Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פגע בי אך הנהג מאשים אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי בך.

אם יש לך עכשיו כסף לשלם על התיקון + דוח שמאות וכוח לחכות עד סיום הסאגה, אל תשלם השתתפות עצמית, כי בנוסף להשתתפות, הפרמיה שלך תעלה ב 3 השנים הבאות, ותביעה זה כתם.

לאופציה הזאת אתה לא צריך מוסך הסדר של חברת הביטוח וגם לא את השמאי שלהם - תזמין שמאי משלך ותתקן בכל מוסך לבחירתך.

אם אתה לא רוצה לרדוף אחרי הפוגע, תפעיל את הביטוח ותתקן במוסך הסדר ( אם זה מוזיל השתתפות שלך , אם לא - בכל מוסך פחחות לבחירתך ).

מסכנה מכל הסיפור - צריך מזל גם עם מי עושים תאונה.

לרוע מזלך, הנהג השני אדם לא הגון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^

מה שהוא אמר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה, אבל בכל מקרה זה יעלה לך - או כסף, או בזבוז זמן+ התעסקות מיותרת ( אני בטוח שיש לך דבר אחרים ומעניינים לעשות בחיים), וגם אז לא בטוח שלא תשלם גם כסף בסוף המשפט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי קשר לאירוע הספיציפי - תתקין מצלמה ברכב למקרים כאלו בדיוק

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישת אם הייתי רואה את התמונות, לא מן הנמנע שהייתי חושב שאתה זה שנכנסת לו לנתיב ופגעת בו- זה בדיוק האיזור עם שטח מת במידה והמראה הקדמית השמאלית שלך לא מכוונת כמו שצריך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותך לחשוב כך, אני מניח ששופט מנוסה יודע לחקור במקרים כאלה.

בכל מקרה הוא נכנס בי ולא אני בו, ואם אני הייתי אשם לא היתה לי בעיה לקחת אחריות כמו שקרה לי בעבר שאני הייתי האחראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני מאמין לך, אין לך סיבה להמציא, גם מה שכן זה בדרך כלל התנהגות אופיינית לנהגי הטוסונים/ספורטאגים למינהם(מצטער אם אני מעליב מישהו) 

רק בא להגיד לך שזה לא שחור ולבן, גם אם הצדק האמיתי עימך... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפי התאור שלך כנראה שתוטל עליך אחריות חלקית, שכן עקפת מימין, והתאונה הזו היא בדיוק הסיבה לאיסור עקיפה כזו.

איני יודע איזה אחוז מהאחריות יוטל עליך במשפט, אבל, לפחות לפי התאור שלך, סביר שלא תצא בלי לשלם לפחות חלק מהנזק, אולי ייקבע שכל צד יישא בנזקיו אבל יכול להיות בחלוקה אחרת, לפי תפיסת השופט את הארוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אני אמור להאט את המהירות שלי, לעבור לנתיב השמאלי ולחכות עד שהרכב יעבור לנתיב הימני ואאעקוף אותו משמאל? באמת אני שואל מה החוק אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוף את ספר התאוריה של ובדוק. התשובה חד משמעית: כן!

אני עושה זאת תדיר ב-22. העובדה שיש עבריין אחד בדרך אינה מצדיקה עבריינות אחרת, במקרה זה שלך.

במדינות מתוקנות מתנחל שמאלני היה נקנס מהר מאד, ואם תזכה לנהוג בכבישי אירופה תחוש במגנט שמושך את כל הרכבים לנתיב הימני (או השמאלי, באיים הבריטיים). זה מה שמאפשר תנועה מהירה ובטוחה בנתיבים השמאליים. יש מקומות, למדל חלק מארה"ב, בהן אין חובת הצמדות לנתיב החיצוני וזה בעייתי מאד. אצלנו נוהג החוק האירופי, רק שהאכיפה פחות קפדנית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הנזק אצלך ברכב לא נראה גדול, אני לא הייתי ממהר להביא שמאי במקרה הזה, חברות הביטוח לא ממהרות לשלם בגין שכר לשמאים חיצוניים ופעמים משלמות רק סכום חלקי בגין השמאות.
המלצתי תתבע על סמך הצעת מחיר כתובה ממוסך יבואן, במידת הצורך ולפי תוצאות המשפט תפנה לשמאי שעובד עם חברת הביטוח, שלך או של הפוגע כאמור לפי תוצאות המשפט.
בהצלחה.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

שלוף את ספר התאוריה של ובדוק. התשובה חד משמעית: כן!

אני עושה זאת תדיר ב-22. העובדה שיש עבריין אחד בדרך אינה מצדיקה עבריינות אחרת, במקרה זה שלך.

במדינות מתוקנות מתנחל שמאלני היה נקנס מהר מאד, ואם תזכה לנהוג בכבישי אירופה תחוש במגנט שמושך את כל הרכבים לנתיב הימני (או השמאלי, באיים הבריטיים). זה מה שמאפשר תנועה מהירה ובטוחה בנתיבים השמאליים. יש מקומות, למדל חלק מארה"ב, בהן אין חובת הצמדות לנתיב החיצוני וזה בעייתי מאד. אצלנו נוהג החוק האירופי, רק שהאכיפה פחות קפדנית.

אוקי אז תן לי להבין,

נניח אני נוסע בכביש מהיר בקטע שיש בו 2 נתיבים, אני נוסע על מהירות 90 קמ"ש בנתיב הימני במרחק כמה מאות מטרים נוסע רכב במהירות 50 קמ"ש בנתיב השמאלי, אני אמור להאט את המהירות שלי, לעבור לנתיב השמאלי, ולחכות עד שהוא יעבור לנתיב הימני ואוכל לעקוף אותו? מעולם לא ראיתי בכבישים המהירים אנשים שמשתרכים מאחורי רכב שתופס את הנתיב השמאלי, וכמובן שזה קורה המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הבדיחה על ההבדל בין תיאורטי למעשי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...