Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות מכונת שטיפה לרכב, במקום להוציא 30-40 ש"ח על שטיפה כל פעם, כך שלטווח הרחוק זה יהיה חסכוני יותר.

יש מכונות בכל הגדלים והמחירים, אין סוף מותגים, השאלה היא מה מספיק חזק לשטיפת רכב. (כמה BAR)

יש מישהו שיש לו כזו ויכול להמליץ?

איזה מותג עדיף? וגם איזה סבון מומלץ?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממליץ על גרניק של Lavor דגם One שהוא 120 באר.

תחפש באינטרנט את המחיר הזול ביותר.. תמיד יש מבצעים.

בשביל הקצפה הייתי ממליץ לך להזמין מאלי אקספרס מקציף ייעודי טוב יותר למכונה הזו לפי דגם וחברה כי מה שאתה מקבל איתה (כל מיכל סבון שתקבל עם המכונה שתקנה, מכל מותג, לא מספיק.)

ממליץ על המקציף MJJC. עולה סביבות ה20 דולר באלי אקספרס.

לגבי סבון- הכי מומלץ להקצפה זה Honeydew של Chemical guys מגיע בבקבוק של 473 מ"ל.

הכי משתלם (עולה בערך כמו העליון אבל מכיל 1.89 ליטר) זה הmaxi suds II אבל הוא פחות מיועד להקצפה.

בהצלחה חבר.

ושתדע שיש פה תת פורום של דיטיילינג. כנס לשם ותלמד קצת ;)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גרניק כדאי לשים לב לנתון של זמן עבודה רציף,

יש מכשירים כמו ה K2 שהוזכר כאן שיכול לעבוד רק 15 דקות ברצף.

אם עובדים איתו יותר אפשר לשרוף את המנוע בקלות.

ה K5 לעומתה יכולה לעבוד 30-40 דקות ללא הפסקה.

לדעתי כדאי לקחת את הנתון הזה בחשבון.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גרניק כדאי לשים לב לנתון של זמן עבודה רציף,

יש מכשירים כמו ה K2 שהוזכר כאן שיכול לעבוד רק 15 דקות ברצף.

אם עובדים איתו יותר אפשר לשרוף את המנוע בקלות.

ה K5 לעומתה יכולה לעבוד 30-40 דקות ללא הפסקה.

לדעתי כדאי לקחת את הנתון הזה בחשבון.

ההערה שהערת הכי חשובה שיש בעולם, מניסיון, הלך לי גרניק בדיוק מהסיבה הזאת, לאבור נינג'ה 120 באר, הגרניק הבא יהיה משהו חזק הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה לגרניק עד 800 שקלים,אפשר לחרוג במעט. השימושים העיקריים הם שטיפת הרכב ושטיפת הכניסה לחצר, ראיתי המלצות על LAVOR STM140 BAR ועל BOSCH AQT37+ , אשמח להמלצות נוספות/ להמלצה על גרניק מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש פה כמה שרשורים לגביי מכונות שטיפה והדעות הן שונות, אבל מכל מה שכתבו לא הצלחתי להבין בכלל מה לקנות ומה טוב פעם אומרים ככה ופעם ככה

אני מחפש מכונת שטיפה לאוטו+ בית.

כשהלכתי לקנות אמרו לי לא לקנות את קרשר כי השירות שלהם חרא, אנשים שמחכים ימים רבים כדי לקבל את המכונה מתיקון, לא תמיד מתקנים, תיקונים יקרים, מנועים מפלסטיק שנשבר

והמוכר הציע לי שלוש מכונות של Black&decker בלחצים משתנים של 110 120/130 ו150 bar

רציתי לשאול אם מישהו פה מכיר וממליץ על המכונות האלה.

(החנות בימי מכירות והמחירים הם עד 900 שקל ל150 bar כולל אביזרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש פה כמה שרשורים לגביי מכונות שטיפה והדעות הן שונות, אבל מכל מה שכתבו לא הצלחתי להבין בכלל מה לקנות ומה טוב פעם אומרים ככה ופעם ככה

אני מחפש מכונת שטיפה לאוטו+ בית.

כשהלכתי לקנות אמרו לי לא לקנות את קרשר כי השירות שלהם חרא, אנשים שמחכים ימים רבים כדי לקבל את המכונה מתיקון, לא תמיד מתקנים, תיקונים יקרים, מנועים מפלסטיק שנשבר

והמוכר הציע לי שלוש מכונות של Black&decker בלחצים משתנים של 110 120/130 ו150 bar

רציתי לשאול אם מישהו פה מכיר וממליץ על המכונות האלה.

(החנות בימי מכירות והמחירים הם עד 900 שקל ל150 bar כולל אביזרים)

*לא להתייחס למחירים *אני לא קונה מעמיטל זה היה רק להראות לכם את המוצרים שהציעו לי

110 BAR

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=2883&catId=585

125 BAR

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1948&catId=585

150 BAR

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1950&catId=585

עריכה אחרונה על ידי Ymig
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם המנוע אלומיניום ה150 באר נראה דווקא דיי מבטיח, הייתי מוריד את האביזר שטיחים לדעתי דיי מיותר.

המחיר ל150 באר הוא 960 שקל משאבת אלומיניום שנתיים אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק עמדתי לפתוח שרשור באותו נושא - גרניק של B&D - ולשאול שאלות די זהות.

בסה"כ זו אחלה חברה בהתייחסות לשאר כלי העבודה שלהם, ואכן העובדה שהמנוע אינו פלסטיק עושה רושם שיהיה עמיד יותר.

1. איפה אתה קונה? אחלה מחיר!

2. 150 באר זה ממש חזק, ואפשר בקלות להסתפק בפחות, אבל היתרון של ה 150 שהיא מגיעה עם צינור לחץ של 7 מטר לעומת 5 מטר ב- 125.

3. אם אתה אכן קונה אשמח אם תשתף רשמים מנסיון

עריכה אחרונה על ידי ZvikH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת באיזו חנות מדובר, אני מחפש מכונת שטיפה עם דרישות ותקציב דומות לשלך והתלבטי בין LAVOR 140BAR ו BOSCH AQT37-13 אבל שתיהן מציעות שנה אחריות, 2 שנים אחריות של BLACK&DECKER נראה מבטיח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת באיזו חנות מדובר, אני מחפש מכונת שטיפה עם דרישות ותקציב דומות לשלך והתלבטי בין LAVOR 140BAR ו BOSCH AQT37-13 אבל שתיהן מציעות שנה אחריות, 2 שנים אחריות של BLACK&DECKER נראה מבטיח

את האמת זב מחיר שהיה ביריד בחנות כלי עבודה בקרית שמונה עברתי אליו ביום שישי אז אמר שישמור לי את במחיר

אני עושה בדיקות אחרונות ואז אדע מה קורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...