהירו אותי לא להתקרב למידאה\האייר

זה ככה בכל מוצר שמבוסס על טכנולוגיה ישנה ומוכרת, שולי הרווח שלו נמוכים, והוא קל לייצור.

בגלל זה מייצרות אותו חברות ענק, כי רק בכמויות גדולות עושים מזה כסף.

בגלל שאין למעשה הבדלי איכות (להוציא רמות גבוהות), משלמים במקום לדוגמנית בטלוויזיה.

כל זה לא אומר שמזגנים/מקררים של היום פחות טובים מפעם. מבחינת תמורה לכסף, הם מעולים.

הם פשוט הפכו להיות מוצרים גנריים.

לפעמים זה לוקח הרבה מאוד זמן, לפעמים זה קורה מהר מאוד (אוזניות BT)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המקרר בלומברג הזה ממתי בערך שהוא יצא, 8~ שנים.
כמובן שהדגם המדוייק השתנה עם השנים אבל זה קורולה כמו קורולה.. נראה אותו דבר.
מאוד מרוצה, ללא ספק ארכוש שוב אם ילך לעולמו, רק הפעם אוסיף את פונקציית הבר-מים-קרח / קיוסק

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2020 בשעה 20:11, איציק נ. כתב:

מעניין אם ווסטל עדיין עובדים איתם.
סה"כ אני מרוצה מהסחורה של ווסטל ולא הייתי חושש לשים יד על מקרר נוסף שלהם. כמו שאמרתי - ווסטל מוכרים חזק לאלקטרה ואותם הדגמים מופיעים כמותג הבית ב"שופרסל" (מדבקה של פיילוט). המדבקה באמת לא מעניינת אותי...
האמת ששמתי עין על אחד הדגמים שלהם, וגם מצאתי אותו בקטלוג הרשמי של ווסטל (דגם 653) עם מקפיא תחתון ומקרר עליון (582 ברוטו, 571 נטו). המחיר לדגם הזה הוא 2600 שח(לצבע לבן, הנירוסטה זה עוד 100 שח)  ועם מבצע 300 שח חזרה הוא יוצא 2300-2400. זה אותו המקרר שמוכרת אלקטרה ב 4000 שח (מדובר במקרר זהה לחלוטין 1:1). זה מחיר סופר אטרקטיבי למקרר עם מקפיא תחתון בגודל הזה (שלא תטעו, רוב מקררי ה 4 דלתות מתקשים לגרד מידות נטו\ברוטו כאלה בגודל הפיזי הזה, זה מקרר דיי גדול בתכל'ס).

יש לי רק בעיה אחת: בעוד באתרים ישראליים הוא מוצהר כ 185 ס"מ גובה, אצלי יש 184.5 ואפילו במרכז הארון זה קצת פחות (קיימת שקיעה קלה כי יש שם משקל וזה ארון יחסית רחב מעל המקרר). באתר הרשמי הוא 186 ס"מ. זה אומר שאני בבעיה.
אם אני באמת מתעקש על העניין, אני צריך לפרק את הארון מעל המקרר ולשלוח אותו לקיצור... לא פרוצדורה נעימה במיוחד (אבל - אפשרית !).

איציק

לא הצלחתי למצוא את המקררים של וסטל ובפרט את הדגם 653 - אשמח לקישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מופיע בקטלוג של VESTEL באתר הרשמי או בגוגל תחת המלל VESTEL IMD 653

הוא זהה 1:1 ל- PILOT P653X שנמכר בשופרסל (לינק) ב 2699 ש"ח לגימור נירוסטה (משתתף במבצע 300 שח זיכוי)
וגם לאלקטרה (עם שינויים מזעריים בידית) EL9653 שנמכר ב 4000 ש"ח (לינק)

וגם ל FUJICOM (עם שינויים מזעריים בידית) FJ-NF653X שנמכר בוואלה-שופס ב 3000 ש"ח (לינק)
וגם ל NORMANDE מדגם KL653 שנמכר באיזור ה 3100 ש"ח עם שנה אחריות מלאה ועוד שנתיים על מערכת הקירור (בעלות ביקור טכנאי).

באתר הרישמי של VESTEL בתורכיה הוא מקבל 36 חודשי אחריות.

בישראל - 12 חודשי אחריות (באלקטרה קיימת אפשרות הרחבה לעוד 8 שנים - רק למדחס [תודה באמת]... ).

הייתי בשמחה מזמין אחד, אבל גובה הנישה אצלי הוא 184.5 ס"מ והוא לא נכנס (חסר 0.5-1 ס"מ, ובתכל'ס עדיף שיהיו עוד כמה סנטימטרים אקסטרא בשביל איוורור).
הנישה הותאמה במקור עבור מקרר שארפ 4 דלתות אך "נדלקתי" יותר על המקררים עם 2 דלתות (מקפיא תחתון) מאשר 4 דלתות.

