Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה חנות בק.שמונה?יש משלוחים לטבריה?

אוחנה סנטר באזור תעשיה דרומי, ליד טויוטה וצ'מפיון

אני לא יודע אם יש להם משלוחים בכלל

מישהו יודע מה האמינות של הכלי הזה?

עריכה אחרונה על ידי Ymig
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם למישהו יש את המכונה ויוכל לתת התייעצות לגביה ? הקנייה היא בשביל אמי הקשישה שיעזור לה לנקות את המרפסת והכי חשוב האוטו , יש חיבור חשמל ומים זמינים , מדובר על המכונה הזאת , ובמידה ולא מומלצת יש משהו אחר בסביבות התקציב הנ"ל ( 500 שח )

http://www.justmotor.co.il/Product/מכונת-שטיפה-גרניק-lavor-one-120

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את המכונה הזו ליום, החלפתי אותה כי הזמנתי דגם 120 באר עם גלגלים והדגם הזה הגיע, ללא גלגלים.

שדרגתי ל-140 עם גלגלים. תורם לנוחות בשימוש.

הייתי ממליץ לחפש דגמים עם גלגלים של לבור \ בוש \ קרצ'ר (דגמים מסויימים, הפשוטים עם משאבת פלסטיק).

אמא שלך מתכוונת להשתמש בה לניקוי הרכב?

בתור חובב דיטיילינג לפעמים אני מצטער שאכפת לי מסווירלים מה שגורם לי לא להכנס למכוני שטיפה, מדוע שאמא שלך תרצה לנקות בעצמה את הרכב?

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את המכונה הזו ליום, החלפתי אותה כי הזמנתי דגם 120 באר עם גלגלים והדגם הזה הגיע, ללא גלגלים.

שדרגתי ל-140 עם גלגלים. תורם לנוחות בשימוש.

הייתי ממליץ לחפש דגמים עם גלגלים של לבור \ בוש \ קרצ'ר (דגמים מסויימים, הפשוטים עם משאבת פלסטיק).

אמא שלך מתכוונת להשתמש בה לניקוי הרכב?

בתור חובב דיטיילינג לפעמים אני מצטער שאכפת לי מסווירלים מה שגורם לי לא להכנס למכוני שטיפה, מדוע שאמא שלך תרצה לנקות בעצמה את הרכב?

משום שמה שריטה שלה , הוא לא ברמה של מקצועי אבל מוצאת בזה נחמה , נהנת לנקות את האוטו , לא ברמה של העלמת סרווילים , האם יש משהו אחר ב500 ? עם גלגלים אנחנו מגיעים ל750

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף על ה Lavor ? אני כן מעדיף משהו עם זרם חזק ( עד כמה שאפשר במחיר הזה ) ועד כמה שאפשר מקצועי .

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה, אחלה מוצר רק החסרון כמו שכתבו ללא גלגלים וחבל מאוד, מצד שני קניתי אותה ב 350 ש"ח אז אני לא ממש מתלונן,

הצינור שלה דיי קצר, 3-4 מטרים לא מספיק ממש לכלום וצריך להזיז את המכונה כל הזמן - אז לחסרון של הגלגלים יש 2 אופציות:

1: או לקנות עגלה / מכונה עם גלגלים

2: לקנות צינור ארוך של 5-10 מטרים (נמגר באיביי)

אני הלכתי על האופציה השניה, מחכה לצינור שיגיע ונבדוק אותו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה, אחלה מוצר רק החסרון כמו שכתבו ללא גלגלים וחבל מאוד, מצד שני קניתי אותה ב 350 ש"ח אז אני לא ממש מתלונן,

הצינור שלה דיי קצר, 3-4 מטרים לא מספיק ממש לכלום וצריך להזיז את המכונה כל הזמן - אז לחסרון של הגלגלים יש 2 אופציות:

1: או לקנות עגלה / מכונה עם גלגלים

2: לקנות צינור ארוך של 5-10 מטרים (נמגר באיביי)

אני הלכתי על האופציה השניה, מחכה לצינור שיגיע ונבדוק אותו.

אשמח ללינק לצינור , לגבי גלגלים לא נורא

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב יש צינור של 10? למרות שהמכונה שהזמנתי מגיע עם צינור 6 מטר עדיין אשמח לשדרג את העיניין

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...