Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו החדשה 2020

osos9
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל בטיפולים הוא ממש לא תלוי קטגוריה. ההבדל ברישוי הוא כמעט זניח או לא קיים.

ועדיין, הקליאו היא ממש ממש לא רכב גרוע - אם המחיר שלה גבולי בשבילך ואתה לא צריך יותר מקום, לא הייתי חושב על הפוקוס.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, osos9 כתב:

אבל הפוקוס לא נראה לי באותה רמה .. אני מתכוון, גם מבחינת סגמנט, הפוקוס יותר ״משפחתית״ לעומת הקליאו שהיא ״סופרמיני״ שזה אומר שהיא בקבוצת שווי שונה ואז אגרה יותר יקרה, מניח שגם טיפולים

אז הפוקוס היא בתכלס די מעבר לתקציב בכל פרמטר, לא ככה ?

אם תקח בחשבון שבפוקוס צריך לבצע טיפול כל שנתיים ולא שנה, אפילו אם מתעקשים להחליף שמן בלבד כל שנה (כמוני), ובזה שלא תצטרך להתעסק עם החלפת מצמדים שיקרה מאוד ברנו בגלל הגיר הרובוטי הכפול מצמדים, אז היא ממש לא תהיה יקרה יותר לאחזקה, בכל אופן, אני מסכים עם קודמי, אם אתה מחפש סופר מיני ודי מוגבל בתקציב הרנו בהחלט תהיה בחירה ראויה ומספקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, wildlands2019 כתב:

אם תקח בחשבון שבפוקוס צריך לבצע טיפול כל שנתיים ולא שנה, אפילו אם מתעקשים להחליף שמן בלבד כל שנה (כמוני), ובזה שלא תצטרך להתעסק עם החלפת מצמדים שיקרה מאוד ברנו בגלל הגיר הרובוטי הכפול מצמדים, אז היא ממש לא תהיה יקרה יותר לאחזקה, בכל אופן, אני מסכים עם קודמי, אם אתה מחפש סופר מיני ודי מוגבל בתקציב הרנו בהחלט תהיה בחירה ראויה ומספקת.

2 שאלות מתוך בורות:

1. למה צריך לבצע טיפול כל שנתיים ולא כל שנה ?

2. כל עוד אני במסגרת האחריות, החלפת מצמדים/גיר זה כלול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצמדים זה חלק מתבלה, כמו ברכב ידני.

מח גיר זה כבר כלול באחריות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, osos9 כתב:

1. למה צריך לבצע טיפול כל שנתיים ולא כל שנה ?

ככה הגדיר היצרן.

אם אני הייתי קונה רכב כזה, הייתי מחליף שמן ופילטר פעם בשנה (או 15,000 ק"מ). כבר היו פה רכבים שהתחילו עם שגרת טיפולים כזו וסיימו לא טוב.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זה בדיוק מה ששאלתי בעת המסירה, אמרו לי שלפי היצרן לא נחוץ אך אם אתה רוצה להחליף שמן כל שנה או 15K זכותך, יותר טוב?, אולי, מזיק?, בוודאי לא, וזה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות, בשביל השקט הנפשי לפחות :)

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני משקיע סכום כזה ברכב אני גם רוצה להנות ממנו ולא רק לחשוב על הרוכש הבא. וכן, אתה תפסיד במחירון של לוי יצחק עוד כ-3,000 שקל לשנה לו היית רוכש במחיר דומה יאריס לדוגמה, עכשיו תשאל את עצמך עם עוד 3,000 שקל בשנה שווים לך את העובדה שאתה נוסע במה שאתה רוצה או לנסוע במה שאחרים רוצים וכל יום שתנהג ברכב אתה תיזכר בזה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסוס9 @osos9,
האם קרסו גמישים במחירי הקליאו או שמדובר בגמישות מסוימת רק בדגמים המפוארים? באיזה סוכנות היית?

מכרתי את הקליאו 4 (2013) שלי בגלל רעשי הרוח המפורסמים ומחסור, מסויים, בכוח (75 כ"ס, ידני), אבל אני "חם" על הקליאו החדשה.

תודה מראש,
יגאל.

עריכה אחרונה על ידי Monopusto

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Monopusto כתב:

אוסוס9 @osos9,
האם קרסו גמישים במחירי הקליאו או שמדובר בגמישות מסוימת רק בדגמים המפוארים? באיזה סוכנות היית?

מכרתי את הקליאו 4 (2013) שלי בגלל רעשי הרוח המפורסמים ומחסור, מסויים, בכוח (75 כ"ס, ידני), אבל אני "חם" על הקליאו החדשה.

תודה מראש,
יגאל.

עוד לא קיבלתי הצעה, המוכר הבין שאני עוד די בהתחלה ומגשש בין רכבים, אמר לי שרק כשאהיה יותר בשל יתן לי הצעה ..

לגבי טרייד אין הוא אמר שהם לא נותנים הנחה על הרכב ובלי טרייד אין הם נותנים

כשעשיתי את הנסיעת מבחן לא הבחנתי ברעשי רוח אבל מצד שני לא הייתי בכביש מהיר, אלא רק הסתובבתי ליד הסוכנות ברעננה

אגב, הנסיעה הייתה על הדגם intense ולא על הrs line, אם זה משנה

עריכה אחרונה על ידי osos9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לא מפתיע, אצלי הרעשים הופיעו במהירות של מעל 80-90 אם אני זוכר נכון.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא השמעתי רעשים חריגים ב100-110 קמ״ש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם החלו ב80-90 אבל ממש בקטנה, נהיו בלתי נסבלים ב120. אבל עם קצת מוזיקה ברגע (לא שזה פתרון) היה פחות מורגש.

הקליאו שלי הייתה אגב מודל 2017.

עם זאת, מאוד אהבתי את הקליאו. הרגישה לי כמו כפפה ליד. בטח אחרי היאריס שנלחמתי כדי להחליף.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, מעולה. אם אין רעשי רוח בדגם החדש זה פשוט נפלא.

לא הייתי מתנגד לבחון מקרוב את הדגם של ה1.0 עם הגיר הרציף. הוא מאוד מסקרן אותי.

יכול להיות אחלה קניה בעוד כמה שנים כמשומשת כרכב שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...