Jump to content

loacker

 • פרסום הודעות

  39
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות loacker

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום רב, רציתי לבדוק מהם האפשרויות שלי במצב הבא שקרה: נהג צעיר פגע ברכב שלי ובעוד 2 רכבים בחניה, צילמתי הכל ואת פרטי הביטוח שלו, הבעיה שאין לי ביטוח כבר כמה חודשים עקב הקורונה והרכב לא בשימוש (אפילו ללא טטס) אשמח לקבל עצות. תודה!
 2. אני לא חושב שזאת התנהגות שאופיינית רק לערסים, ראיתי גם המון אנשים 'נורמלים' עושים את זה, כנראה אין מודעות שזה לא חוקי.
 3. בטוח קרה לכולם, להיות ב2 הצדדים, או לעמוד על חניה ולחכות שהרכב יגיע ויחנה, או שהייתם בתוך אוטו ורציתם להחנות וראיתם מישהו עומד ותופס את החניה. היה לי מקרה לא נעים כזה בחניון מלא, חיכתי בסבלנות לחניה ושהרכב יצא ישר קפצה אלי אישה שטוענת שהיא חיכתה לחניה, למרות שלא היה שום רכב שם בסביבה. השאלה מבחינה חוקית האם מותר לעמוד על מקום חניה ולשמור אותו לרכב אחר (שלא נוכח באותו זמן בקרבה לחניה)
 4. אוקי אז תן לי להבין, נניח אני נוסע בכביש מהיר בקטע שיש בו 2 נתיבים, אני נוסע על מהירות 90 קמ"ש בנתיב הימני במרחק כמה מאות מטרים נוסע רכב במהירות 50 קמ"ש בנתיב השמאלי, אני אמור להאט את המהירות שלי, לעבור לנתיב השמאלי, ולחכות עד שהוא יעבור לנתיב הימני ואוכל לעקוף אותו? מעולם לא ראיתי בכבישים המהירים אנשים שמשתרכים מאחורי רכב שתופס את הנתיב השמאלי, וכמובן שזה קורה המון.
 5. האם אני אמור להאט את המהירות שלי, לעבור לנתיב השמאלי ולחכות עד שהרכב יעבור לנתיב הימני ואאעקוף אותו משמאל? באמת אני שואל מה החוק אומר.
 6. זכותך לחשוב כך, אני מניח ששופט מנוסה יודע לחקור במקרים כאלה. בכל מקרה הוא נכנס בי ולא אני בו, ואם אני הייתי אשם לא היתה לי בעיה לקחת אחריות כמו שקרה לי בעבר שאני הייתי האחראי.
 7. המסקנה היותר חשובה זה שחייבים להתקין מצלמת דרך ברכב, אפילו מאחורה, ואז הכל מתועד.
 8. אכן אדם לא הגון אבל מצד שני אני בטוח שאני לא האשם לכן אין סיבה שאשלם אפילו שקל אחד.
 9. המלצה מה עלי לעשות? לפי המלצת המוסך שהופנתי אליו, כדאי לי להפעיל את הפוליסה של חברת הביטוח שלי ולאחר מכן לתבוע את בעל הרכב בתביעות קטנות. מה דעתכם?
 10. לשאר שאלותייך: הוא נמצא בנתיב השמאלי, אני בנתיב הימני, כאשר אנחנו נמצאים במקביל אחד לשני אני מתחיל לשים לב שהוא מתחיל לסטות לכיוון הנתיב שלי, אני צופר לו, ואני נמצא במהירות גבוהה ממנו, לכן עד הרגע שהוא פוגע בי אני נמצא כבר מלפניו ולכן הפגיעה שלו בחלק האחורי שלי. אני לא יודע אם זה נחשב עקיפה מכיוון שתמיד נסעתי על הנתיב הימני והוא תמיד "נתקע" על הנתיב השמאלי, זאת אומרת עוד ממרחק שבאתי לפניו. האם עקיפה נחשבת רק כאשר אני עובר לנתיב אחר על מנת לעקוף את הרכב שנמצא בנתיב שלי? אם כך זה לא נחשב שעקפתי אותו כי תמיד נסעתי על הנתיב הימני. בכל אופן, לא נראה לי שהוא ניסה לחסום אותי, נראה
 11. אני מניח שחברות הביטוח חוקרות את זה במקרים כאלה? או שהכי קל להם להעביר את האחריות אל הנהגים וזה צריך להגיע לבית משפט לתביעות קטנות?
 12. הרכב שלו, יונדאי טוסון צבע לבן , פגיעה בצד ימין קדמי הרכב שלי , יונדאי i10 צבע כחול , פגיעה בחלק אחורי צד שמאל. אני נוסע בכביש 20 צפונה לכיוון נתניה, הוא בנתיב השמאלי, אני בנתיב הימני, הוא סוטה אל הנתיב שלי ואני צופר לו, זה לא עוזר, אני מרגיש מכה חזקה ומאבד שליטה על הרכב,במזל גדול אני לא מתהפך, אני יוצא אליו בעצבים גדולים וצועק עליו שהיה יכול להרוג אותי אך הוא מתגונן ואומר לי שאני "השתוללתי". היום שהייתי במוסך, הנציגה מטעם חברת הביטוח שלו טענה שהוא תובע אותי ושאני נירדמתי תוך כדי נהיגה ופגעתי בו.
 13. שלום רב, לפני מספר ימים נסעתי בכביש 20 בנתיב הימני ורכב שנסע בנתיב השמאלי החל להשתלב בנתיב שלי, צפרתי לו אך הוא נכנס בי בחלק האחורי של הרכב, כתוצאה מן הפגיעה איבדתי שליטה על הרכב וכמעט התהפכתי, שיצאתי אליו הוא החל להאשים אותי ולכן התקשרתי למשטרה שלא עשתה כלום רק ביקשה מאיתנו להחליף פרטים. כעת התברר לי שהוא הגיש תביעה דרך חברת הביטוח שלו והוא טוען שאני נרדמתי תוך כדי נסיעה ופגעתי בו, מדובר בשקר מוחלט, ואם הייתי אשם בתאונה הייתי מודה, כבר קרה בעבר שהייתי אשם בתאונות ומעולם לא ברחתי מאחריות אך במקרה הזה אני לא אשם ב100%. לצערי לא היתה מותקנת לי מצלמת רכב, לכן מילה שלו נגד מילה שלי, האם
×
×
 • Create New...