עושה רושם שכרגע האופציה היחידה שיש לי למקרר כזה במחיר סביר הוא BEKO מדגם CN160235X בנפח ממש דומה לזה של ה VESTEL הנ"ל (לרעת ה BEKO מדובר ב 10 ליטר פחות בפריזר).

מידות הגובה שלו (182 סמ) מתאימות לי בול, כמו גם הרוחב והעומק. הנפח דומה מאוד לזה של VESTEL.
למען האמת לאחי יש את הדגם הזה בדיוק של BEKO והוא מאוד מרוצה.
היתרון של ה BEKO: הרחבת אחריות לעוד 6 שנים (סה"כ 7) ב 199 שח. אחריות על המדחס 10 שנים (1+9).
בניגוד לזבל המחליד שהיה להם לפני 10-15 שנה, ראיתי לא מעט מהמקררים שלהם לאחרונה ויש שם שיפור משמעותי באיכות המוצרים.

איציק

• אהבתי 2

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.9.2020 בשעה 12:14, gsi16v כתב:

יש לי את המקרר בלומברג הזה ממתי בערך שהוא יצא, 8~ שנים.
כמובן שהדגם המדוייק השתנה עם השנים אבל זה קורולה כמו קורולה.. נראה אותו דבר.
מאוד מרוצה, ללא ספק ארכוש שוב אם ילך לעולמו, רק הפעם אוסיף את פונקציית הבר-מים-קרח / קיוסק

שלא תעז, זה בדיוק נקודת התורפה במקררים אלו, אם לא סמסונג הוא מותג חזק קוריאני אל תקנה בר מים, רק קרח זה מנגנון פשוט לרוב ללא בעיות.

לפני כשעה, איציק נ. כתב:

זה מופיע בקטלוג של VESTEL באתר הרשמי או בגוגל תחת המלל VESTEL IMD 653

הוא זהה 1:1 ל- PILOT P653X שנמכר בשופרסל (לינק) ב 2699 ש"ח לגימור נירוסטה (משתתף במבצע 300 שח זיכוי)

וגם ל FUJICOM (עם שינויים מזעריים בידית) FJ-NF653X שנמכר בוואלה-שופס ב 3000 ש"ח (לינק)
וגם ל NORMANDE מדגם KL653 שנמכר באיזור ה 3100 ש"ח עם שנה אחריות מלאה ועוד שנתיים על מערכת הקירור (בעלות ביקור טכנאי).

באתר הרישמי של VESTEL בתורכיה הוא מקבל 36 חודשי אחריות.

בישראל - 12 חודשי אחריות (באלקטרה קיימת אפשרות הרחבה לעוד 8 שנים - רק למדחס [תודה באמת]... ).

הייתי בשמחה מזמין אחד, אבל גובה הנישה אצלי הוא 184.5 ס"מ והוא לא נכנס (חסר 0.5-1 ס"מ, ובתכל'ס עדיף שיהיו עוד כמה סנטימטרים אקסטרא בשביל איוורור).
הנישה הותאמה במקור עבור מקרר שארפ 4 דלתות אך "נדלקתי" יותר על המקררים עם 2 דלתות (מקפיא תחתון) מאשר 4 דלתות.

עושה רושם שכרגע האופציה היחידה שיש לי למקרר כזה במחיר סביר הוא BEKO מדגם CN160235X בנפח ממש דומה לזה של ה VESTEL הנ"ל (לרעת ה BEKO מדובר ב 10 ליטר פחות בפריזר).

מידות הגובה שלו (182 סמ) מתאימות לי בול, כמו גם הרוחב והעומק. הנפח דומה מאוד לזה של VESTEL.
למען האמת לאחי יש את הדגם הזה בדיוק של BEKO והוא מאוד מרוצה.
היתרון של ה BEKO: הרחבת אחריות לעוד 6 שנים (סה"כ 7) ב 199 שח. אחריות על המדחס 10 שנים (1+9).
בניגוד לזבל המחליד שהיה להם לפני 10-15 שנה, ראיתי לא מעט מהמקררים שלהם לאחרונה ויש שם שיפור משמעותי באיכות המוצרים.

איציק

תמורת המחיר במקררי בקו מעולה.

לדעתי נותנים תמורה מלאה למחיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ששופרסל לא מוכרים מגוון גדול יותר של מוצרים לבנים. ההספקה שלהם מהירה, המחירים באמת טובים, וזה האתר היחיד שנותן פירוט מלא של נתוני המוצר כולל ארץ ייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, איציק נ. כתב:

לא יאומן כמה חוסר יצירתיות בשמות דגמים, זה מוסיף P בהתחלה ו-X בסוף, ההוא EL9, השני FJ-NF ו-X בסוף והרביעי KL בהתחלה וזהו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...